Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa kontam da je folija jedno 400e, a sve ovo me je kostalo malo ispod 500 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao na sajmu automobila demonstraciju nekog premaza za auto koji "odbija" udarce da tako kazem, ali i to je bilo oko 350e za auto velicine Brava..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za ceo auto, zastitis vrata samo jer ona najvise stradaju. Al da je skupo skupo je

Pa kontam da je folija jedno 400e, a sve ovo me je kostalo malo ispod 500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' da ima divljaka po tom pitanju, ali se malo pripazi gde se parkira i moze da se prodje bez sIkiracije :) ... Stilo sam prodao posle skoro 11 godina u vlasnistvu, i imao je zanemarljivo ostecenja od tudjih vrata, a samo zadnje 4 godine imam svoje dvoriste. Najvise se sklanjam od onih koji voze ocigledne krseve, kao i cera i sponzorusica u fancy kolima. Uz parkiranje na solo ili krajnje mesto sto blize ivici/drvetu, ispostavlja se kao koristan recept za ocuvanje limarije po BG.

Kad castis za novi auto na skupu? Javi, pa da navratim i ja na rostilj, sok i kolace :lol: . Neka je sa srecom jos jednom, da u zdravlju vozamo ovo, pa da ubrzo opet caskamo i pazarimo nesto novije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izgleda krecem u krugu ljudi koje boli uvo. Gledam da parkiram sto dalje od svih gde je moguce I pored ocuvanih automobila ali ne vredi. Svaki put me neko zvekne vratima. Dobro prodjem samo kad je vozic parking pa nema nikog pored

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se iskreno trudim da parkiram na krajnje mesto, ili paralelno, ali stoka ubi u svakom slucaju.. A to za drvo nije bas pohvalno, jer se od govana unistava farba prilicno (ja sam imao bukvalno do lima progrizeno da tako kazem). 

 

Sto se tice branika, dosta dobro je to upakovano, ali bez "klizaca" izmedju krila i branika ne moze da lezi kao fabrika.. U svakom slucaju, kako je bilo sad je ekstra :D

 

@Ivan da castim po litru ulja za sve? :D

 

20181019_124139.jpg20181019_124112.jpg

20181019_124057.jpg20181019_124030.jpg

 

Bas zudi za vecim tockovima sada, nema sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis li ti momak gde je linija? A koliko ima do ovog betonskog stitnika? Mora to bolje! :D

 

Sto se menjaca tice, ja jos nisam seo u Bravo koji ima "klik-klik" menjac tipa vagena. Svaki ima neke bubice.

I kao, u fazonu, "da, to je normalno" takvi su iz fabrike! :D

 

Inace, lepo je ispalo farbanje, a za branik, to primecujes ti, ovako se ne vidi, ne strci preterano.

Crna boja najlepsa, jos kad se ispolira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje ili jos dalje? :D

 

Objektivno gledano, ja ne umem da se parkiram unapred tako da sve bude u vinklu, uvek se parkiram unazad ili paralelno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Smireni said:
Vidis li ti momak gde je linija? A koliko ima do ovog betonskog stitnika? Mora to bolje!

I posle kuka kako ga kače, a ostavio mesta može komotno smart da stane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legle 18" ko budali samar, prosto mi zao sto to nisam uradio ranije.

Vizuelno a i u voznji utisak nebo i zemlja, na stranu prljavstine :D9ebcda8cc26f2cd5be12e8b955a1e1f0.jpgf7af5595e1895f549db6a6e873a40b15.jpg4e8a3cc410585de5089dc41d8e0b5f51.jpg12aca7fd1f731fa562cdfc468859b73c.jpg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, shomispc said:

Legle 18" ko budali samar, prosto mi zao sto to nisam uradio ranije.
Vizuelno a i u voznji utisak nebo i zemlja

Nije ti to bas za nase puteve... Otkida bubrege, razvaljuje trap, vuce po kolotrazima, skupe gume, vise trosi, slabije ubrzava. 

 

.

.

.

 

 

I ostali izgovori onih koji se nisu makli dalje od celicara...

To bre, da sevnu diskovi, odlican upgrade :thumbup: . Stara izreka - dobra felna, pola izgleda auta. Sa Sport 18'' nema greske na Bravu. A i sam auto je lepo sklopljen, tako da nije ni za sta manje od 17'' (vizuelno tek da ne pricam). Jos jedna manje vidljiva prednost - mnogo lakse za pranje od tih zvezdastih 16'' :) .

Zapamtio sam registraciju, da se sklonim kada te vidim u retrovizoru. Za moj ukus, na ove felne i crnu boju da puknes jos tamna stakla pozadi (npr. 85%) i totalno drugi auto.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je blejd na Stilku, to je ova felna na Bravu. Nema lepse za njega. :wub: Bice tigrici ok, ne briniB) Ova perionica jedna od boljih na Micigenu...posle nje i bude auto cist....masina za pranje koze je za mene otkrovenje 21.veka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolotrazi se stvarno osecaju mnogo vise i tu nema neke velike dileme :D

Cak bih se usudio da kazem da mi je auto uslovno receno udobniji sa 18" nego sa 16". Ne pricam o direkt upadu u rupu, ali generalno manje neravnine i pogotovu lezeci policajci (ne oni suludo veliki) su mnogo prijatniji.. Sa 16" ako naletim malo brze na lezeci "u povratku" obavezno suspleh zakaci, a to mi se nije desilo sa 18" (za sada).

Moguce vrlo i da malo sporije ubrzava iz mesta, ali to mi je toliko nebitna stavka, kao i malo veca potrosnja..

Koliko imam racionalne poteze sa ovim autom, verovatno je sledece ne samo tint na stakla vec i sajtne i kacket pa da se ne brinem za tehnicki samo zbog xenona

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezam se ja malo naravno u prethodnom postu... Ima tu od svega pomalo, ali dovoljno mi je da prodjem slalom od par ostrijih krivina ili samo bacim pogled na auto i sve ostalo je oprosteno :) .

A upravo za udobnost i upijanje rupa smo i pricali ranije... Ima i do modela i stanja, ali meni je recimo cak udobnija voznja sa 17'' na tvrdjem i spustenom Sportu, nego 16'' i na stock i vremenom mekanijem Stilu. A dodatno se prva guma pumpa na +0.2 Bar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako imam da eksperimentisem malo ubuduce :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super felne komsija! I stare su meni bas lepe, ali sa vecim svakako izgleda mocnije. Eto ga i moj tvingo pored tvog na prvoj slici, odmah sam prepoznao parking :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

16ke su mi nekako obicne a 18ke ostavljaju wow efekat svaki put kad pogledam auto :D

Nisam imao pojma da smo komsije, mada se ja od 1.6. selim na NBG :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricali smo jednom i seo u tvoj bravo kada sam planirao da predjem sa libre na nesto mladje. Kada sam video koliko malo mesta ima u novom bravu, odustao od njega... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, sad se secam :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, legle su xtra skroz, na boju mu bas lepo cuce

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...