Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodajem kineske brand telefone i tablete

Recommended Posts

Evo da podelim sa Vama slike ovog lepotana. :)

4G Original Huawei Honor 7 / PLK-UL00 5.2'' EMUI 3.1 Smartphone Hisilicon Kirin 935 Octa Core RAM 3GB+ROM 16GB FDD-LTE&WCDMA&GSM

 

Cena: 310 eur FLCS Cena: 285 EUR (ukoliko u medjuvremenu promenim cenu na oglasu, FLCS cena je moja cena na oglasu umanjena za 2%).

 

image.jpgDSC_1303.jpgDSC_1304.jpg

DSC_1305.jpgDSC_1306.jpgDSC_1307.jpg

DSC_1309.jpgDSC_1310.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da pohvalim i ovde kolegu prodavca.

Brzo smo se dogovorili oko kombinacije koju sam zeleo,uplatio sam mu novac na racun pre slanja da smanjimo troskove dostave (iako ga licno ne poznajem), odmah nakon uplate paket je predat u postu i poslat mi je br posiljke,paket je sledeceg dana u 08:30 bio kod mene savrseno osiguran od ostecenja,a u paketu je bilo sve po dogovoru,uredjaj je neupitno originalan,i radi odlicno,bez bagova i raznih nepotrebnih kineskih aplikacija,sve u svemu kolega je maksimalno ispostovao sve sto je rekao (dao i obecan popust od 2%) tako da moja preporuka za saradnju s njim... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad postavis klincu uslov da bi bio odlican u skoli onda moras i da ispunis obecanje jbga

Cujemo se svakako... Baci na pp br telefona i neki link ako imas...

Hvala i pozdrav do 11 jula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala sugestija:kaci slike direktno na forum,jer Postimage cas radi,cas ne radi a i lakse je za pregledanje jer se slike listaju kao galerija :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj obavezno javi sta imas,zaintereaovan sam za Redmi note 3 i Letv x500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, bas sam se zainteresovao za ovu temu, posto sam se bas bio nameracio na novu Teslu. Hvala mnogo na savetu.

 

Kakvi su Zopo telefoni? Gledam neki novi, Speed 8, i prosto ne verujem kakve specifikacije ima. 

 

Vidim da si jedno vreme imao Speed 7, kako su se pokazali?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zopo je jedna od dobrih marki.

Zopo speed 8 ima samo problem isplativosti. Dosta dobrih telefona se može uzeti za taj novac.

Dakle, ako ti se dopada, i ako ti nije problem da izdvojiš toliko novca za telefon u ovom trenutku, svakako nećeš puno pogrešiti.

Jedina dilema ostaje kod uloženo/dobijeno odnosa, ali ako se to zanemari, nije loš izbor.

Iskreno, nisam ispratio taj konkretan model. Kasnio je sa početkom prodaje, tako da nisam ni video da se aktivno prodaje.

imas li sad sta u ponudi?

Na stanju trenutno:

Xiaomi Redmi 3 grey

Xiaomi mi4c plavi, beli, pink

Xiaomi Redmi note 3 pro gold, grey

Xiaomi redmi 3s 3/32gb gold

Meizu M3 Note grey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sada imam u ponudi još jedan fantastičan model.

U pitanju je 360 n4, telefon sa full hd ekranom od 5.5", 4GB RAM, 32GB rom, desetojezgarnim Helio x20 procesorom,fingerprint skenerom dual sim, i hibridni slot za memorijsku karticu.

Telefon je trenutno dostupan u tamno sivoj i beloj boji.

Pošto je baš novi model, verujem da ga niko nema u Srbiji u uvom trenutku. Zbog svega toga ga preporučujem samo entuzijastima i članovima koji se razumeju u telefone i modifikacije softvera jer u ovom trenutku postoji stock rom samo na engleskom i kineskom, i google aplikacije još nisu omogućene.

Dok ne rešim google aplikacije, mogu ga isporučiti sa svim ostalim željenim aplikacijama ako je potrebno, ali je prilično jednostavna instalacija ostalih aplikacija preko alternativnog marketa ili preko apk fajlova.

