Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovo sa alcantarom je cita perverzija kako izgleda uzivo! 

Neverovatno koliko je podignut ugodjaj u autu a jos nije sve gotovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, slazem se u potpunosti. Na slikama deluje kao da je unutrasnjost previse mracna ali je uzivo potpuno drugaciji osecaj. Kao da se vozite u nekom premium enterijeru, materijal je bas kvalitetan...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probano ambijentalno osvetljenje preliminarno...super se uklapa ako se ne pritisne lajsna do kraja na mesto. Lepak ce to resiti...Jos uvek nisam povezao na 12V, za sada radi na baterije...1cbfd1f42932eb309655b632404a4722.jpgcd2e2bc3a0656133cdd440761b8d8bd3.jpg53c5672992a24e9bd4e3d7f2f4d3b057.jpg

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Kamera fokusira svetlo u mraku pa izgleda kao da ima prekida ali uzivo izgleda sasvim ok...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće li biti dimmer u funkciji sa ostatkom osvetljenja? Da može lepo da se smanji osvetljenje table, centralne konzole i te LED rasvete zajedno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican predlog. Dimmer postoji za radio i cajger. Sto tog ambient osvetljenja tice, posto ce se nalaziti ispod lajsne, nece se direktno videti tako da nece ni smetati prilikom nocne voznje, mada bih mogao da ga povezem na radio pa da se i to svetlo dimuje po potrebi...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A polica gepeka? A prtljaznik? :lol:

Ljudi daju ogroman novac da bi dobili fabricki odradjeno nebo, stubove, volan  i tablu u alkantari a sada ja preterujem?

Mislim da ti samo nisi navikao da se vozis u takvom enterijeru pa ti se cini da je preterano. Da budem iskren, na slikama to sve izgleda drugacije (dosta tamnije) nego uzivo, enterijer uzivo izgleda fantasticno.

Da je fabrika ugradila neku gumiranu plastiku koja je prijatnija na dodir, ne bih nista dirao...

Posto je u GP-u plastika tvrda kao kamen, ovo presvlacenje je bilo neophodno...

Sada kada ulazim u auto prvo ispipam sve (a materijal mekan ko dusa...:lol:) pa tek onda krenem da vozim...

 

PS

celo to presvlacenje (nebo, stubovi i tabla) je izaslo 250 e, da ne pomisli neko da je ulozeno ne znam koliko para, posto je prva asocijacija da to sve kosta kao Sv Petra kajgana...

Nije prava alkantara u pitanju a i majstor je izuzetno jeftin tako da sam iskoristio priliku...

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu sta napravi od punta , svaka cast! Posto su sedista, a ovo presvlacenje!? :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala kolega!

Sto se sedista tice, placena su malo vise nego sto sam zeleo ali puno manje nego sto mogu da ih prodam...:D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fala kolega!
Sto se sedista tice, placena su malo vise nego sto sam zeleo ali puno manje nego sto mogu da ih prodam...
 
 
Pa to je fenomenalno

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo mladicu, sve dok ne preteras imas podrsku.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za ovo "mladicu"! :D

Znam da je tanka linija izmedju estetski dobro uradjenog posla i kica...

Ceo auto je radjen u minimalistickom stilu sto se eksterijera tice, poskidani su svi znakovi sa gepeka i nema nepotrebno napadnih detalja. Spoljasnost ce ostati svedena.

Enterijer zbog alkantare deluje  bogato ali je uradjen u samo dve preovladavajuce boje (mada crna i bela po definiciji to nisu..) koje su, po mom kromnom misljenju, uravnotezeno rasporedjene. Kada se budu ubacila i sportska sedista, sve ce se uklopiti u tu neku zamisao koju vec dugo pokusavam da pretvorim u realnost... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo uživo izgleda kao full premium auto! Samo još gornji deo one odvratne plastike da se presvuče i kraj priče! Sedišta odnosno trkaće kadice kada dođu unutra onda će biti ludnica. 

Sada mi je krivo što sam prodao Grandea! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna anegdota ili kako da nazovem. 

Natovarimo Sabelt u svetu kravu i skrenemo po tablu kod Nikole u Lajkovac... Nakon par Km na svetoj kravi se upali check engine lampica ali bez ikakvih upozorenja ili gubitka snage vozila. Prepametna nemačka elektronika je izgleda detektovala "strano" telo  u vidu instrument table iz  Grandea! 

Nakon istovara table lampica se je ugasila! 

 

Uzrok lampice je da DPF ne pročišćava dovoljno. Zadnja regeneracija je bila pre 600Km a verovatno je naučen na uobičajenu mešovitu vožnju kada radi regeneraciju na 450-500Km.

 

Jedva čekam da vidim šta će upaliti od upozorenja  kada natovarimo  motor od Škorpiona! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...