Jump to content
FAS Goran
Djulijano

P: alu felne 17-ce, 5x98, od Alfe 156

Recommended Posts

Dobre alufelne 17 Sale-Speed 4 kom sa gumama losijim ,mogu posluziti za neko vreme sa 2 m+s a 2 letnje,,ne farbane ,ravne,balansirane,
a moze i zamena za neke 16 tice ili 15-tice 5x98 sa m+s gumama dobrim čelicne ili alu nebitno,pa ako zanima pisite ovde ili P.M

 

CENA 170e

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celicne 15?

Sa 2 ms fulda kristal montero dot 11 sa 5mm sare i 2 letnje Lassa dot 08 sa 4.5mm i koja doplata?

I ako moze jos neka slika felni i guma tih tvojih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me samo sa 4 m+s i to od 7mm+,,tako da mi ne igra ta varijanta,a nemam jos slika,mada nema sta da se vidi da ne valja,nisu cesane ,varene,,guljene po ivicama ,nego u skroz korektnom stanju za svoje god,

,pozdrav

Edited by Djulijano

Share this post


Link to post
Share on other sites

aktuelno,,moze i zamena za isto promer rupa za 15 tice ili 16 tice,sa zimskim gumama uz dogovor

Edited by Djulijano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupkja jedna guma nego 4 felne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da uradimo trampu...dam ti u zamenu 100e? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Javi se u pm ako si zainteresovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

125e felne nemaju čepove ,gume su za nuzdu samo i idu gratis ,ali su ravne balansirane ,i ne tresu ,verovatno imaju oko 3mm ,mogu posluziti sezonu ...

 

sve 4 felne su na slikama:

 

image.jpg
 
image.jpg
Edited by Djulijano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali napomeni da je samo preuzimanje u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi neko ko je sa strane hteo da mu posaljes brzom postom. Malo je glupo npr ja ili genca da predjemo ukupno 500km za felne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ak otreba i to....

 

Felne se mogu pogledati svakog dana od 8-20h ,na Novom Beogradu.......


slazem se ,ali sam kao sto se vidi spustio cenu maximalno,,a nikad nisam slao postom pa ne znam kako to ide,ja sam staromodan ,tras lovu tras felne i svima fino,,,ustvari nekom ko ih uzme finije od mene sigurno,,jer za ove pare vidim da se prodaju i celicne felne 

 

MOZE ZAMENA ZA CELICARE 15  SA BOLJIM ZIMSKIM GUMAMA....

Edited by Djulijano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja celicne dobre i gume solidne. Ako te interesuje. Da ih slikam sve. I reci koja bi razlika bila?

A posle NG bih mogo do Bga da dodjem i da ih donesem i da pravimo poso. Ali koji dan tacno. Nisam siguran...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...