Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Netflix u Srbiji

Recommended Posts

Znam za Chromecast, planirao sam prvo njega da uzmem, ali sam se prebacio na Fire TV i uspostavi se da će stići jedan komad za dž, pa rek'o da pitam vas za Netflix uopsteno, valja li. Ranije sam skidao serije, filmove, sad vec nemam kad to ( iako više volim da skinem ko čovek pa da gledam )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to za chromecast je više bilo namenjeno članu shomi :) da ne mora da baca pare na novi TV, ali da, generalno svi ti boxovi rešavaju isti problem, mada imam utisak da je chromecast najjednostavnije rešenje. Ni ja ne bih mogao da gledam na laptopu, pc i sl... za sad uglavnom povežem nešto na tv. Da li raspberry, laptop, svejedno.

A planiram da isprobem netflix, samo da ugrabim vreme za to.

 

Mislio sam da uopšte nema ex yu titlova za njihovu produkciju, al izgleda da sam se prevario?

Edited by Mel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chromecast resava problem, ali ja prosto nisam neki fan toga :) 

A titlovi postoje u zavisnosti od regiona koji izaberes, valjda...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Mel said:

Mislio sam da uopšte nema ex yu titlova za njihovu produkciju, al izgleda da sam se prevario?

Kako za šta, npr.:

Hannibal - SRB titl

Orange is the new black - Hrvatski titl

 

Screenshot_17.jpgScreenshot_16.jpg

 

Pominjani ''The Punisher'' nema ni SRB ni HRV titl. Ili, isto pominjane na Forumu serije ''Altered Carbon'', ''Vikings'', ''Ozark'', ''Narcos'' nemaju SRB ili HRV titl. Generalno, ne treba se osloniti da će biti prevod.

Za bukvalno sve na Netflix-u ima engleski titl. Ako je postojanje prevoda problem, onda Netflix (sa ovakvim trenutnim stanjem ''naših'' prevoda na raspolaganju) nije rešenje.

Da dopunim od pre neki dan...za serije mislim da je Netflix ok za novac koji traže, ali ko više voli da pogleda neki najnoviji film - ima boljih izbora od Netflix-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao nekome ko ne gleda TV program jedno 15 godina, ovo mi je ok streamer. Nisam neki filmadžija i da eto nešto zvrnda ok je... 

 

Naravno, valjalo bi istražiti i alternative pa ako neko ima neke predloge neka napiše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HBO GO je mnogo bolji od netflixa, ima mnogo boljih naslova. Probao oba i ostao na hbo go. Takođe onaj ko ima sbb, plaća hbo go sve vreme samo nije toga svestan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam bas koliko je moguce direktno ih porediti, obzirom da i jedni i drugi imaju kvalitetne serije.. 

mislim, sve u svemu, sad ce Dizni pa ce svi da pakuju kofere :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me onaj deo gde plaćam HBO GO, a da nisam toga ni svestan? :D Kako da se ulogujem na njega kad ga već plaćam?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa po mom mišljenju Netflix ima smao par dobrih naslova i ovo ostalo je izreklamirano i napumpano bezveze. Dok HBO ima dosta zanimljivih naslova koji konstanto izlaze, a da ne pričam o onim starijim koji su pre izlazili (Sopranos, Wire, Dexter...)

59 minutes ago, nidza said:

Zanima me onaj deo gde plaćam HBO GO, a da nisam toga ni svestan? :D Kako da se ulogujem na njega kad ga već plaćam?

 

Taman ću da iskoristim priliku da pljujem po SBBu. Prvo da ti odgovorim na pitanje, kada uđeš na mojsbb.rs nalog kao na slici u delu Televizija se nalazi ovaj deo

image.thumb.png.2220838eb5c3334be3c39ac3df78910e.png

Oni kada se sklapa ugovor kažu da imas HBO KANALE, niko ne spominje HBO GO, naravno raspitao sam se i na 5 ljudi niko nije znao da ovo plaća. Sledeće ako ti piše ovo kao meni jeste da iskoristiš KOD i da ga aktiviraš na hbogo.rs sajtu. Njega možeš naći na istom odeljku pod karticom HBO GO, ja sam ga precrtao kod men na slici.

image.thumb.png.ea81084dcb05c0b2b930c049ff266f5b.png

Sledeće je da odeš na hbogo.rs i registruješ novi nalog, ali ne staviš da si platio karticom itd, nego da si pretplaćen na nekom od servisa. Na padajućem meniju izabereš SBB i ukucaš kod i spreman si za gledanje :D nadam se da sam pomogao.

