Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Fiat 500L facelift

 

- Vlasnička knjižica
.pdf, srpski jezik, 7.7 MB, 300 strana

 

Preuzmi/download.jpg

 

--------------------
 

- Vlasnička knjižica (knjižica za upotrebu i održavanje vozila online)
.pdf, srpski jezik, 13.3 MB, 248 strana

 

Preuzmi/download.jpg

 

--------------------

 

- UConnect 5 Radio Live

.pdf, srpski jezik, 10.3 MB, 55 strana

 

Preuzmi/download.jpg

 

--------------------

 

- UConnect 7 HD Live

.pdf, srpski jezik, 1.8 MB, 63 strane

 

Preuzmi/download.jpg

 

--------------------

 

- UConnect 7 HD Nav Live

.pdf, srpski jezik, 2.37 MB, 119 strana

 

Preuzmi/download.jpg

 

--------------------

 

- Oko AdBlue i DPF

.pdf, srpski jezik, 0.2 MB, 2 strane

 

Preuzmi/download.jpg

 

--------------------

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Tokom godina sam sagledao da su uputstva za FIAT automobile preopširna, povremeno pogrešna ili nedorečena, ali najčešće... zapravo korisna. Vrlo je moguće da je većina na ovom forumu pročitala ono najzaniimljivije iz uputstva za svoju verziju i godište, ali srećem vozače koje i neke jednostavne informacije iznenade.

U pokušaju da olakšam meni bliskim vozačima da ne čitaju uputstvo u potrazi za bitnim, izdvojio sam ponešto što mislim da može pomoći kada im zatreba info. Sada to delim i ovde, možda nekome bude zanimljivo.

 

Izbor informacija i podataka nikako nije potpun niti savršen, već predstavlja nešto probrano što može da pomogne po principu "bolje išta nego ništa". Tu su kratka uputstva "kako da", zatim pojašnjenje skraćenica "for dummies", značenje probranih signalnih lampica i slično.

Ovo "skraćeno izdanje" imam odštampano u kolima, kao "za druge vozače u kući", a zapravo i sam povirim kada mi nešto nije jasno. Naravno, oni kojima je namenjeno ne vire, već zovu mene :-)

Na kraju sam izdvojio i osnovne parametre za (samo) dva verzije 500L, ali ko voli - neka izvuče parametre i za druge verzije :-)

 

Dokument je originalno PDF, ali kako ne mogu da kačim u tom formatu, u dogovoru sa @neshaoct postavljam JPG slike.

 

Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_01.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_02.jpg

Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_03.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_04.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_05.jpg

Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_06.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_07.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_08.jpg

Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_09.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_10.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_11.jpg

 

Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_12.jpg Fiat_500L_Upotreba_i_odrzavanje_info_izbor_13.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje / spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast cimeru! :thumbup:

Samo da dodam, da se ova lampica za Adblue nece paliti, vec stoji check engine i naravno S&S off:
2023-03-06_23h06_37.thumb.png.726f8136c46594e417bbc2439cef6f49.png
Ovo sam i testirao tako sto namerno nisam sipao Adblue dok nisam dobio check engine, pisao sam u svojoj temi.

Takodje bih dodao da za ovih godinu i po dana nisam video ni ovu lampicu za ciscenje DPF-a:
2023-03-06_23h10_13.thumb.png.b43c2859e2a47eb61fec0866ef459c67.png
A prekidao sam regeneraciju u vise navrata, iz nehata, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...