Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mene je bas ta nijansa privukla. Nekako mi se uz ovu sivu boju automobila najbolje uklapa. Kapiram skroz da je nekome (u ovom konkretnom slucaju tebi) lepse da ta boja bude jarka ali se plasim da bi tada auto delovao ultra sportski sto meni nikako nije namera, ipak je u pitanju slabasan dizel. I meni je prvo na pamet pao subaru, bas sam prekjuce setao donjim Dorcolom gde se nalazi jedan izuzetan primerak u reli plavoj boji sa tim zlatnim felnama. Uzivo felne izgledaju bolje nego na slici, pogotovo kad se stave i crveni cepovi umesto plavih. Meni se bas svidjaju ovako, tako da cemo videti naprolece kako izgledaju kada se namontiraju na automobil. Doci cu na skup ako me supruga pusti pa cemo prodiskutovati kad vidis auto uzivo...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoristio sam toplo vreme za vikend da ugradim automatsku klimu umesto manuelne:

 

20200201_121433.jpg20200201_121444.jpg20200201_122440.jpg20200201_155107.jpg20200204_120154.jpg

Dosta posla, skidanje vrata, vadjenje table i zamena svega ispod table...Nakon toga povezivanje instalacije. Interesantno je da je jedina razlika u tri zice, sve ostalo je identicno. Na kraju je sve proradilo i jos uvek radi tako da sam zadovoljan krajnjim rezultatom...

Pored toga, ugradjeni i nosaci za tockove, oslobodjen prostor u podrumu, a i lepo izgledaju felne na zidu:

20200131_152133.jpgIMG-b7ebe1976cf4ec8f6e7e9df3f2ffc3b7-V.jpgIMG-8d9764cf5c12dbd455524f189416a09a-V.jpg

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx!!

Meni to zezanje sa grandiskom dodje kao hobi. A i brze se zagreje/ohladi kabina, a i lepse izgleda display automatske klime od onih tockica na manuelnoj. Sve u svemu nekih 10 sati posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namontiran letnji set na zenomobilu...:D

Uzivo felne izgledaju jos bolje, po mom skromnom misljenju pun pogodak...

Na auto putu pri vecim brzinama nista ne trese, auto se lepo ponasa i pirelijeve gume su znacajno tise u odnosnu na neke prethodne gume/proizvodjace koje sam vozio. Steta sto nisu malo mladje, ovako sledi zamena posle ove sezone...

20200409_150947.jpg20200409_150957.jpg20200409_151011.jpg20200409_151022.jpg

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično izgleda!  Ima li razlike  u udobnosti  u odnosu  na  15"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se vozi po dobrom asfaltu, nema...:lol:

Nije strasno i ako se prelazi preko nekih manjih rupa i neravnina, vece rupe se osecaju vise nego sa 15" sto je i ocekivano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lep Evo, a i za moj ukus najlepsa GP fabricka felna. Krajnji rezultat ocekivan :thumbup: .

Na veci tocak sa nekom razumnom visinom boka gume se lako navikne, a ni putevi nisu kao sto su bili pre 20 godina. Steta ne iskoristiti sa ovako lepom ponudom felni, bar Zabari to umeju da usklade sa dizajnom ostatka auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsa felna za Gp ,slazem se. A koja im je ovo boja?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Boja je svetlo zlatna, felne su originalno bile na crvenom grande-u, meni se ta kombinacija nesto nije svidjala ali na ovoj sivoj boji izgleda nekako drugacije, i sportski i elegantno istovremeno. Ponavljam, auto uzivo izgleda bolje nego na fotkama...

 

@dekirs Auto je vec spusten nekih 2.5 cm, a posto ga supruga vozi, ja se ne bih usudio da ga dodatno spustam...:D

 

@Bingodalton Nisam skapirao sta bih trebalo da uradim? Aha, sad sam izguglao...Da, sigurno bi interesantno izgledale, jedini problem trenutno predstavljaju finansije...s obzirom na trenutnu situaciju i ono sto nas ceka u ekonomskom smislu u narednom periodu...ostavicemo za neki drugi put.

Hvala na predlogu!

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da uzivo izgleda lepse, ovako sa slika "na prvu" su mi izgledale kao da su prljave :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricki je taj izgled, lice uradjeno tom metodom, ostre ivice krakova, kraci sa strane farbani. I onda se lepo fabricki ljuste :)

Okacicu slike da i drugi vide.
Lepo sto je to neko poceo da radi.

0e13721e4ee78d4b9b47c361dbbfb693.jpg235869a162261dc913fafbf228b52904.jpgeece66bd34dca6e2a251ac79ee826f1a.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dekirs said:

Samo jos neko spustanje i bombona :D

Nasli da nam pricaju vlasnici terenskih vozila :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Lepo sto je to neko poceo da radi.

 

 

Odavno se to radi.

Samo što ne znam nikog za 100€ komplet

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako pisu u svakom komentaru na instagramu, 100 za 4.
Samo diamond cut, ne i farbanje i srednivanje delova koji se ne obradjuju.

Ne znam da je bilo bas puno ranije.
Bio onaj lik sto je radio poliranje granulama, ali i on batalio.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam negde vidjao da je CNC dijamantsku obradu radio i covek u Uzicu, relativno skoro. Ne znam cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da sam negde vidjao da je CNC dijamantsku obradu radio i covek u Uzicu, relativno skoro. Ne znam cene.
Radi, Milan Alempijević, stari fordaš, a i ovde je registrovan i pisao je kad je uzimao Punta za sestru
Bela zemlja, Zlatibor.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, totti said:

Bela zemlja, Zlatibor.

E, vrlo verovatno da je to to :thumbup: . Cini mi se da sam procitao White Land Wheels, tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebo i stubovi presvuceni u alkantaru. Jos neke sitnice u enterijeru odradjene u alkantari. Utisak kao da se sedi u mnogo skupljem enterijeru...

Zahvaljujem se kolegi @Danilo1 na kontaktu, Nikola iz Lajkovca je sve to uradio savrseno...

 

IMG-6f95b5157502888563535e942452d6ae-V.jpgIMG-68e68ef333db88a144cc7363e6ec4053-V.jpgIMG-a14964a0ef847ca1298b943ba00d5d89-V.jpgIMG-db5dc51449397d2624fec65f3ecdb2d7-V.jpg

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...