Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Lancia Ypsilon 1.2 8V 44kw

Recommended Posts

Gume su pun pogodak :D bolje nismo mogli da nadjemo za onu cenu. :) Nego gledao dugorocnu prognozu, mozda i moze da se stavlja lagano zimski set, ionako temperature nece prelaziti 15-ak stepeni u narednom periodu. 

 

E sad kad si vec uspeo kod sebe da zastitis cepove pitanje koje se namece je "Kaćemo" kod mene da uradimo isto. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala društvo!:thumbup:

 

@nstyner neću skidati već ću preko ovih znakova nalepiti stikere. GospoDža može da sačeka malo:D

@Axic pravimo sigurno samo da dođem do daha od posla. Samo ti mene podsećaj pa še da napravimo jedan dan...

Majstor nikad ne laže...majstor samo odlaže...:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, totti said:

Šta se ti brineš za čepove kad si ti jedini narkoman u kraju koji ih krade emoji3.png

Резултат слика за simpsons gif grandpa

 

Mare podseticu ja tebe za vikend, preciznije nedelja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem lagunu 2001 karavan.

Odlicna:thumbup:

A da,dobro utro i tebi Mico:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, dobra laguna dci

Kakav vic

Bilo je utro tebi kad si je kupio pa sad ce nekom drugom i tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta konkretno fali tom DCI-u? imas li neka iskustva ili je tvoje misljenje iz price rekla-kazala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegovom nista realno, ne mogu da gresim dusu :D

A ostalo sem sto prolupa, produva, crkne turbo i dizne , nista. Lepo ide, tiho radi, malo trosi.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,nego ne odgovri mi na pitanje.

Jel to znas iz iskustva,tebi se desilo ili si popravljao u svom servisu vise takvih primeraka.

Da li si mozda slao dizne na remont ....koliko si t.kompresora licno video pokvarenih itd....ja bih kupio jednog pa me zanima da li su zaista toliko losi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...