Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ideja i dalje podnosi taksi u Bg.u bez ikakvih problema.Redovno menjam filtere i ulje i nista drugo se ne desava.

187.000 i nesto km sada vec na satu.

Celo leto je radila sa upaljenom klimom bez gasenja automobila,po nekih 8h dnevno.Upalim kada izadjem iz graze,ugasim kada udjem u grazu.Toliko me je razmazila da vise i ne podizem haubu da proverim jer ima nesto novo ispod :D

 

Jos da dodam..Stikeri iz moje teme izgledaju kao i prvog dana kada su kupljeni,nema nikakve razlike i stvarno su ok kvaliteta.Strob za treci stop i dalje radi punom parom i takodje se pokazao kako treba.Led pozicije krenule da trepcu posle 2 nedelje,zaobici.

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast,vidi se da je Idea odlican i pouzdan auto,vredi vise nego neki noviji i skuplji auti

samo cepaj i da te i dalje odlicno sluzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo osvezim temu.

228.700km na satu i u medju vremenu zamenjeni prednji amortizeri sa soljama i prasinjarkama,stavljena Kayaba.Menjao set kvacila Valeo potrajao ravno godinu dana i sada je opet promenjen set i stavljen je Sach pa cu videti kako ce se on pokazati.Mali servisi,plocice,diskovi i to je to od redovnih stvari.Od vandrednih se skoro gasio kao na kljuc kada se ugasi ali odmah upali i nastavi dok jednom nije hteo ni da upali dok se nije ohladio.Logicno je bilo da je senzor radilice ali prijavljivao je regulator pritiska goriva.Majstor ga skinuo,ocistio regulator i neko mikronsko sito i resio problem za dva piva.

Od filtera sam zadnji put stavio Purflux pa cu videti kako izgledaju posle zamene.Pre toga stavljan Knecht.Uglavnom me prilcno razmazila.Servisni intervali izmedju 10.000 i 15.000 km kako kada ali nikada preko toga.Sada preko leta sam pogotovo u rezimu kada bi trebao da skratim interval jer upalim auto,pustim klimu i nema gasenja auta sledecih 8h i tako celo leto  :)

Stigla i metalna znacka iz Kine(iznenadjujuce dobrog kvaliteta) Prljav auto bila zima...Januar

IMAG0170.thumb.jpg.1f225c2dc35241c704db3cecc1217b2f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...