Jump to content
FAS Goran
DiscoVolante

Grande Punto Sporting > Alfa Romeo GT > Alfa Romeo Giulietta

Recommended Posts

Hvala ekipa! Već sam se dosta susretao i družio sa modelima 147/156 koji su dosta slični pa mi je neki pretjerani Wow efekt izostao.
Auto se odlično vozi, daleko od toga, još ova Q2 verzija ima ovjes istovjetan modelu 147 GTA, samo za razliku od Punta koji je bio igračka koja te tjerala da svugdje izvlačiš maksimum iz ovjesa i motora, ovo je brz auto koji te ne vuče na brzu vožnju, pravi Gran Turismo model sa dovoljnom rezervom snage kad treba proći kolonu ili šleper.

S obzirom da je auto dosta nepregledan, ugradio sam unutra Android uređaj i kameru za vožnju unazad; i naprijed je sjela leća sa Xenonom za kratko svijetlo, još će i Led svijetla u dugo.

Mali odmak od Punta, bila mi je dilema ili Giulietta ili GT, Gt je presudio zbog izgleda i puno mi je bolji osjećaj u vožnji, Giulietta je puno praktičnija, bolje je upijanje rupa i manje je izražena buka vjetra i motora u kabini, a i Giulietta kakvu sam htio je još uvijek dosta skuplja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, DiscoVolante said:

bila mi je dilema ili Giulietta ili GT, Gt je presudio zbog izgleda i puno mi je bolji osjećaj u vožnji, Giulietta je puno praktičnija, bolje je upijanje rupa i manje je izražena buka vjetra i motora u kabini, a i Giulietta kakvu sam htio je još uvijek dosta skuplja.

Poceo sam malo da pratim ponudu za Astre i Djulke posto ce trebati nesto sa 5 vrata i naravno par godina staro. Da nisi slucao gledao neku Turbo Benzina ili MultiAir ili samo dizelke? Postavio sam par pitanja i ovde na forumu na temi o kupovini ili da neko uporedi npr. Bravo Sport i Giuliettu Sport ali slaba vajda. A tema o kupovini Giuliette ima samo 6 (sest) postova, pa sam se bacio na other sources :) .

Ovde kod nas krecu od oko 7700-8000 EUR za ulazna godista, pa do 11-12 000 za 3-4 godine stare. Na Autoscout krecu od 9500 EUR, sto znaci da je to ovde sa papirima od 10500 EUR pa navise... A za pomenute pare kod nas opet moze da se uzme vrlo mlada Astra J, Focus, C4 i sl... I da, vidim da po oglasima ima prilicno nekih lepo opremljenih Giulietta u Sport verziji, ali 1.6 Multijet 105 :blink: ? Kakva su tvoja iskustva generalno, ako si gledao detaljnije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benzinske motore nažalost nisam probao, navodno im je mana filter na Multiairu koji ljudi ne mijenjaju, pa dolazi do kvara na sistemu i gubitka snage.

1.6 Multijet sam vozio par dana jer ga prijatelj posjeduje, on ju je kupio polovnu sa 110 tisuća, sad je na 160, promijenio je dvomaseni zamašnjak i remenicu klime, i ne radi mu zadnji brisač, što je vjerojatno posljedica pucanja kablova na spoju zadnje haube. Auto ko auto je stvarno povozit, ono što mi je najbitnije je da se osjećaš kao jedno s autom kad kreneš mrvicu brže voziti, sve savršeno funkcionira, mjenjač, volan, papučice, nema pretjeranog naginjanja, nije jurilica ali čitav auto daje taj "feel good" osjećaj u vožnji.

Što se motora tiče, ja sam bio oduševljen kako ide za deklariranu konjažu, okretni moment je nisko i ne treba ga vrtiti, posebno u Dynamic modu, ali ne možeš očekivati munjevita ubrzanja na višim brzinama jer je to samo 105 konja. Svatko za sebe treba probati i donijeti odluku je li to dovoljno ili treba jači model.

