Jump to content
FAS Goran
dishko

P: Y-Car link (Yatour YT-M06) korišćen

Recommended Posts

Kao što stoji u naslovu na prodaju CD šanžer emulator marke Yatour, korišćen u mom Stilu oko godinu i po. Potpuno ispravan sa kompletnom opremom i kutijom. Kompatibilan sa mnogo radio aparata za vozila iz fiat grupacije, a evo :  Link ka sajtu proizvođača, sa listom kompatibilnih modela Lancia, Alfa Romeo i Fiat.

Piše da je kompatibilno i sa Bravom, ali tu ga nisam koristio, nisam imao potrebe. Znam da ga moj ortak koristi i Grande Puntu sa mp3 blaupunkt radiom. 

Montažu sam u Stilu bio obavio prema video uputstvu koje sam imao na linku proizvođača. 

Moje iskustvo za vreme korišćenja je izuzetno pozitivno, ako ispoštujete uputstvo proizvođača, nikakvih problema nema, ne štuca, ne koči, ne prekida. Zvuk je kvalitetan i rade i komande sa volana ukoliko ih imate. 

Slike možete videti ovde. 

Nov je oko 60-100 eur, stoga ovaj polovan ide za 35 eura.

Slanje može, o vašem trošku po brzoj pošti po izboru. 

Najbolje lično preuzimanje u Beogradu po dogovoru. 

Kontakt na PP. 

 

DSC_0549.JPGDSC_0551.JPG

DSC_0552.JPGDSC_0553.JPGDSC_0554.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to moze na stila koji ima Navi sistem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U specifikaciji uredjaja je navedeno da je kompatibilan sa ConnectNav+ (znam posto sam se davno interesovao).

Inace je u pitanju "Magneti Marelli", dok je obican CD ili kasetas "Visteon".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga kačio na Visteon, a piše da može i na Connect Nav+ ( Magneti Marelli)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodato. Može lock.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...