Jump to content
FAS Goran
ivansd

Puntiša mk.2a 1.9 JTD

Recommended Posts

Moze mnogo da popije ne isplati se jeftinije mi da mu platim felne koliko trazi :D

 

E a dao sam mu korektnu ponudu da menjamo felne glava za glavu ne trazim mu da mi doplati pa bolje od ovoga nema :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje da odete i pijete koliko ko moze, onaj ko izgubi dobija flene i mora da plati ceh, a znajuci kakav cug imate   mnoooogo ce vam izaci te felne :0 :):p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bih na gubitku kako god okrenem :)

Moze prvo da casti za auto neko pivo.

Onda da idemo na rebarca i pivo rekreativno.

A tek ondda mozemo da pricamo o daljim nadmetanjima u vidu ispijanja zute gazirane alkoholne tekucine od hmelja i jecma, varenju crvenog mesa trbusine sveze zaklanog nerasta, sa renom, na kajmaku uz ne obilaznu domacu lepinju i ljutu pecenu papriku u ulju sa sitno seckanim belim lukom.

Ako sam nesto zaboravio konobar ce podsetiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisu ni oni, nisam ga bas lepo razumeo a nisam se ni trudio da skapiram :) neka ploca se odlemila sa necega pa je to zalemio ponovo i sve radi odlicno, kaze da je imao vec takvih slucajeva tako da sam odlicno prosao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15/02/2016 at 8:10 PM, ivansd said:

Sa ovim felnama bi bio mnogo bolji :p

WP_20151025_11_37_35_Pro.jpg

Izvini ali meni je ružniji.Ova vrsta felne mu ne stoji,ali ove koje su ti trenutno (odlične):D

On 15/02/2016 at 8:10 PM, ivansd said:

Sa ovim felnama bi bio mnogo bolji :p

WP_20151025_11_37_35_Pro.jpg

Izvini ali meni je ružniji.Ova vrsta felne mu ne stoji,ali ove koje su ti trenutno (odlične):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da su moje lepse zato sam i rekao jankovicu da treba da mi doplati :-D

Moram samo da stavim neke distancere one sa jugica malo da ih izbacim

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti kao i ja stavljao LED traku ispod onih drzaca daske ili mi se cini ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti se cini :D jos da kupim neku dobru t10 da stavim u ono fabricko svetlo koje sam trenutno iskljucio... Za koji dan mi stizu neke sijalice i led paneli pa menjam osvetljenje u kabini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos se privikavam na polozaj sedenja :-) u mazdi se sedelo dosta nize i zavaljeno a u puntu je skroz druga prica :-) a sto se ostalih stvari tice puntisa ispunjava kriterijume  dobro ide, sve je ususkano plastike ne skripe ne lupaju tako da mu je to prednost :-) opet moram da pazim na visinu auta :-) sa mazdom sam morao da pazim sredinu auto obicno bi tu zakacila dok je imala visok prednji branik, a kod punta moram da pazim na branik obicno tu hoce da zakaci ili susplehom :-) za sad deluje stabilno ali jos ga stedim nisam divljao po krivinama kao sa mazdom :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...