Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat polovni delovi - Inđija

Recommended Posts

Rade, prosle nedelje porucivao sam delove.

Послато са Redmi 3 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju mi Alu felne R15 4x98mm i letnje gume za Fiat brava sad ne znam jedni kazu 195/55/R15 drugi kazu 195/50/r15.

Da li moze koja slika od felni? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno "lepo" i nadasve "korektno"  iskustvo sa dotičnim otpadom od danas...

 

Zovem telefonom i glasno i jasno pitam "Da li imate far DESNI za Lancia Y 2001 god i koja je cena"

Dobijam odgovor da ima i da je cena 20e

Igrom slučaja sam bio u S. Karlovcima i nakon 15 min sam stigao na otpad. Na pitanje o faru dobijam odgovor kao iz topa "NEMA"

I tako........da sam potegao iz BG-a ili SD-a ili ML-a ili iz bilo koje druge destinacije bila ona bliža ili dalja pitanje dal bih se samo okrenuo ili....ma sve ok bio sam u prolazu svakako...

 

Tako da i to što ćete da zovete, da pitate, da proverite ku.cu vam ne vredi jer kad dođete na lice mesta odgovor može da bude jbg nema!

 

Kapiram ja da sad tamo nekog zabole đok. što je mene ispalio i da ima nas budala više nego dovoljno koji zovemo (ja ovo danas drugi i svakako poslednji put) ali drugovi to se tako ne radi jer je jajarski!

Poyy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, za sada imam samo pozitivna iskustva sa njima ...
Ne želim da bude pogrešno shvaćeno već sam dajem jedan (+) na ovaj (-) iz prethodnog izlaganja.
Naravno, biću objektivan i kada ne bude takvo iskustvo.

Послато са ентузијазмом

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno ne odgovaram na prozivke ali ovaj put hocu, jesi me zvao ali nisam rekao da ima vec da je 20 evra i DA CU PROVERITI da li ima. Ti se nisi najavio da ces doci vec ti je bilo usput a ja svaki razgovor telefonom imam snimljen tako da ga mozemo preslusati i da cujemo ko je sta rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate sta dragi moji iz Indjije necu nikog da branim ali mnogo ste se usilili...I meni je tako stigao pre par meseci deo umesto za 16v za 8v...Platio jednom postarinu, poslali ste mi drugi platio drugu postarinu a vasa je bila greska samo ste ga poslali bole vas uvo a onda sam vam taj vas deo vratio opet o mom trosku jer sam posten i ne treba mi za 8v....Necu da umrem za te postarine ali svaka cast na poslovnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg bato, to je kao all inclusive hotel, na papiru izgleda super, a kada dođeš shvatiš da moraš da stojiš u redu za sve, da su pića fuš, plaža pretrpana... 

Na auto otpade uglavnom idem lično, jeste da je skuplje nego poštom, i da oduzima vreme, ali sam bar siguran šta kupujem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam samo pozitivne reci za Pedju i Nesu, ranije smo bas cesto saradjivali, 3-4 puta mesecno sam dolazio sa drugarom, uvek je bilo sve po dogovoru. Slali su par puta delove, ali u sustini nemam nekih primedbi. Jedino imam zamerku sto sam jednom prilikom narucio krilo za Stila, i pitao sam jel farbano, receno je da nije, kada je stiglo, montirao sam i video da postoji razlika u boji na autu. Posle boljeg zagledavanja, primecene su suzice od farbanja. To je jedina neka "Zamerka" ali ne verujem da je nesto zlonamerno tako uradjeno, propust jednostavno. U svakom slucaju sem toga, uvek je bilo sve po dogovoru i sve je bilo korektno. I kada opet bude nesto trebalo, nastavicu da narucujem od njih...

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bili u Inđiji kod Peđe, uzeli neke sitnice za punta. Usluga je vrhunska, radnici kao i Peđa maksimalno susretljivi i ljubazni. A u tih sat vremena kolko smo bili tamo doošlo je i otišlo dosta ljudi sa djelovima koje su kupili. Telefon stalno zvoni. Tako da ako se i dogodi neka greška sigurno nije namierna.

