Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Odlicno su legle felne a kacket u boji auta i nema greske. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra drzac :)
To mu mnogo fali, drzaci kod menjaca mu ne koriste nizasta, a u vratima nema mesta.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijani, naprave auto pa se onda sete da fale drzaci pa ih zbudze kod menjaca, pa ti ubaci u 3. i 5.
Videcu kako ce se pokazati ovaj sto sam stavio...
Jedino mesto gde ne smeta a na dohvat ruke je...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo novih radova...

Preko ebay-a uzet plavi upaljac, sad se slaze sa ostatkom unutrasnjosti:

 

20170814_194306.jpg20170814_225507.jpg20170814_234152.jpg20170814_234207.jpg

 

 

Onda je ubaceno i  led osvetljenje ispod centralne konzole:

 

20170903_191423.jpg20170903_211156.jpg

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon toga sam pronasao plafonjeru iz ar mito-a, koja u sebi ima ambient light gde su opet promenjene le diode koje sada svetle, pogadjate, plavo...:lol:

S obzirom da sam prethodno imao samo obicno svetlo na click, kao u puntu, bilo mi je potrebno da razdvojim levu i desnu stranu kabine sto se osvetljenja tice...

Umesto halogenih, ubacene su bele diode u lampu:

 

20170903_181228.jpg20170903_191435.jpg20170903_191445.jpg20170903_211218.jpg

 

Radilo se i na spoljasnosti, posle dugog trazenja sam uspeo da naletim na 3. vrata bez znaka, u odgovarajucoj boji...

Svidja mi se taj clean look a i automobil deluje nekako ozbiljnije i sire, uglavnom, davnasnja zelja ispunjena...

 

20171109_182306.jpg20171110_212110.jpg

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je plafonjera u tom nekom dark fazonu, sledece na redu je i tapaciranje neba alcantara-om ili nekim slicnim materijalom, ovako nekako:

 

IMG-3ac2f1f60e350c7b7939b43c82423aa3-V.jpgIMG-9af4087a5182a5c48cfab5253b4fabfd-V.jpg

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih, posto sam zamenio citava 3. vrata, tek sam po danu skapirao da je prethodni ponosni vlasnik suptilno zatamnio staklo. Sad nisam siguran da li ce mi na tehnickom praviti problem, ali zatamnjenje nije vece od 30/40%. Valjda za to nece smarati, ili da skidam foliju?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste , nego, jesi li pitao posto je da se uradi nebo tako? :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to se lako nadje, ne znam odakle si. Letos smo zvali za drugarev stilo, cifra je bila dal bese 200 il 300e za nebo fiat stila :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledacu da sam nadjem materijal, mozda i sam zalepim. A ako bude neka ok cena za ruke, platio bih posteno. Ne zurim sa tim, kad bude, bice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce ostavio volan i kuglu da se presvuku. Danas mi vec stize fotka odradjene kugle menjaca, izgleda super u odnosu na fabricku kozu koja se bas izgulila.
Posto sam sacuvao stari plasticni volan i staru rucicu menjaca, nisam morao da parkiram auto. Jedva sam se navikao na plastiku posle koze, ogromna je razlika u gripu...2b294711ef9e097f9d97d6f4a7e7d27f.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da naglasim da je taktilni osecaj stvarno odlican. S obzirom da nikada nisam vozio automobil sa novim koznim volanom, mislim da apsolutno vredi uložiti u presvlačenje volana. Grip je neuporedivo bolji u odnosu na plasticni volan a i kabina deluje svezije, cak se oseca i miris nove koze. Sad ostaje da se uradi rucna, obloga menjaca i naslon za ruku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lufti :clap:

Ovaj detalj sa belim obeležjima na kugli menjača mene uvek oduševi. Neko je možda ravnodušan ali meni to prvo zapadne za oko, još sa ovim belim koncima sa strane izgleda predobro.

 

Kad se uporede stara i nova razlika je očigledna a cena za presvlačenje ručice je verovatno oko 5€ (barem je bila).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko se zove Darko, 0640454545.
Zvrcnite ga oko cene, od mene sve pohvale za uradjen posao, ja sam prezadovoljan...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...