Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Djole_M

P: Grande Punto Sporting 1.9 MJet

Recommended Posts

Drugar prodaje auto,
Fiat Grande Punto 1,9 mjet 96kw
Godiste 2007.
Registrovan do 25.03.2016.
Set letnjih Kleber Dynaxr 205/45r17 na alu felnama.
Cena 4750€
Kontakt telefon 063/7129425 Marko

 

zza297.jpg  zza298.jpg
 
zza299.jpg  zza300.jpg  zza301.jpg
 
zza302.jpg  zza303.jpg
 
zza304.jpg  zza305.jpg  zza306.jpg
 
zza307.jpg  zza308.jpg  zza309.jpg

 

Auto je u PERFEKTNOM STANJU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep punto stvarno, a i nije vozen kako dolikuje, mogu da potvrdim :D Isli na skup zajedno i covek ne prelazi 120km/ h. Ja bio ubedjen da vozi benzinca. Kad sam video da je mjt sport, frapirao sam se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican auto ali i cena je "odlicna" :D Nego, jel moze da se zna razlog prodaje ? Ako je savrsen u voznji kao sto je na slikama, greota prodavati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno se covek upgrade-uje. Tako sam i ja prodavao savrsenu Cromu sa najvisim paketom opreme i svi su me pitali da li sam lud sto prodajem. Ali sam kupio nov auto, naash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio je ćerkicu pre neki dan, treba mu veći auto sa 4/5 vrata, inače auto stvarno za desetku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJUDI NEVEROVATNA PONUDA ......

4000€

Čoveku je hitno !

Edit:registrovan do marta 2017. uz auto idu i 4 zimske gume + letnji set na alu 17“

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je auto stvarno takav kao što je opisano onda je ovo da ne kažem bagatela! Većina sport modela koji se prodaju su u katastrofalnom stanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenjeni diskovi pločice,odrađen mali servis.....,registrovan do mislim marta 2017.god..... čovek ide za Nemačku tako da mu auto ne treba


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...