Moja iskustva su super pozitvna. Naručivali djielove i poštom  i išli tamo, bili prijatelji kojima smo preporučili Peđu, svi zadovoljni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se.em more. Skupljam poJene za zlu ne trebalo.
Vozim kršinu od šesnaes' leta pa ko velim zatrebaće mi nešto.
More, otpadi k'o otpadi.
Sad ozbiljno. Ljudi su različiti i da sad ne nastavim u stili Alfreda iz Mućki, uvek će biti raznih mišljenja i iskustava.
Ali, zato smo ljudi. Možemo se dogovoriti.

Послато са ентузијазмом

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže imaš li motoric klime, za Fiat bravo nuova ali isti je i za stilo tako da svejedno

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG-16294cb90e9161f33b6e39b3e6249add-V.jpg

 

narucio ovo ............. :wub:

 

a stiglo mi ovo ........... :crybaby:

 

 

IMG-9a441b018007c84f05f1c0a40125d7a1-V.jpg

IMG-aaa222c6f93f049222fa2325d68c7467-V.jpg

 

 

moja cerka je bila svedok dok sam otvarao paket da je TANKA antena za punta bila OK (narucena i ona) a rucicu sam ovakvu izvadio iz debelog sundjera (spakovano ekstra) ali unakazenu , jbs. pare meni je bitan deo i odnos sa ljudima (ovo drugo vise) u problemu , ali to neko ne razume izgleda ili nije hteo da razume danas.

sto se mene tice svaka dalja saradnja je zavrsena , a bilo ih je dosta - nazalost .............. :yes

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

vise ni sam ne znam , mislio sam da sve vreme zavrsavam posao sa pedjom preko vikenda (viber) ali taj broj koristi izgleda i neko drugi tamo. danas je taj bio malo i neprijatan kad sam zvao - ja ne dobijam nista dzabe nego sve placam i malo kulture nije na odmet. 

 

stvarno me vise ne zanima ta prica - imam ovde 3 otpada u krugu 3 km od mene i to je to ........... pozzzz

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peđa,zlata mi vrediš!!!!

Do sada sam kod Peđe kupio zadnja svetla za punta2,jedan far,rezervni točak sa alatom za Punta i alfu147 i prednje žmigavce za alfu 147...

Trebaju mi hauba,zadnja desna vrata i prednji branik za punta2 2002.,u plavoj metalik boji,kao na profilnoj slici(avataru)

Jel imaš i koliko su novaca?

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored Peđe, postoji i Neša... sve ok, sve super, sve po dogovoru - za sada. Preostaje montaža i provera ispravnosti ali komunikacija i usluga skroz ok.

 

A uspeo sam na kratko i da nasmejem Peđu, mada je danas k'o ustao na levu nogu  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kako moze da stigne druga rucica iz bujanovca sve sa kozicom za 600 din. + postarina 280 din. :unworthy: - NEOSTECENA niti RAZBIJENA niti RAZVALJENA da kad je stavis na sipku menjaca ona se okrece u krug jer je nasilno i pocupana ........... :rant:.

jos je zbog delimicnog strajka postexpressa putovala umesto 2 dana 5 dana , ali covek je sve slikao posteno i upakovao u vakum kesicu pa u kutiju i NO PROBLEMO.

sta reci  ................. za njega  :respect:.

 

 

IMG-eb070295578cd4f202b5821f0d4bb7c8-V.jpg

IMG-c0cb481782986eb13566ea9afee0bc6e-V.jpg

IMG-30e8ebe335573fd6a241b5af853b0f10-V.jpg

IMG-7d871643fa11465a201fd73e9daa9f5d-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvao sam ja tamo da kazem da je razbijena ali me neko odjeba za sekund preko mobilnog , onda mi je poslao poruku na k.p. da je on to poslao ispravno (trebao sam je odmah vratiti - jbg) - i da sam ja kao to razbio kad sam vadio (tako ispade) - ma budalastina. dete je bilo pored mene jer ce punto biti njen (sad zavrsava polaganje) , pa me blokirao na k.p i na limundu-kupindu ako mi verujes ........... :lol:

neka im tih 1000 din. nece se oni obogatiti za te pare a ja necu propasti. nisam hteo ni negativnu da dam tamo jer ja nisam takav covek da posle tolike saradnje koja je po meni bila OK to uradim. a da sam razocaran u takvo ponasanje posle svega jesam , jer to ne mogu da razumem - zato sam i rekao sa njima nikad nista vise necu imati.

svi mi mozemo da ustanemo na levu nogu i da nam ne bude dan , ali kupac je svetinja jer od toga zivis i zaradjujes - po meni .......... :unsure:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...