Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Lancia Ypsilon 1.2 8V 44kw

Recommended Posts

Ako imaš hrabrosti slobodno, ali računaj da je pred vikend pasulj na jelovniku.

 

tumblr_nx0oyzFfH01s8e18yo1_500.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve više mi se sviđa autić:)

Doduše ja je sad retko vozim (žena je preuzela volan načisto), ćapim s'vremena na vreme.

Pranje je ipak ostalo meni u amanet:huh:

IMG_20160313_173718.thumb.jpg.fc52028481

IMG_20160313_173732.thumb.jpg.6140df85a4

Što se tiče drugog seta točkova mislim da sam odustao načisto.

Najverovatnije ću uzeti nove all season gume, nove ratkapne i to je to. Zaista nemam uslova da odlažem još točkova igde.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad videh temu, tako da cestitke sa malim zakasnjenjem. :-)

Super autic.

Konacno ce Delta dobiti jednog vlasnika, koji ce da je mazi i pazi. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljao sam i o tome. Čak šta više gledam već nedwlju dana oglase i ili mi se ne sviđaju, ili su sa gumama koje meni ne odgovaraju ili pak mnogo koštaju. 

Ne mogu da se cimam sa prodajom, skladištenjem.....

Uzeću pred zimu gore pomenute gume, neke lepe ratkapne (mada je vrlo moguće da i ove njene ofarbam samo) i gas.

Za ženče više nego dovoljno;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eventualno ove 14" alu fabricke Mare. :)

5bab8e46f3b8b07b82d1b2b598dedcd7_big.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja video ovakve za 100e danas na oglasima pa nek ti one budu na all season a celicare prodas za 70 80e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno sam odustao od alu felni.

Prvenstveno sam rešio da pazarim sad dve nove all season gume i pred zimu još dve. Obzirom da auto teško da će van grada ikada i da ženina vožnja nije uopšte zahtevna mislim da je ovo najbolje rešenje.

Naravno uvek se nešto poremeti:) pa sam danas pazario dve skoro nove gume Barum Polaris3 MS u dimenziji 175/65 r14 sa 7+ mm šatom 2014godište. Iste su odmah namontirane umesto para letnjih guma koje su došle sa vozilom. One su u dimenziji 165/65 pa sam ih zato i zamenio. 

IMG_20160317_174751.thumb.jpg.e11964f7a0IMG_20160317_180258.thumb.jpg.b78669355c

Zadnji točkovi sa odličnim letnjim gumama prebačeni napred a ove zimske bačene pozadi. Sad su komplet 175/65.

Do zime će se kupiti par alll seson i to mu je to. Za nezahtevnu ženinu vožnju više neho dovoljno.

Nemam gde vipe da skladištim točkove tako da pravljenje drugog kompleta za Ypsilonku ne dolazi u obzir.

 

E da, i ratkapne su dobile face lifting malopre pa će to sad biti pun pogodak.B)

IMG_20160317_205126.thumb.jpg.99036f321b

 

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/67886-farbanje-aluminijumskih-felni-sprejevima-diy/&page=6#comment-1321031

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što si kvaran čoEk. :popo:

Ženi tamo neke Barumke a sebi Good Year .  Stvarno nema smisla.

PriJavu sam već prosledio mesnoj kancelariji mesne zajednice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeti danas silen blokovi odnosno prednje gumice balans štangle. Čitavih 526din za par:D

IMG_20160318_193754.thumb.jpg.abfe3435b3IMG_20160318_193809.thumb.jpg.456ee7b9a2

Javlja se sitno lupkanje na manjim neravninama poput vožnje na kaldrmi. Na prelazak većih rupa ili ležećeg pandura nema udarca. Juče kod zamene točkova bacim pogled i vidim da je na selenima solidan luft između gume i balans štangle.

Za vikend zamena pa provera optike trapa da ne skidam ratkapne ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džabalesku.

Kod tebe Mare u garaži ima više guma nego kod vulkanizera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si uzeo sa Y još jedan set polako da razmišljaš i mašinu za menjanje da nabaviš.

Demonterke su od 700-800e

Za 5-6 godina bi je isplatio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa tooo. Pa menjaj ih. Što si lenj? Mada se malo teže menjaju nego ovde...a i poturi onaj limčić što sam ti pričao.

@joshibeast neću, ne želim i ne mogu!:)

Mislim na još jedan set točkova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mare Mare. Zar mislis da nisam? Jos za NG. Tacno 31.12.2015Castio sam Alfu za NG. Mali servis. Gumice. Plocice. I Manzetne 3komada ;)

Drugi auto sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...