Jump to content
FAS Goran
Danilo1

P: alu felne 17-ce, 4x100 sa Grande Punto Sport modela

Recommended Posts

Acicu ti si dobio lamelu umesto korpe i lamele, i bio je oglas da poklanjam ovde ns forumu ne da prodajem. Nije ni bilo moje, stajalo je u kesi i ja sam se zeznuo sta tu ima. Mislim znam da se salis ali drugi ne znaju pa da ne protumace pogresno :D

IkacBg, ovde je neka druga poenta u pitanju koju ti nisi shvatio koliko razumem. Nije presmet kupljen na buvljaku nego od "kolege sa foruma", a to je nesto sasvim drugo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha evo navescu nekoliko ljudi koji znaju zasto prodajem felne i koja me je muka naterala:
@stefankmn
@bane
@Angell
@Sunjalo82
@Ivan-Topola
@apic13goran

@Emir

@DexDemir

@Rista JTD

@Mare94 
@nemanjas

 

cak sam i sam napisao na pocetku teme da prodajem felne zbog caleta :)

ZAMISLI NISAM ZNAO?! nisam skidao felne i lupom ih gledao ZAMISLI.
aha znaci ja sam hteo da prodam felne jer nisam hteo da ih ispoliram za 20ak evra, sta je sa logikom?

znaci na jos spustenu cenu da dam 20e za specijalnu seriju felni i da ga izadju felne za smesne pare u dobrom stanju?! 

 

i sto kaze IKACBGD ko meni ne garantuje da su jakim hemijskim sredstvima unistili felne? 
jer kako to da je on mogao da skine fleke kad je auto bio u garazi a odjednom sad ne moze?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ikac - to se tako radi preko KP i felne ti salje...Ranko sa Mokre Gore, pa sta dobijes - dobijes jbg, verovatno si i sam svestan rizika...
U ovom nasem slucaju - ipak bi trebalo da je malo drugacije i da funkcionise na malo drugacijim principima, ali jbg...

A o ovome sto pricamo drugarska kupovina sa foruma, neka kaze moj imenjak MSPKSKSM kako sam kupio felne od njega, ni šljike im video nisam, ali bukvalno...tako se to radi ;) to je DRUGARSKA prodaja kolegi...a ovo sto se desilo, desava se, ali na polovniautomobili i KP, pa ko koga Z...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su obe strane iznele svoja misljenja i svoje argumente.

Takodje mislim da smo i mi ostali izneli svoja misljenja. Stoga sledi zakljucavanje teme.

Nije poenta u tome ko je u pravu niti ko je na cijoj strani. Poenta je:

- Budite pazljivi kada kupujete nesto bez obzira od koga kupujete

- Pokusajte da budete fer prema forumasima jer pokusavamo da odrzimo takvu "porodicnu" atmosferu

- Zbog svega opisanog se poostravaju pravila postavljanja oglasa. Oglasi ostaju besplatni i moze ih postavljati svaki clan, ali pravila su tu i postoje za sve nas, zbog svih nas.

Dalju diskusiju mozete nastaviti u Off delu foruma....

Ako uopste ima potrebe za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je što postoje ljudi koji nisu shvatili poentu mog pisanja. 

 

Kao što sam već rekao, nije problem u parama i u poliranju. Uradiću ja to i staviću ja te felne na auto i voziću ih i poliraću ih svakih 6 meseci. Nekoliko puta sam čak napisao da JESTE moja krivica što nisam lepo gledao. Ako se malo obrati pažnja, nigde nisam ništa loše napisao za prodavca osim činjenice da mi nije rekao da su felne polirane i da je jedna felna kriva što jeste istina. Očekivao sam od čoveka koji tako sređuje auto da te neke stvari zna i vidi, ali eto, on to nije video. Opet kažem, moja greška. Nakon mog poziva njemu ni u jednom trenutku nije bilo ni pomena da se felne vrate niti da on meni daje deo para niti da polira felne. Niti sam ja tražio niti je on nudio.

 

Suština pisanja je bila da se skrene pažnja drugima da kupovina od "kolege sa foruma" nije obavezno dobra kupovina i da se da povod za uređenje podforuma sa oglasima i jasan razlog i objašnjenje zašto će ubuduće neadekvatno postavljeni oglasi biti brisani iz momenta. 

 

p.s. Za one koji su pitali da li sam ih ja oprao kiselinom i sjebao... ako će vam biti lakše - jesam :) A nisam :) Ostavio sam ih u subotu popodne kod ljudi koji nisu radili do utorka. U utorak su ih obrisali mokrom krpom (čistom) jer se radi o ljudima koji se bave felnama (farbanje, poliranje, ispravljanje itd) i vrlo dobro znaju čime se i kako peru i održavaju felne. Ali opet, to je činjenica koju ja kažem, a čak je i dokazivo, jer imaju kamere na lokalu, da li je bilo baš tako ili drugačije. Ja sam izneo tvrdnju da ih nisu oni sjebali, baš kao i prodavac da on to nije video i eto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/19/2016 at 1:04 PM, Danilo1 said:

hahaha evo navescu nekoliko ljudi koji znaju zasto prodajem felne i koja me je muka naterala:
@stefankmn
@bane
@Angell
@Sunjalo82
@Ivan-Topola
@apic13goran

@Emir

@DexDemir

@Rista JTD

@Mare94 
@nemanjas

 

cak sam i sam napisao na pocetku teme da prodajem felne zbog caleta :)

 

Izvinjavam se što cimam @stefankmn @bane @Angell @Sunjalo82 @Ivan-Topola @apic13goran @Emir @Dex Demir @Rista JTD @Mare94 @nemanjas

 

Ali čisto da znate da vas čovek uzima u usta za priču koja... ne drži vodu (da se ne izražavam drugačije :) ). 

 

Ili je možda ćale za 6 meseci promenio shvatanja :)

 

20160823_080715.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da ovakve felne idu u velicini 15, za 16 ne znam. A i lici na slici na 15. Pricam o gornjoj slici, sivi karavan

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah sramno skroz, felne su 16.fabricke na njemu i posle pola godine idalje je svaka guma ziva za razliku od 17ica (cale je dve izbusio u roku od mesec dana sto mogu i kolege sa foruma da potvrde)

Tako da se sledeci put bolje informisi, a i Passat ti nije los, pogotovu u retrovizoru :)

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...