Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Lancia Ypsilon 1.2 8V 44kw

Recommended Posts

Micin kum i klime poceo da puni? :D Svaka cast Mare, odrzavas je po p.s. kako je i ocekivano bilo! Tek sad videh da se nisam upisao na listu cestitki da lepo sluzi, mislim da nije nikad kasno. Opasno dobro izgleda, videh i onaj dan. MIslim da ce biti lepo druzenje sa njom. :) I mi suse imamo dusu. :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markoni na sta je zuto crevo prikovcano???Gledam sliku i nije mi jasno vidim da je niskog pritiska,tu je gore kompresor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da na kompresoru je priključak niskog pritiska.

Uslovno rečeno na kompresoru, na cevi na samom izlazu iz kompresora. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaa sad sam bolje pogledao sliku,jasno ko dan, sta se jediš samo sam pit'o:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce joj biti taman, lepse ce izgledati s tom sirinom guma.
Pitaj kolegu @milossf koji profil ima na alu 14-icama onim fabrickim od Ypsilonke. Znam da taj set sa 14" felnama koristi za zimski set ali ne mogu se setiti koji profil guma mu je na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ako ne može da stane na nju će da idu na Dobla;)

 

@Dezurni neće ti biti smešno:D

Koliko realno može i da digne potrošnju? Mada sam ja već prešao sa 165 na 175:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nasao u njegovoj temi sliku gde se vide dimenzije. Ipak su 175/65 na njima, "kace zumbira" vidi se. :D
20140927_160503.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ruzno Nenade ? :) Jel to nagovaras Mareta da  mora kupiti alu felne a ove celicne koje trenutno ima treba da zadrzi zimski set ? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...