Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodajem kineske brand telefone i tablete

Recommended Posts

Jedine razlike izmedju X600 i X500 jeste sto x600 ima sonijevu kameru, a X500 samsungovu, i slike su bolje na X600 plus ima duplo jaci blic za slikanje u mraku.

A X500 ima citac otiska prsta, i tanji je 7,6mm, dok je X600 9.5mm. Meni licno je X500 lepsi pa sam zbog toga za njega zainteresovan.

A inace svoj Note 3 sam prodao da bih kupio x600 medjutim u medjuvremenu izasao x500. A novi romovi za X500 su dosta poboljsali kvalitet kamere. 

Sve ostalo je isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne očekujem da ću imati Mi4c nažalost.

Za 7-8 dana ću ponovo imati u ponudi Redmi Note 2 u sivoj i u beloj boji.

Ako nekoga zanima taj model potrudiću se da ponovo napravim baš dobru ponudu za FLCS.

Svakako je Mi4c viša klasa uredjaja i ne treba da se poredi sa Redmi modelima, ali po mom mišljenju treba napomenuti da je Xiaomi Redmi Note 2 u ovom trenutku best buy po uloženo-dobijeno kriterijumu. Takodje, iako je prilično svež model, dovoljno je dugo na tržištu da znamo da se i u realnom radu pokazao kao vrlo dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktore mozes li mi reci koliko ce kostati X500 kad ti stigne, ili cekas da vidis kako ces proci sa carinom?

Telefon saljes pa ti ja placam pouzecem kada mi stigne, tj kuriru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne znam cenu dok ne stigne jer zavisi od više faktora. U svakom slučaju će biti povoljnija od cene kod drugih prodavaca (za FLCS posebna cena), i nemaš obavezu da kupiš telefon naravno.

Imam i par rezervacija za letv u okviru porodice a ovde ću nuditi kako se ko prijavio, tj prvo tebi.

Telefoni se mogu lično preuzeti u Bg-u na potezu Slavija, Autokomanda, Trošarina.

Takodje, mogu poslati pouzećem Post express-om.

Troškove dostave i otkupa snosi kupac.

Ako se iznos vrednosti telefona uplati na tekući račun u banci pre slanja, može se dosta uštedeti na troškovima otkupa kod postexpress-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja cu ga najverovatnije kupiti, ti kad ti stigne javi mi ovde i to je to. Poslaces mi pouzecem, kad mi stigne platim i to je to :) 

Ako imas nalog na Kupujem Prodajem mogu ti i tamo dati ocenu kad stigne telefon. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znaš nekog majstora koji popravlja "kineze"?

Imam problem sa UIMI U5 telefonom.

Periodično mi se pojavljuju mrtvi pikseli u vidu pruga po ekranu.

Za sada nisam našao majstora koji bi to popravio.

 

http://www.pandawill.com/uimi-u5-smartphone-4g-64bit-55-inch-hd-screen-1gb-16gb-silver-p105901.html

 

Mnogo uspeha u prodaji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže, taj uimi je neki težak garažni brend. Iskreno, prvi put čujem za njih a baš pratim tržište.

Vidim da ih od "normalnih" prodavaca samo Pandawill prodaje, a ni oni nisu nikakve cvećke, naprotiv...

Ne verujem da ćeš igde išta naći u vezi tog telefona. Jedina šansa je da neki lokalni majstor utvrdi šta je u pitanju i da se taj deo naruči, ali mislim da nikakav rezervni deo nećeš naći za taj model telefona.

Da sam na tvom mestu, otvorio bih case na paypal-u i makar nešto para povratio od Pandawill-a (ako se nisu ogradili prilikom prodaje pošto znaju šta prodaju), i što pre bih kupio kršten telefon, a taj vratio Pandawill-u ako prihvate da vrate makar deo novca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne mozes da ga vratis probaj sa "pixel fix and screen fix" obicno to sredi displej. Donosili su mi telefone koji su imali problem vertikalnih linija na displeju. To se obicno desi ako nije dobar rom instaliran. Ne znam da li si nesto cackao oko toga? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam ga ovde u Srbiji preko kupujem prodajem sajta.

Pročitavši pre toga komentare da je sasvim dobar dual sim telefon. 

Mesec dana je stvarno radio dobro.

I onda...

 

Hvala DrWho !

 

Danpil, probao sam da ga sredim vrativši ga na fabrička podešavanja. 

Rekoh u pitanju je neki bag.

Nije bilo promena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali off od teme a i od sajta :)

Bitno je kada kazes mrtavi pikseli, da li se taj deo ekrana totalno ugasi, ili ima pozadinsko osvetljenje ali je sve crne boje. Tj da li su te crne linije osvetljene ili tu uopste ne radi ekran kada se to desi? Probaj sa programima za sredjivanje ekrana mozda se nesto popravi, ali ako se ekran kod tih linija gasi onda tu nema pomoci. Ili ekran odlazi ili gubi kontakt. E probaj kada ti se to desi da malo "istiskas" telefon da vidis da li je do kontakta. Na kopiji Note 3 je bio otisao onaj kablic i povremeno je gubio kontakt, malo ga promuvas i on radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo savršenog poklona za lepše polovine!

Meizu M2 Note M571U roze boje Cena 190 EUR (FLCS 185 EUR)

Uz telefon na poklon držač za automobil i 4u1 sim adapter.

