Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posto tata pre 2 meseca i sad je sve na standby-u...
Napravio nosace za sedista i plastificirao ih ali ne stizem da ih montiram...
Sad furam kolica niz i uz bulevar....

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridružuјем се čestitkama ! :cheers:

 

Prava terapija za ovu "boles'" budženja punta, bebac ! :thumbsup:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/1/2022 at 12:42 PM, Lufti said:

Posto tata pre 2 meseca i sad je sve na standby-u...emoji16.png
Napravio nosace za sedista i plastificirao ih ali ne stizem da ih montiram...
Sad furam kolica niz i uz bulevar....emoji41.png

 

Hajde, hajde, sad ste već veliki   :baby:   :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad krecu zubi, dobro je sto sam se navikao da ne spavam a nisam odapeo...
Uspeo da zamenim nosac na suvozacevom sedistu, sad ne radi katapult mehanizam pa moram da izbrusim taj deo nosaca. Cim namestim, slikam i pisem utiske. Za sada auto sluzi da odspavam u njemu na parkingu 5 minuta, moje utociste za meditaciju...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas napokon uspeo da se izvucem na par sati iz kuce i sa postovanim kolegom forumasem[mention=1867]Zvezdo[/mention]-om namontiram spustene nosace sedista. Jos jednom se zahvaljujem Zvezdanu na pomoci, da sam radio sam, odustao bih na pola posla...

Elem, namucili smo se propisno sa mehanizmom za obaranje sedista posto tih 3cm razlike dosta kvare geometriju i polozaj sajle koja aktivira mehanizam za klizanje po sinama. Moguce da je problem i u podmazanosti sina. Vozacevo na kraju nismo uspeli da nateramo da radi a suvozacevo hoce da pomeri napred ali nece da ga samostalno vrati. Moracu time jos da se pozabavim...

 

Ali ono zasto i pisem ovaj post smo uspeli da odradimo kako treba a to je visina sedista koja je sada idealna za sportsku voznju. Kada se sedne u kadicu bukvalno je sve na svom mestu i stvarno je dobar osecaj biti u tako vrhunski napravljenom sitz-u. Ogromna razlika u odnosu na visinu fabrickog nosaca fice abarth-a. Zato su valjda ljudi i krenuli da nude na ebay-u te custom made nosace.

 

Sad ostaje da zamenim motor ili da ubacim enterijer u gp sa vise konja da bih mogao da se provozam NAVAK-om...

 

 

 

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa od toga za sada, plava munja uglavnom skuplja prašinu :rant:

Škoda je u žiži interesovanja!

Neće Fiata više da potera van grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah!

Fiat ukoliko uskoro ne promeni motor, nece moci uzbrdo da se popne, bas su ga godine stigle i ako je na pocetku imao u ergeli 65 konjica, sada mu fale bar 15-ak...moram pod hitno da vidim u cemu je problem,  mada mora da se odradi zamena zupcastog...

Inace ga vozim svakodnevno do posla i po gradu, sluzi on ok ali ne stizem od obaveza da se bavim kolima...skodu ne vozim uopste po gradu, samo kada idem van grada, uzivam kako povlaci i sa lakocom krstari auto putem. 

Sto se grandise tice, zelja mi je da ubacim abarth-ov motor ili da prepakujem enterijer u abarth-a ali sada zbog malog nemam vremena ni da mislim o tome a kamoli da nesto konkretno i uradim. Sto rece kolega igor skoro, trazim alibi da nesto cacnem na racun bebinog komoditeta u kolima, najblize sto sam uspeo do sada su zavesice za zadnje prozore, i to na skodi...:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde bar slikaj enterijer ako nećeš ništa da radiš i čačkaš... A za performanse ti predlažem (stvarno) da staviš turbinu i gotovo. Pa koliko da traje neka traje, bar će biti super interesantno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...