Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat polovni delovi - Inđija

Recommended Posts

^Poslao ti deo koji ti je trebao, a on imao za prodaju i ti platio za to...bogami svaka cast, stvarno svaka preporuka?!

Slazem se u potpunosti sa Bingom, lepo je covek sve napisao...

I opet kazem, izgleda da svi razumemo obim posla - guzva, frka, ali ako je vec tako, da olaksas ceo proces, doneses 2 dela koja si pogresno dobio da zamenis i...necu da se ponavljam sta sad...

Ima i drugih prodavaca polovnih delova...

A da ne kritikujemo samo, iz Indjije sam direkt otisao sa Sabac, Maki delovi, prvo su se potrudili da nadju deo, probali da li radi, sedi, sok, operi ruke, i da napomenem da su isto tako imali par ljudi tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se ja da taj odnos (ja trazim deo - prodavac ima - ja kupim) je banalan i treba da prodje najnormalnije i bez specijalnih pohvala, ali desava se da nekad i nije tako. Cisto sam izneo pozitivan utisak sto su ljudi ljubazni i fer sa cenom (bar u mom slucaju) i poslato mi je to sto treba, to je to...Ko je lose prosao nek kritikuje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni jedino pohvalno je eto cena. A na ljudima je da kazu jel ta cena vredna cimanja.

E sad, to sto smo mi u Srbiji navikli da je normalno nenormalno i obrnuto, to je nasa greska.

Mi se stalno samo tesimo, jer eto ima i gore, pa hvalimo ono sto treba da bude. Bio to pazar na otpadu ili uljudnost konobara u kaficu. Sami smo sebi najveci neprijatelji i ponasamo se prema drugima onako kako i ostali prema nama umesto da se popravimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Bingo, ti si možda i najkonstruktivniji ovde...  Sad samo treba povezati tvoja dva post-a u jedan i dobiješ suštinu problema.

 

Da ovi u Indjiji urade onaj tvoj predlog oko uvođenja sistema, elektronskog popisa delova i dodatnih, kvalitetnih radnika - cena bi svakako otišla gore. A kako je cena njihovih delova relativno korektna (čitaj povoljna), tako im i posao ide uz sva sranja koja trpe mušterije i oni sami.

 

Srbija danas! I juče, i sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos da svi placaju poreze u Srbiji... Odosmo daleko a gde nije mesto Bingo objasnio si i stavio tacku, bravo.... Momcima zelim svu srecu u ovakvoj Srbiji kao sto je sada. Kada bude drzava sredjenija profesionalizam ce sam po sebi doci....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav @pedja.indjija,

 

Zanima me da li imas mozda crno prednje levo krilo za novog Brava? I ako nemas da li mozes odokativno da mi kazes koja bi bila cena, cisto da vidim da li mi se vise isplati da jurim "novo" krilo ili nekog limara da mi ispegla moje. Hvala unapred.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pohvalim Pedju danas stigo km sat abarth . Kao nov svaka cast coveku. Ugradjen i sve radi kao podmazano. Ne postoji bolji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi mala pomoć!

Napukla mi je šoferka i Peđa ima jednu koju ne šalje kurirskom službom.

Naslućujete? - Ko je rad a u prilici da mi je doturi do ZR ili kako se dogovorimo?

Mis'im, nije problem da odem lično ali razumete.

Isčekujem ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedja, je l imate srednju resetku sto ide u dole u prednji branik, stilo 3V?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,potrebna mi je ručka vozačevih vrata sa unutrašnje strane za pandu kockicu 2002. godište, da li imate i koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Potrebno mi je za Stila 1.9mjet,2007,karavan:oba prednja fara,branik sa maskom i znakom,hladnjak za vodu.Kontakt tel 0637734090.Ukoliko ima branik u braon boji bilo bi pozeljno.Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav @pedja.indjija

 

Da li mozda imas bordo haubu za stila 3v i koliko bi kostala? mislim, i ako nemas sada na stanju (ili je neka druga boja) okvirna cena bi mi znacila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada sam bio 2 puta kod Pedje za deo i kad sam video njihov obim posla i svu onu frku i ljude koji cekaju na licu mesta - mislim da je najpametnije da se pozove telefonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno se nadam da to nije istina.

 

A ako jeste, nadam se da nema povredjenih i da nije velika materijalna steta.

A Pedji i Nesi zelim da ponovo naprave imperiju ...

 

ps.Ako neko ima siguran info, neka napise ovde...

Edited by pedjabj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš strašno. Nadam se da su svi ok i da nema povređenih. 

Nadam se da ni materijalna šteta nije preterano velika. Ispali su pošteni toliko puta i jako poslovni i uvek izlazili u susret

Share this post


Link to post
Share on other sites

I prema meni su uvek bili i vise nego korektni i posteni - BAS MI JE ZAO I TO ISKRENO :cry: ako je kod njih (nisam nikada bio licno).

Nadam se da niko nije povredjen prvenstveno , jer je snimak bas jeziv i da ce nastaviti sa poslom sto pre.

Dragan - Konjarnik ................. :ermm:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko sta se desava sa ovim momcima iz indjije ...jel su nastavili posao ili ne? ja sam par puta kupovao nesto 3 puta je bilo ok jednom bas i ne al su mi vratili pare..sad mi treba neki deo pa ne znam dal da ih cimam posle ovog snimka..jbt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...