Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Trazio sam abart sedista za mog Punta svojevremeno i nisam uspeo da nadjem, mogu da zamislim tek ova sedista pronaci po razumnoj ceni... Svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopa za njima preko 7godina a deficit su u čitavom svetu što se lako proveri!

Cifra uopšte nije ni malo naivna što je izbrojana za samo prednja sedišta a još neke stvari pride što su date pored cene suviše je i spomenuti! 

Skoro 2meseca su trajali pregovori da se prodavac uopšte odluči da ih proda. 

 

Cirkus živi!  Dugo godina se nisam tako slatko smejao a i kada bi ispričali nitko ne bi ni verovao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da je bilo tvrdo. Jednostavno je skoro pa nemoguce naci takva sedista, a onaj ko ih ima zna sta ima ;)

Prodavac se vec mozda i pokajao za njima :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

There's no place like home...:D

 

20201227_184555.jpg

 

Sto se cene tice, prodavac je itekako verziran (cudi me sto nije na forumu posto bi imalo sta da se nauci od coveka, to je potpuno druga dimenzija poznavanja automobila) i apsolutno je znao sta je prodavao ali su mu pare ocigledno bile neophodne. Ja sam platio koliko je trazio i zahvalan sam mu sto je hteo da mi ih proda. 

Sedista ce biti modifikovana prema mom shvatanju estetike ali se nece znacajno odstupati od fabrickog dizajna. I te radove cu okaciti na forum, samo da malo dodjem sebi, jos uvek ne mogu da verujem da su stvarno moja...

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Flex said:

Pa pisite bre. :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

Ne moze to na papir, moram da dodjem na skup pa da propratnim efektima (kolutanje ocima, mlataranje rukama i onomatopeja) sve to lepo docaram, posto moze da se napise skoro epopeja kupovine sitzeva. Nesto ko Zenidba Dusanova, ako si upoznat sa epskom poezijom...:lol:

5 hours ago, Branislav said:

Trazio sam abart sedista za mog Punta svojevremeno i nisam uspeo da nadjem, mogu da zamislim tek ova sedista pronaci po razumnoj ceni... Svaka cast

Cena je iako visoka, za ove sitzeve i vise nego razumna. Kao sto sam vec napisao, lepe pare mogu da zaradim na njima ako se odlucim da ih ikada prodam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tek sam se preselio, moram da izbacim neki stari trosed da napravim mesta za sedista...

U ferarijevom muzeju su "ruznija" nego ova. Kao da sam pazario ozbiljnu umetnicku skulpturu, koja je pritom i funkcionalna...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sedista su vrhunska,nema dalje,a kad ih montiras u auto,bice sve to kriminalno dobro,svaka cast,bravo i voleo bi uzivo da vidim auto,kad budu sedista u njemu,ima da GP vredi 1 milku:clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada ne vredi ni priblizno...a i ako se malo pogonska jedinica poboljsa, nece vredeti toliko ali to nije toliko ni bitno. Sredjujem ga za sebe i uzivam u tome. Mozemo da se organizujemo tipa sledece nedelje pa da svratim na okupljanje pa mozes da ga vidis i uzivo. U principu, obican GP, samo je enterijer sredjen po mom ukusu...

Jos par sitnica i enterijer ce biti kompletan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

al sjajno si ga sredio,a  sredjujes ga bas sjajno i za svoju dušu,samo tako nastavi.Pa eto moze eto sledecu nedelju,jer i ja bas nisam bio dugo na okupljanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj pravac ce biti ispracen, sa jos nekim modifikacijama:

 

FB_IMG_1609032375052.jpgFB_IMG_1609032453774.jpgFB_IMG_1609032472397.jpgFB_IMG_1609032527980.jpgFB_IMG_1609032539717.jpg

FB_IMG_1609032677807.jpgFB_IMG_1609032719307.jpgFB_IMG_1609058333580.jpg

 

Bitno je da ledja budu bela da bi se uklopila sa tablom i razbila monotonija crnog enterijera, kao i u stripu, 50/50 crno belo na slici...

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Lufti said:

 moze da se napise skoro epopeja kupovine sitzeva. Nesto ko Zenidba Dusanova, ako si upoznat sa epskom poezijom...:lol:

 

Zenidba Dusanova je decija pesmica naspram ovoga!

1 hour ago, werp690 said:

Skloni tv. Sta ce ti?!?  :D

I ja sam to rekao kada smo ih uneli u stan!

Umesto TVa bi lepse stajao neki V8 ili mozda redni 4 Skorpion da ne idemo sa teme!

Sta je u planu za ledja? folija ili farbanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lufti Jel si razmisljao da ubacis motor iz abarta ili EsseEsse  verzije? Ili mozda iz Bravca od 150ks? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradjena kamera za rikverc. Nisam nesto zadovoljan rezolucijom po mraku, pa ukoliko neko ima savet gde mogu da nadjem kvalitetniju kameru a da ne kosta previse, nek napise...

076ec9a1c4f3e7615da37b1bdd1d0c77.jpg

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sicevi su brooka i ovako izvorno fabrički, a verujem da će se bolje uklopiti tako kako misliš da uradiš... :wub:    Odakle je čovek od kog si kupio?

 

On 12/25/2020 at 9:22 AM, Lufti said:

...

Ljudi daju ogroman novac da bi dobili fabricki odradjeno nebo, stubove, volan i tablu u alkantari a sada ja preterujem?

Mislim da ti samo nisi navikao da se vozis u takvom enterijeru pa ti se cini da je preterano...

...

 

A za ovu izjavu ću samo da te podsetim da sam ti ja poslao uzorak materijala kad si počinjao  ;)    :P

Ja među prvim stvarima koje uradim je presvlačenje neba u 'alcantaru'

 

p.s. za "preterivanje" sam se šalio, u pozitivnom smislu, imaš smajlija pored te izjave

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je problem kada se komunicira pisanim putem, mnoge stvari koje su u verbalnoj komunikaciji jasne, prilikom prepiske se stvarno znacenje izgubi ili ne shvati na prvu loptu...
Znam sa si mi slao uzorak materijala, zahvaljujem se i ovom prilikom!

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Lufti said:

To je problem kada se komunicira pisanim putem, mnoge stvari koje su u verbalnoj komunikaciji jasne

Dodao bih da sve ide lakse i kada se ljudi licno poznaju :) .

Bog te pita koliko sam puta ovde natrcao na totalno pogresna tumacenja napisanog. A jos mi je smesnije kada te ljude znam licno. I znam da im nije bilo na kraj pameti ni da pomisle ono sto je neko totalno pogresno shvatio. Nema veze konkretno sa ovim, pricam generalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek sad videh ovu temu. Bas lepo ide sredjivanje i samo tako nastavi.

 

7 minutes ago, PremieRacing said:

Lufti, samo gas! Auto ti je već sada najbolji trenutni projekat na forumu a biće  :robo: 

Mislis "najbolji Punto na Balkanu, a i sire" :lol: (setice se stariji forumasi slogana, @totti posebno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja to sve radim iz hobija, cisto za svoj cef, nemam ambicije sto se tice nekih takmicenja ili slicnog. Auto vozim svakodnevno i hocu da mi bude prijatno u enterijeru tokom voznje, to je sve...

 

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...