Ja volim Alfe i dizajn zadnjih lampi mi je toliko sexy da ne bih ništa drugo iz klase ni uzeo u razmatranje, i moj izbor da kupujem bi bio 1.4 170 konja u Sportiva paketu, po mogućnosti sa TCT mjenjačem, pogotovo ako se ne radi velika kilometraža.

Znam da je teško odvojiti veći iznos za stariji auto, ali uzeti baš onaj model koji ti se sviđa nekad vrijedi više od svih tablica potrošnje, godine proizvodnje ili kilometraže na satu, pogotovo ako ga misliš voziti duže vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidam kapu za izbor kola.

Hrabra odluka i odlicna. GT je auto vanvremenskog dizajna i po mom misljenju daleko atraktivniji od Giuliette

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slučajno mi je došla obavijest o reakciji na Post na Mail, pa red je javiti se :)) Nadam se da se svi držite kroz ovo biiip od korone.

 

GT je još tu, 200 t je na satu, vozika se s manjim i većim problemima, ali vozi se.

 

U međuvremenu je dobila komplet novi ovjes, set Bilsteina B8 s Eibach Pro kit oprugama, poliranje, lakiranje farova, Xenone, multimediju...

 

49830203003_4bed53cf64_b.jpg

 

49777062608_8e07e7521e_b.jpg

 

49575156027_fe8256f26e_b.jpg

 

I onda je stavim u oglasnik jer ipak bih malo udobniji i praktičniji auto za kilometražu koju radim, i parkira se novi X5 iza mene, i skužiš koliko je GT 16 godina nakon predstavljanja lijep i skladan auto, i ne srami se parkirati uz bilo što.

 

50255981126_e3b8ef5671_b.jpg

 

Što se zamjene tiče, ni sam nisam pametan, Giuliette su bulletproof, ali su skupe s malo kilometara i dobrom opremom, a i ne mogu probaviti dizajn interijera nakon GT; BMW 1 mi se super vozi ali jednostavno ne da mi se prolaziti peripetije s N47 motorima, plus što ih se ovdje toliko nakupovalo da je svaki drugi auto na cesti jedinica, Audi A3 je odlično sastavljen ali totalno mi nezanimljiv auto...

 

Jedino što mi pada na pamet je BMW E92, ali on sa dobrom opremom i malo kilometara stvarno dobro i košta...  Vidjeti ću.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, koja razlika sa/bez poliranja... Drugi auto skroz. Ima vanvremensku liniju taj GT i dobro je napravljen auto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/27/2020 at 11:01 PM, horvat said:

Mozda 159 2.0 Ti ? :D 

 

Iskreno, strah me 159, a u obzir bi dolazila samo karavan u TI opremi...

 

On 9/1/2020 at 8:35 AM, ISV_01 said:

Covece, koja razlika sa/bez poliranja... Drugi auto skroz. Ima vanvremensku liniju taj GT i dobro je napravljen auto. 

 

Na prvoj slici je prašnjava pa zato tako djeluje, ali razlika se vidi.


Dobro je napravljen ali je pretvrd auto za tući veću kilometražu, buka vjetra, zvučna izolacija, udarne rupe, plus što me ogadio s par glupih kvarova... Ni sam ne znam, možda čak upadne i BMW F20 u M paketu, ali trebam prije prodati Alfu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode GT.

 

3 godine i skoro 80 t km smo se družili, unatoč mušicama, jeben je auto.

 

Na dan prodaje sam morao nešto hitno obaviti i zavojita cesta, špera, Bilsteini, malo spušten auto, dosta snage i momenta... Stvarno gušt koji ne znam da će mi novi auto pružiti.

 

50527200048_605f6bfe0f_b.jpg

 

50409060616_5eb7d6fb0f_b.jpg

 

50409060471_cf7eac7683_b.jpg

 

Ispratio sam je s tugom, stvarno lijep i povozit auto, izgleda kao milijun dolara, i vozi se ko karting, sve sa 7-8 litara dizela na 100.

