Jump to content
FAS Goran
neshaoct

DB Polish Studio - poliranje automobila, farova, reparacije farova...

Recommended Posts

On 3/12/2020 at 9:51 PM, db_polish said:

Poliranje vozila
Dekontaminacija laka
Poliranje Vozila
Gratis dubinsko
Vazi za jedan auto
Radim u mitrovici jer u zemunu garaza je zauzeta sto se tice poliranja mogao bi u zemunu nije problem na altini al ne mogu vuci masinu za dubinsko

Jedino ako me @Martin prima na prenoćište!!!:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali, od viska glava ne boli :D Tako sam ja pogresio odokativnom metodom pistolj pa sam isprskao cela kola onim sredstvom za felne. Ne da ih je opralo, extra :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam jedan osao danas nada nije problem moze da se nabavi sve

Mada je dosta skuplji od ovih a isto rade posao... Mada bez keramike i reloada tipa isto ima sio2 mnogo je bolji od megsa tog voska

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajd da pitam posto vidim da je stigla gomila Meguiersa. Da nemas mozda Hybrid Ceramic Wax?
Mogu naruciti ako si zainterosovan ili ako nekom nesto treba mogu pogledati cene pa kad uzimam da uzmem i vama

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je taj sio2 koji si pomenuo? Zato te pitam sta ima od alternativa. Dakle interesuje me neki quick proizvod sio2 based. Necu da radim pravu keramiku ali ovako nesto kratkorocnije na bazi silike kao sto je Meg Hybrid Ceramic.  Za njega sam te pitao zato sto sam ga imao do skoro pa mi je skroz cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A sta je taj sio2 koji si pomenuo? Zato te pitam sta ima od alternativa. Dakle interesuje me neki quick proizvod sio2 based. Necu da radim pravu keramiku ali ovako nesto kratkorocnije na bazi silike kao sto je Meg Hybrid Ceramic.  Za njega sam te pitao zato sto sam ga imao do skoro pa mi je skroz cool.
Reload
Firme car pro sio2 5% sluzi za zastitu keramike al moze i ovako da se koristi
Cist na svetle boje
Tamne moze 1:1 ili 1:0.75

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, db_polish said:

ili ako nekom nesto treba mogu pogledati cene pa kad uzimam da uzmem i vama

Cisto estetsko osvezavanje spoljasnosti farova (bez nekih ostecenja ili primetnog matiranja) - vredi li se zanimati sa Meguiars G2960 ili G2970 setom? Ako je odgovor pozitivan, preporuka za neki od ova dva, kao i cena za clanove kluba? Hvala unapred ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cisto estetsko osvezavanje spoljasnosti farova (bez nekih ostecenja ili primetnog matiranja) - vredi li se zanimati sa Meguiars G2960 ili G2970 setom? Ako je odgovor pozitivan, preporuka za neki od ova dva, kao i cena za clanove kluba? Hvala unapred  .
Neji link za taj set

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...