Jump to content
FAS Goran
neshaoct

M&R Konsalting - Tehnički pregled

Recommended Posts

M&R Konsalting Doo ostvarili smo saradnju sa benzinskim pumpama Petrol i Vuk Petrol.

 

Od sledece nedelje uz registraciju vozila kod nas, obezbedili smo nove poklone a to je kartica petrol za gorivo. Sa karticom ostvarujete popust 5 dinara po litru u Srbiji i u inostranstvu. Kartica vazi na pumpama Petrol i Vuk Petrol. Benzinska pumpa Petrol navise rasprostranjena u Hrvatskoj i svim okolnim zemljama a naravno imamo je i u Srbiji. Takodje Evro dizel je kvalitetan a imate i onaj sa aditivima. Slika sa lokacijama Petrol Pumpi (5 dinara po litru)

 

56f58fa749262_petrolpumpelokacije.thumb.petrol.thumb.PNG.6d5f0e4079c81ea5d4fb34b

 

Benzinske pumpe Vuk Petrol ima samo u Srbiji gde je naravno veoma kvalitetno gorivo. Takodje imate popust od 5 dinara po litru. Lokacija pumpi Vuk Petrol

 

56f5907cae922_vukpetrollokacije.thumb.PNvuk.thumb.PNG.f7c6c95904a12ace55e50691d2vuk2.thumb.PNG.242ccec8a4b383bb3a06deba3

 

 

 

@neshaoct

Karticu dobijaju svi clanovi FLCS koji izvrse registraciju vozila kod nas.

 

Za sada toliko od nas,a uskoro ce biti jos lepih vesti autoservis je otvoren takodje u nasem sistemu odma do samog tehnickog pregleda, pa ce biti i neki popust za delove i servisiranje. Bice naknadno obavesteno.

Mi smo tu da pruzimo najbolje i najeftinije usluge, i trudimo se da od nas odlaze ljudi srecni i veoma zadovoljni. Znaci bice jos poklona uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letnje gume PROSPORT 205/55/R16. Protektirane proizvodnja februar 2016

Dubina sare 8mm, DOT 0816

 

DOT 0816.jpg

 

Garancija 12 meseci

 

GARANCIJA.jpg

 

profil

 

PROSPORT.jpg205.55.R16-91V.jpg

 

Cene za sve forumase prodavnici koja se nalazi pored tehničkog pregleda je 4000 dinara komad za 205/55/R16 91V

Ima svih velicina

011/747-5555

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno zaboravio sam reci za manji profil i manje para ide.Prodaju ih za 4500 ove R16 ali izborio sam se za 500 dinara manje za sve nas.Tako da kome odgovara eto jeftine prilike.Za druge dimenzije pozovite pa cu vas spojiti sa prodavnicom,ili pitajte ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez zelje da spamujem temu, ali morao sam da se oglasim,

Druze, svaka ti cast na angazovanju i zelji da sebi i drugima napravis sto bolju uslugu...samo napred!!!

Tapatalked by Iphone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sta da spamujes taman posla,svi znamo gde zivimo i za koliko radimo,i da nam je svaki dinar potreban.

Pa sta cu borimo se da svi prodjemo sto jeftinije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DaliborLazarevic

Fiat 500L 1.4

godina 2013

1368 kubika

70 KW

na sadašnjoj polisi 2 premiJski razred

 

Clanska karta FLCS-a

ponedeljak dolazim sa kesom samo ti kazi koliko?

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene sve pohvale za perionicu, u komsiluku sam pa svracam cesto da operem auto. :)

Sent from Stilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zhorz

Iznosi te 21838 dinara

Dobijas AMSS za teritoriju Srbije osnovni paket i dobijas Karticu za Vuk Petrol za stalno imas 5 popust po 1l goriva.I naravno besplatno pranje tvog fiata spolja.

I vidimo se u Ponedeljak...imamo sada kod nas i sarajevski cevap cisto meso extra sprema covek porcija je 180 dinara jos sam u pregovorima da  nam da jeftinije  za nas.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...