 

Još nisam odlučio što će je zamjeniti, ali nekako sam najbliži Giulietti. Izletila je jedna 1.4 Turbo benzin sa manje od 50k km za dobru cijenu, vidjeti ću je li stanje odgovara i pokušati se priviknuti na manjak snage, s tom kilometražom bi auto trebao biti nov.

 

2.0 JTD bi možda bio bolji izbor što se tiče performansi i potrošnje, ali sve su blizu 200t km. Nemam pojma koliko je taj benzinac bučan na autoputu, jedan momak koji ga vozi kaže da je na 160 km/h na 4000 okretaja i da je oko 8.5-9 litara... 

 

159 nema sa ispod 200 tisuća i gotovo sve su potencijalne rupe bez dna.

 

BMW serije 1 i serije 3 mi je odličan za voziti, neloš je u M paketu, ali imam osjećaj da je svaki drugi auto na cesti jedinica ili trica.

 

Vidjeti ćemo, ovaj put sam izbacio emotivnu stranu iz odabira. Ili se bar tješim.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, DiscoVolante said:

Nemam pojma koliko je taj benzinac bučan na autoputu, jedan momak koji ga vozi kaže da je na 160 km/h na 4000 okretaja i da je oko 8.5-9 litara... 

Moj je T-Jet 120 ks, ali mislim da je prenos isti i za MultiAir, i jeste, tako je otprilike, 4000 rpm na 160 km/h, to je najdalja granica do koje je buka podnosljiva, ali nije da je nema uopste. Do 120 km/h mogu da kazem da je stvarno bas tiho, e onda 130-160 se cuje, ali OK, i preko toga je vec preterano za bilo kakav duzi boravak na tim brzinama. Sto se potrosnje tice, meni jako zavisi od vetra, nekad mi trosi 8L i na 120 km/h, a nekad se vozim i 140 km/h sa ~8.5L, ali MultiAir ima malo bolju potrosnju od T-Jet, tako da je mozda i moguce to sto je naveo :) 

 

Dirljiv rastanak, nadam se da ces je dostojno odmeniti. Mislim da Giulietta, posto je ipak hecbek, nije toliko posebna kao GT, ali uz pravu motorizaciju i obucu, mislim da ti dinamike nece manjkati. Izuzetno se lepo vozi, trap je fantasticno podesen, ja se iznova odusevljavam svaki put kad malo jace napadnem neke lepe krivine :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ode GT.
 
3 godine i skoro 80 t km smo se družili, unatoč mušicama, jeben je auto.
 
Na dan prodaje sam morao nešto hitno obaviti i zavojita cesta, špera, Bilsteini, malo spušten auto, dosta snage i momenta... Stvarno gušt koji ne znam da će mi novi auto pružiti.
 
50527200048_605f6bfe0f_b.jpg
 
50409060616_5eb7d6fb0f_b.jpg
 
50409060471_cf7eac7683_b.jpg
 
Ispratio sam je s tugom, stvarno lijep i povozit auto, izgleda kao milijun dolara, i vozi se ko karting, sve sa 7-8 litara dizela na 100.
 
Još nisam odlučio što će je zamjeniti, ali nekako sam najbliži Giulietti. Izletila je jedna 1.4 Turbo benzin sa manje od 50k km za dobru cijenu, vidjeti ću je li stanje odgovara i pokušati se priviknuti na manjak snage, s tom kilometražom bi auto trebao biti nov.
 
2.0 JTD bi možda bio bolji izbor što se tiče performansi i potrošnje, ali sve su blizu 200t km. Nemam pojma koliko je taj benzinac bučan na autoputu, jedan momak koji ga vozi kaže da je na 160 km/h na 4000 okretaja i da je oko 8.5-9 litara... 
 
159 nema sa ispod 200 tisuća i gotovo sve su potencijalne rupe bez dna.
 
BMW serije 1 i serije 3 mi je odličan za voziti, neloš je u M paketu, ali imam osjećaj da je svaki drugi auto na cesti jedinica ili trica.
 
