Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat polovni delovi - Inđija

Recommended Posts

Od 07.07.2018. članovi FLCS više nemaju popust na Fiat otpadu u Inđiji.

 

Specijalizovani otpad za italijanska vozila bavi se prodajom originalnih polovnih delova za Fiat, Alfa Romeo i Lancia automobile.

 

56edfcd2ee90e_FIATSVIDELOVI.thumb.jpg.c5

 

Ono po čemu smo postali prepoznatljivi je veliki izbor auto delova, najbolji odnos cene i kvaliteta, kao i efikasnost i odgovornost u radu. Nakon godina provedenih u poslu sa rezervnim delovima, razvili smo efikasan sistem prodaje po kome nas mušterije prepoznaju kao najpouzdaniji izvor snabdevanja. Zahvaljujući velikom lageru auto delova, kod nas ćete sigurno pronaći sve što je potrebno za Vaš model automobila. Nudimo kompletan asortiman rezervnih delova za vozila marke:

- FIAT: Bravo, Brava, Marea, Punto, Croma, Stilo, Multipla, Seicento, Palio, Grande Punto, Doblo, Panda, Ulysse

- ALFA ROMEO: 156, 147
- LANCIA: Lybra, Ypsilon

 

DSCN4371.thumb.JPG.427f7dcf220eafe3ba8fc

 

Naš prodajni asortiman bazira se na originalnim polovnim delovima za vodeća italijanska vozila. U ponudi imamo delove koji se tiču:
- mehanike
- elektrike
- elektronike
- limarije
- enterijera
- svetlosne grupe
- stakla
- felne i gume

 

IMG_0640.thumb.JPG.a9d144b103421f1299c54DSCN5577.thumb.JPG.dd496a6f7daf41011ed50

 

IMG_0638.thumb.JPG.db79c9e2af9292729edd7IMG_0643.thumb.JPG.59467924266d29390f32eIMG_0652.thumb.JPG.ef9ed319ed61fd1418055

 

Svojim kupcima nastojimo da stavimo na raspolaganje kvalitetne i pouzdane auto delove koji će produžiti vek trajanja njihovom automobilu i obezbediti im udobnost u toku vožnje. Ukoliko određene delove trenutno nemamo na našem lageru, izvršićemo porudžbinu istih i nabaviti ih za Vas u najkraćem mogućem roku. Takođe, u saradnji sa kurirskom službom, obezbeđujemo isporuku delova na željenu adresu.

 

Inđija, Vinogradarska 34

 

Mapa.thumb.jpg.a1bb3e827d913b3796b598c37 otpad.thumb.jpg.a71824e5b0c9e5b6d7a7b76d

 

Predrag 062/554-380

Nenad 063/8419-572

 

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust prilikom kupovina delova. 

 

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati zaposleni preko korisničkog naloga pedja.indjija

 

=================

 

Od 07.07.2018. članovi FLCS više nemaju popust na Fiat otpadu u Inđiji.

 

 

Edited by neshaoct
dodata napomena o popustu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno da se i Pedja pojavio na FLC.

Extra čovek i veoma fer i posten prodavac kakvi se mogu nabrojati na prste i to jedne ruke.

Pozdrav za Pedju i ekipu od Jura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam narucio neke sitnice od njih,uvek max korektno i sa ok cenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da otvorim pitanja....

Lancia Lybra SW plastični prag gepeka i one dve bočne plastike koje se nastavljaju na njega, da li ima i koja je cena.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pedja.indjija

Care imas li za Fiata stila 1.9 JTD koji je 2004 godiste levo stop svetlo ali treba mi kuciste ono za sijalice ne komplet .Znaci samo ono gde se stavljaju sijalice za levu stranu.

I imas li poklopac za akumulator

I naravno cene me interesuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, pedja.indjija said:

E ljudi hvala Vam svima na pohvalama!

Ja mislim da imam te plastike za Lybru moram sutra proveriti, 500 dinara su po komadu.

Hvala. 

Očekuje pozitivan odgovor i nadam se da u cenu tih plastika ulaze i šrafovi koji ih drže pošto mi i oni fale!

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, DaliborLazarevic said:

@pedja.indjija

Care imas li za Fiata stila 1.9 JTD koji je 2004 godiste levo stop svetlo ali treba mi kuciste ono za sijalice ne komplet .Znaci samo ono gde se stavljaju sijalice za levu stranu.

I imas li poklopac za akumulator

I naravno cene me interesuju.

A koliko vrata je Stilo? 

Poklopac je 1500 dinara, ali njega nemam sad, biće za par dana.

 

@Markobgd naćiću šrafove, samo sutra da vidim da li imam te plastike pa javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam bio i kupio jednu stvar, na zalost nema beli entereijer za punta ali valjda ce dobiti :D sve pohvale za decka, sto je najvaznije povoljne cene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi i meni poklopac za zadnju levu maglenku Stilo 5 vrata. I ova plastika oko dugmica manuelne klime, ali u crnoj boji, ne ova kao kod mene što vuce na plavkasto? Naravno, da bude fino ocuvana :)

a47b25f3b9fd4a9499d466e1c3832395.jpg

I ja sam iz Nisa kao i Buca pa bi mogli da pravimo neku cenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

c785f1a164a3a64463c6ac47e92437b9.jpg

Ja sam već naručio preko fejsa, pa kad ti stigne neki abarth, ručica menjača samo za mene preko veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi i meni poklopac za zadnju levu maglenku Stilo 5 vrata. I ova plastika oko dugmica manuelne klime, ali u crnoj boji, ne ova kao kod mene što vuce na plavkasto? Naravno, da bude fino ocuvana

a47b25f3b9fd4a9499d466e1c3832395.jpg

I ja sam iz Nisa kao i Buca pa bi mogli da pravimo neku cenu

Moglo bi na jednu posiljku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedja da li imas plastiku koja se kaci pozadi na zadnji stub i deo koji drzi dasku gepeka / Fiat stilo 3v.  Na slici se vidi deo na desnoj strani. Meni treba leva strana. Da li imas i koja je cena, hvala :)

 

 

20160319_195241.jpg

20160319_195249.jpg

 

 

Ukoliko imas pogledaj posto je kod mene izgleda pukla ta plastika na jednom  delu ( kao sto ke obelezen na slici),  vidi kako je kod tebe. Da  znam dal je uopšte to problem kod mene :D

 

 

Screenshot_2016-03-21-01-06-40.png

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li rashodovanu navigaciju za Stila

Treba mi maticna ploca od CN+

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markobgd  

pogledao sam nemam sad te plastike, mogu ti javiti kad stignu za kojij dan.

 

@Buca Tipo

šuspleh sad nemam, stop sa maglenkom imam 1000 dinara je.

 

@majkicbane

leva maglenka je 1000 dinara i ona plastika 500 imam obe

 

@jure

nemam sad nijednu rashodovanu a zovem te kasnije za one delove, posle 17h

 

@stefankmn

imam, kompletan taj nosač daske je 1000 dinara

Edited by neshaoct
popravio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...