Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat polovni delovi - Inđija

Recommended Posts

Pedja,

Imas li letvu volana za Lancia Lybra 1.9 jtd i centralu brisaca?

 

zza650.thumb.jpg.38fac432b9c338cd99b291c

 

Na slici crna plasticna kutija sa ljubicastim dzekom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pohvalim ove momke.

Sve korektno, lagan dogovor. Konkretno sa Nenadom saradnja. Uzeo suspleh i sakupljac uljanih para pre neki dan. Sve ocuvano, dobro upakovano.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pedja.indjija Pored ekspanzione boce bi mi trebalo i sledece: reostat koji pali brzine ventilatora za hladjenje motora i cev od turbine koja odvodi ulje sa nje u blok. to sve je za stila 1.9 jtd 115 2002 godiste. Sta imas i koje su cene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slike pedja, nisam siguran dal je ovaj sa slike bas za stila jer sam na netu nasao sliku, ali predpostavljam da ako nije isto da je dosta slicno. znaci treba mi onaj za ventilator hladnjaka a ne za kabinski ventilator.

 

Reostat-hladnjaka-motora_slika_O_7242733

 

a sliku cevi za ulje za turbo ne mogu nigde da nadjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedja, jel imas za Grande Punta 1.9 prikljucak goriva na filter? Postoje dva a razlikuju se po oznaci i mislim da ne pase sa 1.3. Moze i konplet celo crevo ili samo taj deo, tj prikljucak.

 

zza996.jpg zza997.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedja....da li možda imaš nosač za cvidze za stila... da stavim to kod mene?!?

Ako postoji tako nešto uospte...mada sam vidjao da postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze da li imas ekspanzionu posudu za punta 1 1.6 i ler motor za njega i koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve pohvale i za Pedju iz Indjije. Bio sam u subotu kod njega da uzmem par stvari za Stila, decko je krajnje korektan i hoce da napravi i cenu finu. Otpad je jedan od uredjenijih koje sam video a video sam ih dosta zbog posla kojim sam se nekad bavio, ima nadkrivenu prostoriju gde cuva delove, sve je sortirano po modelima i vrsti delova, moguca je zamena ukoliko se desi neki problem s delom itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja se izvinjavam bio sam u gužvi i nisam stigao da odgovorim na poruke, ako se neko nije snašao neka mi javi.

@SkyBlu hvala ti puno!

 

Stilo karavan i 5 vrata kožni enterijer 250 evra sedišat tapaciri i naslon za ruku.

 

SAM_4917.JPGSAM_4918.JPG

 

SAM_4919.JPGSAM_4920.JPGSAM_4921.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedja to treba za mene, Culi smo se vec par puta. Lufti pita za mene!

 

inace covek mi poslao retrivizor sa senzorom temperature i rekoh ako ima par komada neka izabere neki sivi i neka ga posalje.

Retrivizor stigao upakovan tako da bi preziveo nuklearnu katastrofu a ne transport kombijem AKSa, otvorim paket a ono kao da sam mu rekao kod boje! kada sam ga ispolirao boja je IDENTICNA kao na mom autu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce skoknuo do Indjije i imao zadovoljstvo da upoznam Pedju i licno.

Airbag centrala me uredno cekala na stolu, sa ID brojem koji mi je trebao i koji sam coveku pre toga dostavio.

Posto sam odmah sam menjao centralu na parkingu ispred, ostali momci su ljubazno pitali da li treba nesto, da li sljaka OK kada sam montirao...

Izvadio clansku karticu, covek je bez reci ispostovao popust (za razliku od nekih koji se prave neupuceni) i krenuo da vraca kusur. U trenutku sam se predomislio i ostavio ljudima da uzmu bar sok, jer su uvek korektni.

Za razliku od vecine nadrk*nih derikoza po otpadima, susta suprotnost i jos jednom moja preporuka - iako u guzvi, momci su poslovni, ljubazni, uvek za dogovor, povoljni sa cenama...

 

PS: cisto mala sugestija - u prvom postu pise da je adresa Vinogradarska 26, a koliko sam video broj je 34? Cisto da se ljudi ne zbune u pronalazenju posto su kuce u pitanju, u svakom slucaju su na brezuljku u Vinogradarskoj. Mene su juce dvojica pitala da li sam gazda otpada i gde da udju, dok sam ronio i menjao centralu :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je bitno da musterije ne odu u broj 37, jer tamo vrebaju venericne bolesti.:lol:

 

Inace, i ja da pohvalim ekipu, pre par dana mi majstor uzeo kompresor klime kod vas, bas bas povoljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li  svetlo kabine (ono na nebu) za punto mk2a?

 Ne znam postoji li u razlicitim bojama, meni treba sivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe i ja bih iskoristio priliku u ovoj temi da pohvalim rad ovih momaka, poručio sam centralni šuspleh i poklopac akumulatora za Stila, stiglo je brzo, dobro upakovano i super očuvano. Svaka preporuka za saradnju sa njima , a vi momci samo napred , zadržite titulu najboljih! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...