Vidjeti ćemo, ovaj put sam izbacio emotivnu stranu iz odabira. Ili se bar tješim.
 
 
 
 
Steta. Ovakvu ne mozes da nadjes jednu u 1000

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vrijeme je za nešto drugo.

Giulia je auto za mene, ali košta koliko košta i ne želim ulaziti u kredit za nešto što rapidno gubi vrijednost na dnevnoj bazi.

Bmwi su mi top za voziti, ali mali milijun ih je na cestama, plus što nisam imao dobra iskustva s primjercima koji su novi kupljeni i zadesile su ih gluposti na malim kilometražama, pa ne želim prolaziti peripetije sa popravljanjem na 150-200 t km.

Peugeot 308 Allure mi je prekrasan auto izgledom, nemam pojma kako se vozi i kakav je s održavanjem, ali mi je Giulietta ipak malo posebnija sa LED zadnjim svjetlima, Peugeot mi djeluje da ima bolji interijer.

Vidjeti ću tu 1.4 TB, smatram da uz nekakav Remap na 150 konja bi moglo biti ok.

Poslano sa mog M2003J15SC koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.4 TB, odnosno T-Jet, je zanimljiv motor sa aspekta tuning potencijala. Potpuno isti internali (radilica, klipnjace, klipovi, komplet glava motora, itd) idu i na jace verzije, recimo Punto Abarth, Mito (oba po 155 ks) i Fiat Bravo i Lanciu Deltu sa 150 ks, te se moze staviti turbina sa njih (IHI VL36), pa uz neki malo bolji interkuler, downpipe, to se mapira na laganih ~180 ks. Taj turbo je gotovo isti kao fabricki, samo ima drugaciji usisni deo. Ako se kupi ceo - sve je 'na saraf'. Postoji jos bolja opcija, turbina Garrett GT1446, sa Giuliette MultiAir, Mita QV (oba sa 170 ks), ona nije bas na saraf, ali se relativno lako moze ugraditi. U tom slucaju downpipe je obavezan, i ona se mapira na nesto preko 200 ks, oko 210 do 220-225 ako su ostale stvari dobre. Tu je navodno neka granica koliko mogu da izdrze fabricki internali. 

 

Meni je taj motor bio interesantan, sto je tako, ujedno staromodan i moderan. Nema nista varijabilno, obicna glava, 16v, nema EGR, nema direktno ubrizgavanje, nista, a opet je downsize-ovani turbo benzinac. Ima ih i na plin i na metan. Bas je onako svestran :) 

 

Ako se ide na samo remap, stage 1, koliko sam shvatio, problem pravi malo oprugica wastegate aktuatora, koja je preslaba pa je tesko kontrolisati pritisak, pa je bilo slucajeva da kriva onako izgleda pomalo kao sinusoida, dok PID regulacija to ne ispegla. Kod mene je bila samo prosto iskljucena, i turbo je punio non stop max, al nisma imao srece, na takvu mapu sam naleteo, pa posto nisam hteo to, vratio sam fabriku :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo je i na makarskim tablicama :) 

 

50629643251_558f0383de_b.jpg

 

Sjedala ne drže kao na GT, kočnice su mlake, nedostatak snage je očekivan.


Gdje bih s GT doslovno preletio kolonu automobila, ovdje se razmišljam hoću li se upustiti u pretjecanje.


S druge strane, sviđa mi se čvrstoća auta, fino leži i vozi se unatoč električnom servu, tražio sam noviji i praktičniji auto i to sam dobio. Moram se pomiriti da je to sad druga dimenzija vožnje...

 

Sad joj slijedi vozikanje i otkrivanje eventualnih mušica, u glavi su već mušice o dizanju snage, konkretnijem ovjesu, distancama, malo boljem zvuku... 

 

 

Edited by DiscoVolante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se zvuka tice, po mom nekom iskustvu, treba krenuti od srednjeg lonca. Uklanjanje zadnjeg ne daje dobre rezultate, ne pitaj me kako znam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk mi je zadnji na listi, prioritet mi je dobar Remap i Brembo, nakon toga spuštanje i distance da to bude to.

