Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat polovni delovi - Inđija

Recommended Posts

oni su takvi , dok je po njihovom sve je OK -- cim udaris neku primedbu dolazi do blokade razgovora , svih sajtova i caos - pravi PROFESIONALCI ............. ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od njih dobijam samo extra kvalitet i uvek mi zamene ako je pogrešno.
Kada mi je trebao hladnjak klime,poslao mi 4 na poverenje,pošto nisu pasovali ja ih vratio i dobio lovu nazad...
Jbm li ga ....

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pohvalim ekipu iz Inđije.

Naručen set alata sa kutijom za rezervni točak, stigao komplet ali neodgovarajuća kutija (ima kod mene na temi da ne dupliram). Viberom se dogovorili i razmenili slike šta je šta i stigla danas druga kutija. Poštarina o njihovom trošku.

 

Eto, jako korektno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja naručio prednje viljuške, reko za 1000rsd kom. nema veze i da ne valjaju za te pare, Peđoni mi poslao skoro nove...

 

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso

A zašto tema nije zaključana kad već nema popusta za članove. 

Valjda sve što se reklamira ovde mora da ima neki popust. 

Ovde je koliko vidim kompletna reklama sa brojevima telefona

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što to tebi smeta? Imaš neki problem ako neki od nas koji nikakve vajde nemamo od popusta od članarine, možemo da se dopisujemo... Ja sa Peđom nemam nikakav problem!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si njegov advokat, pasenog ili sta vec? 

Nemam problem da se dopisujes, druzis il sta vec sa kim god želiš. 

Dotičnima se nije svidelo kad je neko ovde napisao da je nezadovoljan uslugom i ukinuli su popust. 

I sta se ti petljas sad kad se ja trenutno dopisujem sa Nesom na ovoj temi. Nesi sam se obratio. 

Nema sta reklama da traži ovde 

 

Usput ni ja nisam zadovoljan njihovom poslovnoscu. 

Tri puta se čujemo telefonom oko dela, najavim se da dolazim po deo. Javim se po šta sam došao i kaže sačekaj. Cekam 15 min I onda mi lik kaže da idem na plac sa nekim da tražimo deo koji je mogao i da me sačeka po dogovoru 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd uživaj u popustima i nemoj da čitaš ako ti se ne dopada

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde , ajde deco, smirite se :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, bglion said:

A zašto tema nije zaključana kad već nema popusta za članove. 

Iako imamo opštu temu o otpadima sa gomilom napisanih iskustava u njoj, ova tema za otpad u Inđiji je ostala kao posebna jer je otvorena pre tri godine i zato ima staž (rejting) kod Googla. Sa njenim zaključavanjem ne bi bilo novih upisa, a pošto nema novih postova u temi onda ni Google nema šta više (novo) da indeksira kod nje, onda zato vremenom tema počinje da ima sve slabiji i slabiji rejting, i na kraju skoro nikome ne bi ni izlazila ova tema (u rezultatima Google pretrage) za bilo šta oko otpada u Inđiji. To može da se izbegne spajanjem ove teme sa onom opštom oko iskustava sa otpadima, ali zbog količine sadržaja u temi na kojoj smo ona opšta tema bi tim spajanjem bila ''pojedena''.

 

Zbog toga, a u nameri da iskustva sa otpadom u Inđiji mogu da se pišu i dalje, kao i da ta nova (uz sva stara iskustva do sada napisana) budu efektivna, tj. da mogu da se pojavljuju i dalje kao relevantan izvor pretrage preko Googla = posebna tema na kojoj smo je ostala i nije zaključana.

 

45 minutes ago, bglion said:

Valjda sve što se reklamira ovde mora da ima neki popust. 

Tema je prebačena iz komercijalnog dela Foruma gde je ranije (dok je postojao popust) bila.

U prvom postu teme, na njegovom početku i na kraju, velikim crvenim fontom je napisano od kog datuma popusta više nema, tako da je i time (a, ne samo po delu Foruma gde se nalazi), dodatno naglašeno da ovo nije komercijalna tema.

