Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
v.petrovic.rs

Prostor za proslavu rođenja

Recommended Posts

Pošto je na forumu u većini muška populacija, mislim da nije loše da ovde postavim ovo pitanje :)

Očekujemo prinovu, pa kako to kod nas ide, ćale treba to da proslavi kako dolikuje.

 

Ne bih ništa konkretno preduzimao, ali bi mi značilo da imam neke opcije na raspolaganju, pa kada bude vreme da sve to brzo i efikasno organizujem, verovatno rog istog ili sledećeg dana.

 

Tražio bih neki prostor u Beogradu za 30-50 ljudi gde može da se dobije klopa i piće, da bude povoljno i domaćinski, opušteno.

Znam da postoje restorani i sale (salice) za veselja, samo ne znam koliko su oni spremni da se organizuju za kratko vreme, tj. ako im javim tog dana ili nešto slično, pa me zanimaju neka vaša iskustva, kako ste vi prošli i šta ste organizovali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremni su, tj. barem ovi nasi ovde jesu. Prosle godine za kumce, dosli u 12h i dogovorili ssve za 18h istog dana. Ja sam sinoc proslavljao rodjenje svig sina isto tako, samo sto sam ja eto dan ranije dogovorio.

Za taj broj ljudi lako se oni organizuju, ti nadjes muziku, dogovoris meni, a oni lako nadju 2 konobara i kuvaricu. Imajju oni stalne ekipe i samo se obaveste telefonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam kolega! :)

Super, voleo bih da neko iz Beograda napiše neke detalje, čisto da imam opcije, pa da razmotrim i da se raspitam.

Što se tiče menija, ne mora da bude kao na svadbi, mislim da je dovoljno neko pecivo, roštilj i salata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! :)

Pa gledaj, ti biraj neki smanjeni meni. Recimo , ja sam uzeo salate i "belo predjelo" - ono urnebes, sir, kajmak, pitice, pogaca, i glavno jelo, pljeskavicu i neku punjenu piletinu. To je po meni dosta, jer je to krace veselje, nije ono ko svadba pa da se sedi satima pa da ti treba i suhomesnato i corbe i sta ti ja znam. Ovo je vise onako, zurka, veselje non stop par sati. Intimnije drustvo, veselo, igra se stalno i toliko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...