Sistem je odlično preveden na engleski, ali postoji dosta sistemskih aplikacija koje nisu prevedene.

U ovom trenutku, cena je 240 eur, za FLCS 210 eur.

Ako stignem postaviću još informacija ili slika. Ako nekoga nešto zanima neka pita preko poruka ili ovde.

360 je čuvena kineska kompanija koja se bavi internet zaštitom, a ovaj model je napravljen u saradnji sa jednim od najvećih kineskih proivodjača telefona firmom Coolpad. Osnovana je i zajednička firma Qiku koja je jedan od najuspešnijih kineskih proizvodjača u 2016.

Ovaj model je na dan izlaska na tržište prodat u preko 5 miliona primeraka u jednom danu.

Ako se zanemari nedostatak lokalizovanih custom romova u ovom trenutku (mada je moguće da postoje portovani Miui i Flyme romovi od kompanija Xiaomi i Meizu),po mom mišljenju ovaj model po ovoj ceni nudi ubedljivo najviše za uložen novac od svih konkurenata.

Ovo gore su onako na brzinu napisane, okvirne informacije. Koga zanima više može samostalno da istraži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš li neki kršten telefon, ne mora da bude ubica, recimo da je hardverski kao Huawei P8 lite, koji sada koristim, ali da ima ekran 4", 4,3" najviše. 

Nosim taj P8 lite i Sony Xperia m2 aqua, i ne znam gde više da ih turim. 

Može i polovan neki Sony, da ima bar Android jelly bean, i 1Gb ram. 

Dođe mi da kupim neki polovan gayphone 4s.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam Marko ništa ispod 5 inča na stanju i ne očekujem da ću imati. Ali zato imam mi max sa ekranom od 6,44".

Ipak, pogledaj malo po netu, u pitanju su veoma kompaktni i elegantni telefoni sa visokim "screen to body raciom" što ih čini veoma kompaktnim bez obzira na pristojnu veličinu ekrana.

Pogledaj mi4c i Xiaomi Redmi 3.

hoce li biti neki meizu m2 mini uskoro?

Stari model, neću ga više imati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Huawei P8 lite, koji sada koristim, ali da ima ekran 4", 4,3" najviše. 

Nosim taj P8 lite i Sony Xperia m2 aqua, i ne znam gde više da ih turim

Mi4c i Redmi 3 su dual sim telefoni.

Takodje, Huawei P8 lite postoji u dual sim verziji. Isti telefon, samo je softverski omogućen dual sim u odnosu na single sim verziju. Postoji fix na netu koji treba ispratiti. Nisam lično probao. Ako nisi iskusan, nemoj raditi jer svako čačkanje može da podje po zlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da pohvalim kolegu DrWho za fantasticnu saradnju, dogovor i komunikaciju... Telefon sljaka fantasticno, klinja extra zadovoljan...

Cista desetka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, da li je aktuelna ponuda za telefone, konkretno me zanima XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO 16 GB?

 

Da li ga imaš u ponudi i koja je cena, ako ne da li ćeš dobijati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na žalost nema, niti ću ga uskoro imati ponovo na stanju.

Od telefona trenutno na stanju

ZTE Blade a813 2/16gb, dual sim + slot za memorijsku. Povoljan 5.5" telefon sa jednom od najboljih kamera na tržištu.

 

ZTE blade A2 plus, 3/32gb, sa jednom od najačih baterija na tržištu.

 

Od tableta na stanju 10.1 dual boot tablet cube iwork ultimate 4/64gb, i 8" teclast sa dva sistema takodje (android & win 10).

 

Ako je neko zainteresovan za nešto od ovoga, neka se pozove na FLCS radi popusta.

Imam u ponudi i solidan izbor originalnih parfema (isključivo originali bez ikakvih kopija), i kožne galanterije najvišeg mogućeg kvaliteta.

 

http://chinadevices.kpizlog.rs/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...