To što stoje telefoni i dalje - može, a i ne mora da bude tako....međutim ne menja suštinu jer čak i da se skinu telefoni oni se izguglaju za 10 sekundi.

 

Suština je da ostanu iskustva, da nova mogu da se pišu, i da sve to Google jasno vidi i izbacuje u relevantnim rezultatima pretrage. :thumbup: 

 

 

Edited by neshaoct
izmena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja I jesam i nisam zadovoljan sa njima. Par delova mi poslali ok, naručio vrata u boji rekli da je u super stanju a ono na sredini ulubljeno, ali ajde rekoh, kad farbam pola auta farbacu i to.. Narucio desni naslon za ruku za fiat dobla malibu (ima plave naslone, je*o ih inzenjer) još mu poslao sliku a on mi poslao pogrešnu boju... Tako da u sustini, ko ima vremena najbolje je da sedne u auto i razgleda delove... 

2 minutes ago, skydive11 said:

 

 

Edited by skydive11

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, skydive11 said:

Ja I jesam i nisam zadovoljan sa njima. Par delova mi poslali ok, naručio vrata u boji rekli da je u super stanju a ono na sredini ulubljeno, ali ajde rekoh, kad farbam pola auta farbacu i to.. Narucio desni naslon za ruku za fiat dobla malibu (ima plave naslone, je*o ih inzenjer) još mu poslao sliku a on mi poslao pogrešnu boju...

 

 

 

Pored OVOGA ti si zadovoljan njihovom uslugom? Molim lepo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino mogu da ti posalju pogresan deo, drugih problema neces imati :D Mnogo posla imaju, velika je guzva, vise ljudi radi i dodje do greske lako. Sto se tice nas kupaca , to naravno nije nikakvo opravdanje ali tako je kako je. Ja sam kupio zvucnike za stila, poslao mi pa bukvalno nove. Nisam ocekivao ni upola takve, jer realno i ti sto mi salje su stari kao i moji, ocekivao sam samo da budu ispravni, kad ono, ma ni prasina nije bila! Zamalo mi nisu poslali ne mogu tacno da se setim sad, mislim cela vrata ali sreca pa su me pozvali Sto se tice delova na lageru i cena, tu ne moze niko da im pridje, plus sto u zadnje vreme stalno imaju neke akcije, tipa 10kompresora klime za stila 5000din, menjac 30eur itd... Ja licno sam zadovoljan .

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutinac said:

 

 

Pored OVOGA ti si zadovoljan njihovom uslugom? Molim lepo...

Nisam hteo da se cimam oko ponovnog vraćanja, a farbao sam krov, haubu i levo krilo (zbog oljustenog laka) pa onda sam odlucio I vrata da ofarbam, kad je bal neka je maskenbal.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Pedja je ovako ok ali, ako ti je auto na dizalici a njega zoveš da ti pošalje delove...to piši zaboravljeno :D kod njega samo ako se ide lično a to mi se ne isplati, ili da znaš unapred bar 7 dana pa da dodješ na red ili šta već... Samo javi pogledaću dal imam...I tu je priča gotova.
Baš me zanima koliki je njemu promet kad olako odbija da vidi dal ima delova za 100ak evra...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 puta mi se desilo, auto na dizalici kod majstora i na Alfi i na puntu, a nabavljam i za komšinicu za grande punta, da mi nešto hitno zatreba... I stigne odmah sutra dan i to skoro nov deo!

Ali bolje je otići lično ako se može, otpad je otpad...

 

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam, mozda je u meni problem.
Skoro sam greškom naručio pogrešan deo pa sam zamenio, možda ga to naljutilo...

Javio sam spisak delova jutros u 9 i evo prošlo 17h i nije se javio (podsetio sam ga oko 13h). Sad će neko drugi da zaradi 120e bezveze...

Inače ni majstor kod koga sam održavao mareu neće ni da čuje za njih...kaže nema vremena za zezanje. A održava dosta automobila..

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam promenio 5 hladnjaka klime kod njega i ni jedan nije upasovao i vratio mi lovu i dalje radimo... Nijedan problem... A Beograđani se svi žale, ima gore pa pročitaj

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...