Nek se bolje upoznam s autom, nek vidim eventualne mane pa ćemo to vidjeti.

A idem razumom, ostat će serijala... Kako da ne. :D

Poslano sa mog M2003J15SC koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista cudno, takav utisak sam i ocekivao. Em je dizel em veca kubikaza. Moze taj mali benzinac da ima jos toliko konja na papiru ali nesto drugo mu fali :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa glupo je uopste i porediti. 16v 1910 ccm, a koliko se secam GT nije bio ni na fabrickih 150, nego cipovano na 180 KS? Fabricki obrtni je 305 Njutna, znaci racunaj i to samo vise. Naspram 1368 ccm, 120 KS, u ovoj verziji mislim da je T-Jet jos uvek na samo 206 Njutna. Utisak i vise nego ocekivan.

 

Neki benzinski pandan u Giulietti bi u tom slucaju bio MA 170 sa 250 Njutna. Ako poredis njega sa fabrickim 1.9 16v, onda npr. tu dizel nema sta da trazi. I u ubrzanjima 60-100, 80-120, cak ni u istom stepenu prenosa. U istim ubrzanjima sa saltanjem ili od 0-100 km/h tek...

Druga stvar je sto i u slicnim snagama dizeli deluju subjektivno ubedljivije zbog veceg obrtnog u uzem opsegu obrtaja. Pricam posto sam takodje presao sa 1.9 na 1.4 . Doduse sa slabijeg 1.9 8v na MA 140. Pa mi je opet na prvih par voznji subjektivno delovalo da je dizel ubedljiviji - sve dok ne bacis pogled na kilometar sat :) . Tisi auto, siri opseg snage u kome linearnije ubrzava i totalno drugaciji utisak u preticanju, a u praksi u stvari evidentno brzi. Cisto neko moje iskustvo sa razlicitim verzijama istih blokova.

 

Da te autic lepo sluzi i srecno sa radovima, odlicno izgleda. Ove diskretne sajtne i hrom retrovizori su mi na njima uvek lep detalj.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!

Ma naravno, GT je jači auto uz približnu težinu, trebat će period navikavanja, a kao što sam već i napisao, remap je u planu, treba je prvo dobro izvozati da vidimo ima li kakvih dijelova za zamjenu.

Tržište Giuliette ovdje je jako jednolično, uglavnom 1.6 JTD iz uvoza s upitnim stanjem i kilometražama, tu i tamo koji 2.0, rijetko koji sa Sport Packom. Bio je jedan jedini Multiair 170 na prodaju, ali sa 240t km. Uvoz mi nije bio opcija zbog komplikacija s traženjem auta i Covid situacijom.

Ovaj auto nije ni završio u oglasniku, sasvim slučajno sam saznao za njega.

Danas je sunčan dan, baš sam išao maloprije baciti đir, gušt mi je voziti je, zvuk mi je totalno dobar nakon dizela, pogotovo prvo paljenje... Podsjeća me na starog Fiata 128 SC ono brboljanje na auspuhu, to mi je možda i najdraži Feature na autu.

Imam par pitanja, može li se trajno isključiti Start/Stop a ne da moram gasiti na svakom paljenju?

I isto tako, u Dynamic modu mi nije uvijek isti pritisak turba na ubrzavanju u punom gasu, nekad padne crticu ispod maksimuma, nekad dvije, valjda ovisno o okretajima. Na Mitu 1.6 nije takva situacija, uvijek je na maksimumu.

Poslano sa mog M2003J15SC koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ostane zapamceno kada stisnem start/stop dugme. Svaki put kad upalim auto, svetli kako sam ga ostavio tj. ne pali se.

 

Sto se tice tih crtica, i ja sam primetio nekad da spusti za jednu-dve, al kao da valjda zavisi od temperature, sta ja znam. Citao sam da je na IHI turbu, oprugica wastegate aktuaktora slaba tacka, pa da ume da popusti malo pri visim obrtajima :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...