Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

http://i.imgur.com/k0HK5SH.jpg

 

http://i.imgur.com/HrZZDvH.jpg

 

ubi me ovaj upload


Pa auto je presao 180000, prvi dojam dok sam ga isao gledat sam vec napisao, vozio sam ga od Petrinje do Varazdina oko 150km i nesto po gradu, auto dobro ide, dobro vuce, ali bas se kuzi da do nekih 2500 okretaja malo lijen a onda krene. Auto je stvarno lijepo ocuvan, vidi se da je vozen i da je 2006 ali ocuvan je, izvana tako reci ko nov, podvozje isto tako, ima zastitu motora od ispod. Zao mi je sto nisam slikao motor, ko apoteka je cist. Vozio sam ga do nekih 170 nisam htio vise dok ne promjenim zupcasti remen. Sve sam isprobao, sve radi, ima panoramu i ispravna je.

 

Sto to se tice minusa, na krovu fale dva plasticna poklopca mala di se spaja krovni nosac, sa svake stranepo jedan ali to sam vidio i dok sam prvu put gledao auto, krovne nosace sam vec nasao za 800 kuna na njuskalu i ima ali to cu poslije, drugi minus mi je zujanje dok otvorim klapnu za ulazak i cirkulaciju zraka, sve jetiho nis se ne cuje ali dok nju otvorim pocne zujanje ali bas specifican zvuk nisam to nikad cuo, dok zatvorim klapnu nista se ne cuje, to sam skuzio tek dok sam vec dosao tako reci doma, s obzirom da sam radio probne tablice isao sam na vanredni tehnicki i sve je prosao, eko test, neko zacrnjenje minimum 0,50 on ima 0,07, jedino ulje trebam mjenjat cim prije i to mi je covjek odmah rekao. I zadnje, potrosnja, s obzirom da je sve bila otvorena cesta po kompu auto je trosio 9 litara, malo mi je to puno, doduse ne znam koliko je pouzdano to. Inace autom sam jako zadovoljan i unaprijed imam spremnu lovu za eventualne popravke i sredjivanje i bas zato sam isao na tu ful opremu da se isplati, inace auto ostavlja strasan dojam, svi ziviga gledaju i cude se da za tu lovu dobijes takav auto.

Edited by ediedi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to sto je lenj do 2500 obrtaja moze da bude kriv EGR, a mogu da budu i oni leptiri na usisnoj grani. Svakako treba proveriti, jer taj auto kida vec od nekih 1800 obrtaja, znam, imam istu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baccara trenutno prodajem prijasnji auto i dok njega prodam idem regat cromu i odmah na servis, izmjena zupcastog i pregled usisne grane, to prvo. To cu preventivno odradit da sam miram pa cemo onda vidjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...