Jump to content
FAS Goran
bojankov

Renault Scenic 1.5dCi

Recommended Posts

I ja kao kolega sa meganom. Nista od ulaganja a napravismo kilometrazu :-)
Mada cu uskoro imati nesto na trapu da radim jer mi skripuce po nekad i lupka ali nije ni cudo nakon 28k predjenih kod mene za ovih godinu i 8 mjeseci.

 

79afd28c22459cf1163643027219a67c.jpg

 

Takodje cu da ga castim i novim gumama :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da update-ujem.

Posto je doslo vrijeme za zamjenu guma, posle skoro 30k km sa onim koje su dosle sa njime, htio sam da sredim trapove prije stavljanja novih guma.
Od kompletnih trapova otisle dvije jabucice naprijed. Sve ostalo pregledano i sve bez problema. Zamjenjene jabucice, stavljene delphi kaze majstor da su solidne...35e sa zamjenom.
Montirane danas, uzeo sve 4 mishelinke crossclimate+...220e i u ponedjeljak dogovorena reglaza.

Uskoro jos moram mali servis na 30k km i da se zamjene prednje disk plocice, zadnje sam zamjenio prije :-)
515b0c33c9d34ad5b94805c41d602462.jpge238a1cf2423afe175e55a8f843038da.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad vidim da nisam nista pisao skoro godinu dana. Dosli amo na 40k km. Zamjenjeni prednji amortizeri, jedan stabilizator, zamjenjene predbje disk plocice, presvucen volan jer se iskokao. Ostalo sve ok za sad. Dobio je par frckica od 30cm kljucem od komsije ljubomornog narkomana ali idemo dalje.

Parking senzore i DRL modul stoje preko godinu kod mene i nisam u stanju da ih ugradim :-)

Vodio za DRL kod jednog majstora nije znao jer je sve usko i tako ostade. Parking senzore cu sam da ugradjujem pa i to koci :-)

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradjeni parking senzori...iako su kineski stavio sam ih na mjesto dje dodju fabricki i izgledaju i rade pristojno :-)
Ugradjena DRL 40% na duga...snimicu video...u kombinaciji sa senzorima zaboravio sam za svjetla.
I slika volana koji je bio presvucen.758c7b7df11560390c9d459894c5ad58.jpg

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...