Jump to content
FAS Goran
bojankov

Renault Scenic 1.5dCi

Recommended Posts

Drustvo izasasao sam iz grupacije ali se nadam da mi necete zamjeriti :-)
U grupaciji nije imalo nista slicno da mi zadovoljava potrebe pa sam bio prinudjen.
Trgovah danas scenica 2 restajling 1.5 dci 78kw 2008 kao sto sam i trazio.
Auto je u dobrom stanju i sa dobrom opremom. Ima digitalnu klimu,4el podizaca, elektricne retrovizore sa sklapanjem, bluetooth karticu(otkljucavanje i paljenje bez kljuca), tempomat, senzore svjetala, senzore za kisu, komande na volanu -fabricku muziku(4zvucnika) metalik boju, full servisnu knjigu sa pravom kilometrazom provjerena u ovlastenom servisu na 172k km, uvezen iz svajcarske neudaran, fabricka boja, 4nove gume itd itd...
Evo i par slika sa sajta gdje sam vidio oglas :-)
 
zza270.jpg  zza271.jpg  
 
zza272.jpg  zza273.jpg  zza276.jpg
 
zza277.jpg  zza274.jpg  zza275.jpg

Nadam se da ce vam se svidjeti kao i meni a kad ugrabim vremena slikacu ga pa izbaciti jos koju sliku :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak si prelomio za Renaulta i bogme fino pazario. :) Srecno sa Scenicom i puno predjenih km s njim. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala zdravo bio. Iskreno vec sam poceo da trazim svasta drugo i batalio bio scenica, gledao astre, passate itd ali izlece scenic i nisam ga mogao odbiti kad je ovakav bio :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu dobar brate, jos iz Ch...extra! U zdravlju da te sluzi i ...pa dajes na leto Boze zdravlja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom godištu bi trebalo da su mu rešene sve bolesti (prvenstveno mislim na tablu)... Motorizacija je ok

Sa srećom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno obojici. Zdravo bili.

@MS PK javni se kad dodjes ako ti zena bude dala :-)

Prosli put si se trebao javiti :-)

@totti trebalo bi da je sve sustinski rjeseno jos servisna istorija i ovakvo stanje, trebalo bi da me sluzi. Vidjecemo. Da smo samo zdravo pa bice to dobro :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, prosli put sam zakasao u tolikoj guzvi da ne mogu da ti opisem. Bd-Ostrog sam putovao od 9 i nesto do 14h. Posle bilo kasno za sve a i ispizdeo sam bio skroz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican izbor :) jedno 4 meseca sam ga vozio svaki dan iako nije bio u mom vlasnistvu ali za to vreme me je sluzio odlicno, nikad nikakav problem s njim, odlicno je palio, lepo isao, potrosnja onako, prostran i funkcionalan unutra, zaista lepo zamisljen i uradjen automobil. :) samo su mi cesto crkavale sijalice u farovima, a za glavu sam se hvatao kad treba da ih menjam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovaj fino radi, prostran je pravi za porodicu, sto mi odgovara a opet spolja nije toliko gabaritan pa se moze i parkirati u grad normalno. Zujalica mala. Ako crkne sijalica znaci uzimam najkvalitetniju :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogotovo ona kod akumulatora :) ali naviknes se posle par menjanja al me je izludjivao kako ih unistava tako, od jeftinijih pa do skupljih sijalica :D sve u svemu, ako je dobar auto bices zadovoljan s njim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga vozim, tj supruga, evo 6 godina. Strasan auto, nas je 1.9 dci 2007g a bogami amo ga tad skupo i platili. Odmah stavljaj xenone, da ustedis i pare i zivce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vjerovatno cu onda neku sintetiku elf...

Inace bluetooth kartica je strasno dobra stvar...sad ne znam koliko je sigurna ali je prakticna vrlo :-)

Jos na daljinac pridrzim zakljucavanje i dize sve prozore sto me odusevilo :-)

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke Bojane na kupovini.

Komšija ima Scenica - pravi porodični auto.

Dosta prostran i dopadljiv.

Neka te služi dobro.

Kako si zadovoljan snagom motora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala joshi....Znas kako, auto je pravo porodicno. Veliki gepek, i na prednjim i zadnjim sjedistima se ja komotno smjestim i ima bas dosta pregrada za sitnice, ladica i pregrada i prostora. Udoban je, za klasu udobniji od fiata ali i za klasu sporiji ali s obzirom da ima vise kila a isto konja i za ocekivati je. Motor je mala zujalica, tih, fino vuce i nema turbo rupu nego je bas fine raspodjele i nema potrebe da se gazi jedino sto ima 6 brzina pa malo vise ima da se salta :-)

Snage sasvim dovoljno za porodicno auto, doduse jos nisam dobio tablice pa ga nisam natovario punog i isao uz crkvine :-)

Lep auto. Sa srecom kolega ;)

Hvala puno svima. Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da nadjes fabricko upustvo na nekom Renault forumu pa vidi koje ulje ide za tvoj model i vidi ko je kod vas u PG generalni uvoznik za ELF da ne bi naleteo na neki falsifikat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam originalne knjige ali mi se cini da su na njemackom :-) koji inace ne znam mada cu pogledati mozda se i snadjem. Nisam imao kad ali cu pogledati ima li multilanguage :-)

ELF cu 99% a vidjecu i sa ovlastenim servisom sta i kako oni predlazu. Ako ne bude prevelika razlika u cijeni mozda odradim servis u ovlastenom.

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da je auto iz Svice najmanje sto zasluzuje je da mu barem mali servis odradis u ovlascenom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa greota je sva knjiga sa pecatima datumima,zamjenama i svim i ja sad da nesto prekidam to :-) mada kolju li kolju. Ako ne bude velika razlika radim u ovlastenom a ako bude razlika veca pecatirace mi neovlasteni :-)

Inace planiram sve filtere i ulje da mjenjam jer je u martu 2015. odradjen poslednji servis u svici. Samo jos da vidim sa kumom koji zna jezik kad je sta mjenjano jer ne mogu sve listati redom i prevoditi na google

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...