Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Juce sam uspeo da nadjem crne maglenke pa uskoro sledi i ugradnja. Pored toga, nabavio sam i taster sa prekidacem za prednje maglenke tako da je sad sve kompletirano. Iznenadio sam se kada sam nakačio taster i video da se na tabli upalila lampica za prednje maglenke iako istih nema na automobilu. Kapiram da cu morati da dodam osigurac i da bi to sve trebalo da radi. Interesantno je da je na starom i na novom tasteru stampana ploca ista, s tom razlikom da ne postoji le dioda za dugme prednjih maglenki i fali jedan pin. Evo i par fotki:93cba6da7695c89cd71192100a1b28f1.jpg7df6a07f287ac5d40aa1f5e3cfa4bbe5.jpg899a46377a29318f7d5f2645dae1aae5.jpga568db0b766b4a274f8bdc85a0dcd864.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam ugradio prednje maglenke. Skinuo plastične poklopce i isekao držače da bi maglenke mogle da se lepo upasuju. Morao sam da stavim i dodatni relej sa osiguračem. Evo kako izgleda konačni rezultat:50b1961d833cc8442f4a6af061e01b0f.jpg7b6302810bb75ed3f750aaa2625ca1e8.jpgc411255e5449824b35c702ead74adaad.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam imao prednje maglenke pre uopste, pa sam morao da dodajem osigurac i relej da bi sve funkcionisalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maglenke nije mogao da pali posto nisu bile prikacene. Lampicu na tabli je palio ali sam ja prilikom naknadne ugradnje klime promenio i instalaciju koja je imala ozicenje do maglenki. A posto su i cajgeri zamenjeni, i lampica je prakticno naknadno ugradjena u odnosu na fabricku varijantu. Kada sam pre neki dan promenio taster za paljenje maglenki, kada sam ukljucio prednje, upalila se i lampica, tj. nije bilo potrebe da ih aktiviram dijagnostikom. Danas sam ugradio i maglenke, povezao, stavio 15A osigurac na odgovarajucu poziciju u fuse box-u u motornom prostoru i nije hteo da upali maglenke bez releja koji sam posle ugradio i sve je proradilo...

Sutra sledi ugradnja dodatne lampe u gepek, iskopiracu kolegu @Jesha-u i sa desne strane instalirati lampu...

Svetlo u gepeku je bas slabo i mislim da ce dodatni izvor svetlosti bas znaciti. Stavicu i led sijalice, naravno...:D

Posle toga sledi zamena tepiha jer je moj bas propao i ugradnja plasticnog odmorista za nogu jer se tepih na toj ivici najvise iscepao, pa da se ne ponovi...

Uskoro cu krenuti i u presvlacenje neba i stubova, materijal sam nasao, sad samo da skapiram kako to zalepiti a da se ne nabora, ali otom potom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio jednom davno jedan punto u klot opremi!

Da je takav bio kada si ga kupovao kostao sigurno dvostruko vise!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako je interesantnije...:D

Sada moram da promenim le diode na menu tasteru, posto svetle fabricki narandzasto, i jos par nekih sitnica, da to sve bude u istoj boji...

Onda sledi i ugradnja belih dioda u kuciste unutrasnjih kvaka i projektora na donoj strani vrata, uglavnom svasta nesto...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas video auto uzivo i provozao. Prelep auto, pogotovo kako je sve izmenjeno i sta je ubaceno prosto odusevi, vidi se da vlasnik voli ovaj auto i tako ga odrzava i tako se odnosi prema njemu samo napred kolega


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon kompletiran enterijer sa sporting opremom. Uspeo sam da nadjem originalne tapacire. Jedini problem je sto su sedista zrela za zamenu...
Sada unutrasnjost deluje dosta luksuznije i ozbiljnije u odnosu na acitve nivo opreme koji je automobil posedovao u startu...b4853ea7b37b0cab95ecdfff9e3305a7.jpgebf2e4be35febf6d39febfd7282010a2.jpg5d719e88de168230e36520ccc5ff6d08.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na ulozenom trudu i radu u celokupan auto :-D

Ja bih svasta nesto radio i verovatno cu krenuti u realizaciju za koju nedelju :-D

 

Zanima me da li je jos neko uspeo da nabavi ovakav cajger? :-D cena i kako da ga trazim po Italiji? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzad sam uspeo da nadjem originalni spojler u crnoj boji...prolecno osvezenje eksterijera...sad je dobio onaj sportski smek...1d25f734b939eede672c0cdc12194772.jpgd21576a2b3125eda2ea7a375a41d11c0.jpgbf2673a6fb0576e0ea31ef9684cd8604.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra!

To je onaj detalj koji fali svakom autu sa troja vrata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fale mu alu felne, neke lepe 16",  a ne spojleri na čeličanama :)

I fali mu turbina na tom 1.2 8V, da se ne lažemo....

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad jos samo 24h susenja lepka i plava munja moze opet da juri 140....d08db0eb0eec4509854b61b682a5a15f.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se secam da sam video neki spojler kod tebe jos prosle godine ( nenamontiran :D

jel ovaj sad drugi?

volan i rucica menjaca izgledaju savrseno... da dodam ;)

Edited by MickeyS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...