Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
EDO_SA

Italo Nation Worldwide

Recommended Posts

Posto sam predstavnik ITALO NATION WORLDWIDE kluba za Balkan, odlucili su predsjednici da naprave prepoznatljivu odjecu za clanove navedenog kluba :) 

 

Prvo sto je uradjeno su dukserice sa logom kluba ;) ostale stvari do ljeta ce biti takodje napravljene :)

 

12697214_1018321008232965_82998094259495 12698516_1018321001566299_91757127053502 12710787_1018321058232960_76127083917292 12747379_1018343071564092_88287385286988 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italo Nation je ideja koja se siri po EU a takodje i na balkanu vec imamo svojih clanova :) Cilj je ujediniti sve vozace talijanskih vozila pod jednim glavnim klubom a to nam za sada ide od ruke :) U Italiji, Francuskoj, BUgarskoj, RUmuniji i Turskoj vec se gura ideja ITALO NATION sa velikim uspjehom :) ovo nije ideja kontra FLCS-a vec jednostavno zelja da postoji jedan extra veliki klub (u njemackoj ITALO NATION klub ima uclanjeno preko 800 vozila!) gdje ce svi da tako kazem "pricati jednim jezikom kroz automobile" :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemacka ima 80 miliona stanovnika ... morate malo bolje da pricate :)

 

Generalno FLCS marketing je slab, ne znam zasto je to tako, ali osim kupovine ramova za tablice i stikera koje smo dobijali nema nista ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponavljam, ja Neshu postujem nenormalno i pravo mi je drag kao osoba :) 

 

Sto se tice marketinga, nije sve u marketingu koliko u ideji za nesto sto ce i svi drugi podrzati :) u ovoj godini u planu mi je otici na 2-3 skupa u Njemackoj da se uvezem sa ljudima gore a potom ako Bog da i do Italije otici :) 

 

Sve je stvar dobre volje i slaganja bez pljuvanja po drugima (sto je kod nas mana na balkanu) :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jevta, trenutno je samo FB stranica i FB grupa

 

U izradi je web site sa forumom koji ce biti multinacionalan i gdje ce se dopisivati i objavljivati radove svi fanovi iz Europe :) Nesto poput Fiatforum.com samo jos bolje nadam se :)

 

Sto se tice foruma, bice takodje na nasim jezicima (kako glupo zvuci) tako da imam u planu ubaciti i Neshu u citavu pricu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno FLCS marketing je slab, ne znam zasto je to tako, ali osim kupovine ramova za tablice i stikera koje smo dobijali nema nista ...

 

100 kompleta ramova za tablice se vuklo barem 2 godine. Od toga je jedno trećina podeljena za džabe, iako je njihova prodajna cena bila jednaka proizvođačkoj. Okačena je i faktura od proizvođača da se vidi koliko je koštalo.

Da ne pričam svojevremeno za majice tek...

 

A, koliko su te cifre od 100 ramova, ili 50 majica beznačajne za marketing, najbolje se vidi kada se uporede ti brojevi, sa brojem poseta tokom jednog meseca na ovom forumu.

FLCS Forum je najbolji marketing koji može da se ima. :thumbup:

Mi ramove možemo da imamo čisto zato što ljudi žele, a ne zato što nam oni trebaju za potrebe marketinga. :thumbup:

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...