Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Delovi auto-elektrike, tehnicka podrška, servis.

 

U našoj ponudi možete pronaći kompletne agregate startere-analsere, alternatore, rezerne delove anlasera, alterantora za sve tipove vozila.

Putnički i teretni program, građevinska mehanizacija, poljoprivredna mehanizacija, motocikli, brodovi-čamci, agregati kompresori...

 

Svi članovi FLCS Foruma popust do 10%.

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust do 20%, uz dostavu na kućnu adresu na teritoriji Beograda, ili dostava brzom poštom.

 

Za servise na našem forumu popust + dodatne pogodnosti.

Obavezno navesti da ste reklamu videli na forumu.

 

www.startercentar.rs

Adresa: Trise Kacleroica 25 bg

Kontakt:

Miloš > 065/200-8304

Dejan > 065/832-1016

 

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati Miloš preko korisničkog naloga milos66

Edited by neshaoct
sređivanje teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li malo pojašnjenje šta tačno od delova elektronike.

Baš elemente za zamenu na elektronskim sklopovima ili same sklopove, centrale, releje, displeje, cajgere......?

Neki primer, hint...

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12.3.2016. at 9:36 PM, MilanStilo said:

Kad nabavljas delove za veliki servis :)? Interesuje me cena delova za veliki servis? Na jednom stilu bi trebalo da uradim za oko 3000km a na drugom malo duze :)

 

Milane - poslji mi podatke o automobilima motor , godiste... ako uzimas za oba a prvi si se javio napravicem oda to bude povoljno. Delovi za veliki servis bi se narucivali dan za dan...

 

On 12.3.2016. at 9:40 PM, Markobgd said:

Može li malo pojašnjenje šta tačno od delova elektronike.

Baš elemente za zamenu na elektronskim sklopovima ili same sklopove, centrale, releje, displeje, cajgere......?

Neki primer, hint...

Hvala!

 

Naravno za sva pitanja smo tu, evo recimo Diode,regulatore,alternatore,protokomer,senzore,reostati ventilatora kabine,sijalice,akumulatori,... uskoro delovi za veliki servis ulja filteri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12.3.2016. at 9:49 PM, milos66 said:

Milane - poslji mi podatke o automobilima motor , godiste... ako uzimas za oba a prvi si se javio napravicem oda to bude povoljno. Delovi za veliki servis bi se narucivali dan za dan...

 

Fiat Stilo 1.9jtd 59kw/80ks 2003 god. treba mi set zupcastog kaisa cena sa vodenom pumpom i bez, treba mi i set pk kaisa ali bez kaisa, znaci samo roleri i spaneri za PK ? Trenutno mi trebaju delovi samo za njega, nemam para za drugi ai on ima jos oko 15000-20.000km do velikog. Dnevno mi prelaze oko 200km.tako da ce brzo doci na red i drugi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nesto novo...

 

Sajam je aktuelan pratimo desavanja i dajemo jednu lepu pogodnos za remont alternatora alnasera ,ukoliko kupite delove kod nas, remont je samo 5e , dolazimo po vas akternator ,alnaser i nakon remonta ga vracamo na adresu besplatno,na teritoriji bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cilj nam je da vi kao korisnici budete zadovoljni i da nas preporucujete dalje... Delovi su kvakitetni i mozete se licno uveriti u nasem lokalu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li senzor prisustva vode u nafti za Stilo 1,9 jtd 85 kw 2004.godište koja je cena ako imaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na stanju u magacinu ceka se par dana 4200 din 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOVO !!!!

 

Delovi za remont torzija za sve tipove francuskih vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.startercentar.rs

 

Od danas i sajt aktivan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostupni su i delovi za veliki servis,naravno uz prateci popust od 10-15%

 

U ponudi lampe na magnet kada radite nesto oko motira ne isvetljenom terenu popust za clanove 20% akcija traje 7 dana od danas. Bice i slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u starter centru, uzimao delove za stila i mogu da kazem da su momci koji rade dole super, hoce da izadju u susret u svakom smislu kako savetom tako i oko delova. Preporuka za njih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unasoj ponudi od 1.07. Dubinsko pranje automobila, akcija samo za CLANOVE FORUMA. 1500 din automobili sa 3 i 5 -ro vrata karavani 2000 din. Uovu cenu ulazi pranje sedista,poda,patosnice, tapacirunga nebo ( iskljucivo tvrdo _ sundjerasto je jako kriticno za rad) svih plasticnih elemenata,i naravno posle toga mazanje mlekom i parfemisanje. Ovo je nesto novo imamo vec nekolicinu automobila, za firme u koliko se rade pi-kap varijante postoji dogovor oko dolaska i cene.

 

Kontakt ; Milos 065200 83 04

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcija ,selenija sve vrste po nizim cenama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOVO! Od danas u ponudi cuvari parkinga , standardni metalni zakljucavaju se na katanac

 

0658321016

 

Delovi za mali,veliki servis,delovi alnasera,alternatora,diskovi,plocice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcija dubinskog prana traje do kraja Aprila! 

 

Vrlo malo slobodnih termina... 

 

Extra popust za firme , van i pik-up vozila...

 

0652008304

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...