Jump to content
FAS Goran
DiscoVolante

Grande Punto Sporting > Alfa Romeo GT > Alfa Romeo Giulietta

Recommended Posts

Lito ide mala!
AP gewinde su tu, podbrand KW-a, čak se na dosta mjesta nalazi informacija da su jednake KW-u Var.1, samo bez Inox kučišta.
35418952692_be181d8b1e_b.jpg
Sljedeći tjedan trebaju stići i druge felge, neću otkrivati puno detalja, samo da su teške 7 kg umjesto tvorničkih koje su 12, biti će par slika i dojmova kad sve sjedne na mjesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, DiscoVolante said:

Sljedeći tjedan trebaju stići i druge felge, neću otkrivati puno detalja, samo da su teške 7 kg

Lepo, ja cu tipovati na OZ Ultraleggera :) (koliko se secam one su teske trunku preko 7 kg u 17'').

 

21 hours ago, DiscoVolante said:

biti će par slika i dojmova kad sve sjedne na mjesto

Nadam se opet u nekom lepom pejzazu, sa Jadranom u pozadini ;) .

Iskreno se nadam da niste imali posledica od onog uzasa od pozara u komsiluku u Podgori, vrtelo se prilicno ovde kod nas na vestima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak nije OZ, Team Dynamics felge stižu, još jedino nisam odlučio idu li u bijelo ili srebrno.

Što se požara tiče, bilo je gadno, ali na sreću ljudi ni kuće nisu stradali, svaka čast vatrogascima koji su par dana u komadu neumorno radili.

Evo dvije slike nakon ugradnje gewindi, neke dojmove ne mogu dati jer sam samo par kilometara provozao auto, mrvicu je tvrđi, zadnji kraj nabiva preko ležećih policajaca zbog polukrute osovine, i auto se lošije vozi, ali mislim da je to zbog neodrađene optike trapa, kad uhvatim vremena trebam odvesti auto da se namjesti trap.

0193c85b4c991daa3eecba4895bbafd2.jpg56b927a0d28a1cb21150e53c55ed8055.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

plavo nebo, more... dobar put.. jos bolji Grande

WOW efekat na slikama (i uzivo) kod bilo koga ko gleda ovo je zagarantovan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sa tvorničkim Sportom možeš biti jako brz i ležanje na cesti je daleko iznad mogućnosti većine vozača, tako i mene, tako da je ovo čisto laički osvrt. Imam osjećaj da se sad još više ističe mana električnog serva koji je dosta neosjetljiv, ali gaserski dani su ionako davno iza mene.

 

Još bih volio ugraditi projektore i xenone, kao i crna kučišta prednjih farova, i uz remap mislim da će to biti to.

 

Čak sam u nekom ludom planu mislio ići na 18" kotače (povoljno sam našao OZ Chrono), ali cijena guma i udobnost su me malo udaljili od toga, ovo mi je prvenstveno radna mazga koja se koristi u svim uvjetima, a ne Garage Queen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto smo doveli u gepeku...

 

35712171342_90073b2d5f_b.jpg

 

35493510240_465f4ef08f_b.jpg

 

35072109713_b87b15ab82_b.jpg

 

Felge su Team Dynamics Pro Race 1.2 s, dosta su lakše od serijskih, i nešto izbačenije. Najvjerojatnije će u srebrnu boju, i nakon toga na auto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I našem druženju je došao kraj... 

 

Nakon 43 tisuće kilometara auto je otišao u ruke novog vlasnika, nadam se da će ga paziti kao i ja. Moram priznati da je GP u kombinaciji s ovom opremom i motorom idealan gradski autić, dovoljno brz, fino leži, dobar osjećaj u vožnji, a nije greda s njim zaputiti se ni na duži put, sportska sjedala odlično drže, malo tvrđi ovjes i 17" felge sprječavaju naginjanje.

 

37002821166_cfe3e1b3e1_b.jpg

 

35564815222_ee9260916a_b.jpg

 

Sad slijedi nešto drugo iz talijanske pokrajine Lombardije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno u potrazi i kupovini novog!

Da li se to planirano pod lombardijskim logoom mozda sklapa u Cassinu ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ne, GT Q2 stiže ako se ne poremete planovi. 147 sam imao, 156 je teško naći u stanju kakvom želim, 159 mi je prevelika, a Giulietta preskupa s opremom i motorom kakvim želim.

Felge su kod prijatelja, počeli smo ih pripremati za bojanje, pa su na jednoj izbrušena samo dva kraka, druge su u tvorničkom laku, ravne i nevarene. Ako nekoga interesiraju, cijena je 400€ za sve 4.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da prestavimo najnovije vozilo koje je stiglo kod kuće, već smo 10 tisuća kilometara napravili...

 

Alfa GT, trenutno 143 tisuće kilometara, 1.9 Multijet remapiran na cca 180 konja, špera, Brembo kočnice, koža, jako jako očuvana.

Nadam se da ćemo se i dalje ugodno družiti.

37365519915_96b509b9fe_b.jpg

 

 

38063968966_4088895bbb_b.jpg

 

37175277846_807869709c_b.jpg

 

38118063071_c03301b409_b.jpg

 

Pozdrav ekipa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, sa srecom, da te dobro sluzi i da uzivas !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...