Što se tiče buđavog SBBa, oni su meni povećavali račun za 200 din jednom u 6 meseci. Kada sam otišao kod njih rekao mi je radnik da oni to stave na račun i stave najmanji font, ubace negde gde niko ne vidi i napišu da oni podižu cenu računa iz ne znam kog razloga ako se ne slažemo da odemo kod njih i otkažemo, ako ništa ne uradimo to znači da smo prihvatili.

Pogledajte datum aktivacije na prvoj slici i ja već godinu dana ne znam da imam hbo go i plaćao sam ga odvojeno već par meseci po 5e i tako još 5 ljudi za koje znam i koje sam pitao.

Edited by Pluto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, to je drugo.

 

Ja se nisam pretplatio na HBO, ni ovaj Netflix bedni ne gledam skoro ništa, ali ono malo što gvirnem je top kvalitet. Neke serije su stvarno u neverovatnom kvalitetu slike urađene.

 

Vidim da je dž HBO do polovine avgusta, to sam sad aktivirao pa ću da vidm da li će da se primi. Vrlo verovatno ne.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto

 

HBB GO je drugačije uređen kad je Eon u pitanju. Da možda nije razlika između D3 i Eon-a u tom smislu, pa da zato budu tako ''kvarni'' kako si opisao, a na Eon-u rade otvorenije?

Pitam jer imam Eon, i prvih mesec dana je bio free HBO. Tada su se odmah videli u onom SBB ''Video Klubu'' svi naslovi i sa HBO programa, plus postojala je opcija HBO GO za korišćenje, jasno vidljiva u panelu. Čim je prošao taj promo period, em nestali HBO kanali, em se smanjio broj sadržaja u video klubu (sa 14.000 na oko 5.000 naslova jer su izbacili sve od HBO), em više nije radio HBO GO.

Izgleda na Eon-u nema te zavrzlame, tj. čim plaćaš HBO (ili ga dobiješ gratis u nekom promo periodu), imaš odmah sve i sve radi samo od sebe. Ne mora nigde da se prijavljuje, ukucava promo kod. Ali, isto tako, čim se otkaže HBO (ili istekne gratis period), isto tako samo od sebe sve i nestane. :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već pominjete HBO GO, da dodam, za korisnike Telenor post paid paketa HBO GO je dz, mislim da može do 5 uređaja (nisam 100% siguran).


Sent from my HRY-LX1T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni hbo go aako jedan gleda nesto i neko drugi se uloguje ovom prvom se ugasi samo. Mislim da kod njih nema ta opcija vise naloga nego samo na netflixu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad dam pustio na TV-u i na 2 telefona u isto vreme 3 različite serije, sve radi ok. TV i jedan tel su na istom wi-fi-u a drugi tel je na 4g, ni jedan nije izbacen.

Sent from my HRY-LX1T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko koristio usluge stranice storely sa instagrama? Bave se prodajom Netflix Spotify i VPN accounta. 

Screenshot_20210105-214533_Instagram.jpg

 

Zaboravi da napisem da je ovo cena za jedan account / jedan uredjaj

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je'l to legalno? Stvarno je značajno jeftinije, mora postojati neka koska.

 

Spotify je najbolje da se utalite sa nekim family, ispadne manje od 160 kinti mesečno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za storley je verovatno jedan acc sa 5 pod acc i ti za te pare dobijes jedan taj pod acc. To bi isto bilo kada bi vas 5 uzelo zajedno Netflix i napravili 5 naloga na tom jednom i svako koristio za sebe.
Sto se tice spotifya, ja ga koristim besplatno sa VPNom, tj skinuo sam preko neta premium apk i koristim sve full za dzabe, samo ne mogu da skidam pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, igor0511 said:

Sto bi to radio? Bas je losa cena, preko duplo u odnosu na Netflix cene:

 

 

91C8C9CD-A66D-4010-877F-D56336409D83.png

Godišnja cena Igore :P

 

Pluto dobija se za 1 uredjaj samo, napisao sam. U sustini verovatno su tako kako si napisao i mislili da prodaju ovu uslugu, al opet i sa tim kada se izračuna ispadne jeftinije nego 1god regularnog premium account sa 4 5 uredjaja kolko dozvoljavaju. 

 

Jedino sto moze da bude je neka prevara da posle par dana promene sifru i da ne mozes da pristupis :D al opet i da to rade culo bi se do sad ja mislim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Storeli prešao sa volana na Netflix.
Ona kožna tašna na logou izaziva sumnju da je to to

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio ranije te mufljuz varijante za spotify i nijedna mi nije trajala duže od 3-4 meseca, a ne svih 12. E, sad, i to je tad bilo jeftinije nego da plaćam individual, dok nisu došli u srbiju legalno. Sad je bar lako podeliti family account sa nekim i mirna glava za sića kintu, 160 din.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...