Osnovne specifikacije telefona:

  • Network GSM / HSPA / LTE
  • Body Dimensions 150.9 x 75.2 x 8.7 mm (5.94 x 2.96 x 0.34 in)
  • Weight 149 g (5.26 oz)
  • SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
  • Display 5.5 inches (~72.8% screen-to-body ratio)
  • Resolution 1080 x 1920 pixels (~403 ppi pixel density)
  • Platform Android OS, v5.0 (Lollipop) Flyme 4.5
  • Chipset Mediatek MT6753
  • CPU Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53
  • GPU Mali-T720MP3
  • Memory Card slot microSD, up to 128 GB (uses SIM 2 slot)
  • Internal 16GB, 2 GB RAM
  • Camera 13 MP, 4208 x 3120 pixels, autofocus, dual-LED (dual tone) flash, geotagging, touch focus, face detection, HDR, panorama Video 1080p, 1080p@30fps
  • Secondary 5 MP, 1080p
  • GPS Yes, with A-GPS, GLONASS
  • Battery 3100 mAh battery

Detaljne specifikacije telefona: http://www.devicespecifications.com/en/model/b11d3461

image.jpgimage.jpgDSC08477.jpg

DSC08478.jpgDSC08479.jpgDSC08480.jpg

Korekcija ponude za Meizu m2 Note Pink za FLCS.

Opcije:

1) Telefon 175 EUR

2) Telefon + drzac za auto + sim adapter 180 EUR

3) Telefon + Micro SD card 32GB - 185 EUR

4) Telefon + Meizu EP21HD slušalice 185 EUR

5) Telefon + Sve 195 EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

LeTv x500 rezervisan za člana @danpil.

Novo na stanju:

- LeTv x600 3GB RAM 32GB ROM FLCS cena 230EUR

- ZOPO Speed 7 3GB RAM 16GB ROM FLCS cena 175EUR

Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je tajna

Ti javi utiske ovde o telefonu, udari koju sliku, baterija kako drzi, softwer kako se ponasa, pa da porucim i ja po toj tajanstvenoj ceni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika i oglasa za Letv x600. Nisam ga izvadio iz bumpera za slikanje.

 

LeTV LeEco x600 gray sa 3GB RAM i 32GB ROM. Cena 245 EUR (FLCS 230 EUR)
Uz telefon na poklon originalni LeTv silikonski bumper.

 

Osnovne specifikacije telefona:

*Dimensions*: 74.2 x 147.8 x 9.5 mm
*Weight*: 170 g
*SoC*: MediaTek Helio X10 (MT6795)
*CPU*: ARM Cortex-A53, 2000 MHz, *Cores*: 8
*GPU*: PowerVR G6200, 700 MHz
*RAM*: 3 GB, 933 MHz
*Storage*: 32GB
*Display*: 5.5 in, IPS, 1080 x 1920 pixels, 24 bit
*Battery*: 3000 mAh, Li-Polymer
*OS*: Android 5.0 Lollipop
*Camera*: 4160 x 3120 pixels, 3840 x 2160 pixels, 30 fps
*SIM card*: Micro-SIM
*Wi-Fi*: a, b, g, n, n 5GHz, ac, Dual band, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct,
Wi-Fi Display
*USB*: 2.0, USB Type-C
*Bluetooth*: 4.0
*Positioning*: GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou

 

Detaljne specifikacije telefona: http://www.devicespecifications.com/en/model/b8a3339e

 

DSC_1106.jpgDSC_1108.jpgDSC_1103.jpg

DSC_1105.jpgDSC_1107.jpgDSC_1109.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko, Letv je ogromna kompanija sa preko 5000 zaposlenih i prihodom koji se meri u milijardama dolara.

U pitanju je čitav ekosistem sa akcentom na internet poslovanju, tv servisima, video šeringom, i proizvodnjom uredjaja preko kojih će se sve te usluge konzumirati.

X600 i drugi njihovi modeli su se u početku reklamirali kao prvi mobilni telefoni na svetu sa usb type c konektorom. Type c USB će u narednom periodu zameniti micro usb na svim mobilnim uredjajima.

X600 je kada se pojavio koštao puno više nego što sada košta jer je u pitanju premijum uredjaj.

Na sreću nas potrošača, cena je pred najavom novih modela brzo spala na za nas prihvatljivu cenu.Takav trend cena nam donosi pristupačne uredjaje koji kao od šale oduvaju bilo koji Samsung, LG, HTC u odgovarajućem cenovnom rangu.

Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

U narednom periodu ću postavljati oglase za nekoliko uredjaja koji mi uskoro stižu, odnosno nešto je već stiglo. Ono što nije stiglo, stiže od ponedeljka i narednih nedelja, redom kako ću ih sada navesti.

U mogućnosti sam da ponudim najbolje cene za rezervaciju uredjaja. Kako funkcioniše rezervacija? Kontaktirate me preko poruka oko uredjaja koji vas zanima. Dogovaramo se oko detalja, odlučujete se da kupite uredjaj i dajem vam okvirno i prilično tačno vreme dostupnosti. Rezervišete uredjaj po nižoj ceni nego što će kasnije biti nudjen. Za rezervaciju nije potreban novac, samo vaša odluka da kupite uredjaj.

Za sledeće uredjaje planiram da postavljam oglase u narednom periodu (ako se ne prodaju kroz rezervacije):

1) iRulu eXpro X1s 10.1" tablet android 5.1

2) Xiaomi Piston 3 slušalice

3) Xiaomi Redmi Note 2

4) Meizu M2 Note M571U White

5) Meizu M2 M578 blue

6) Meizu M2 M578H gray

7) LETV X600 32GB srebrni (svetlo, praktično beli)

8) ZTE NUBIA Z9 Max

Javite se ako ste zainteresovani za neki od ovih uredjaja.

Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...