Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

Cekam te u Rajvosa :p

Isli neki stranci (iz firme sa kojom saradjujemo) zajedno sa nama poslom iz BG za Sarajevo.

I negde u RS na putu stoji putokaz na cirilici "Сарајево", a faca cita - "Kapadžebo" :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cekam te u Rajvosa :p

Isli neki stranci (iz firme sa kojom saradjujemo) zajedno sa nama poslom iz BG za Sarajevo.

I negde u RS na putu stoji putokaz na cirilici "Сарајево", a faca cita - "Kapadžebo" :D .

 

HA HA :laughing:

Sta se cuditi strendzerima kad ova nasa guska za Novi Sad kaze New Now

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ovo gledao a mogu da zamislim sta ovaj supak lupeta,mi smo svi za njih balkanci primitivci jos smo za njih u kamenom dobu eventualno bronzanom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj pogledaj, probaj :p :

 

 

Deonica Jablanica-Konjic-Sarajevo (prelaz preko prevoja Ivan Sedlo, izlazak na autoput Tarcin-Sarajevo, ulazak u Sarajevo iz pravca Rajlovca i Vogosce):

220820153047.jpg  220820153050.jpg  220820153056.jpg  220820153057.jpg 220820153058.jpg

 

Prolaz kroz Sarajevo, spustanje kroz Alipasinu i voznju uz Miljacku Obalom Kulina Bana:

 

220820153064.jpg  220820153065.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebala vas potrosnja pored ovakvog meraka :D .


Tuneli su odlicno odradjeni, kako je planirana dalja dinamika radova od Tarcina ka Mostaru?

Prosao sam letos dole, Hrvati su sa Dalmatinom dogurali skoro do Capljine, to sve treba da se spoji u A1 koridor koji ce spojiti Madjarsku sa Jadranom.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane :) meni je dosadan balkan iskreno :D ja cekam ovo u Julu mjesecu pa ce onda da bude hiljadu fotki :D

 

 

Pozvan sam zajedno sa Dinom iz Osijeka da se pojavimo :) ovogodisnji skup je bilo 287 vozila kako su mi javili i red je da se pojavimo i mi :) a ti ako budes htio, imas bujrum kod mene ;) 


Hebala vas potrosnja pored ovakvog meraka :D .


Tuneli su odlicno odradjeni, kako je planirana dalja dinamika radova od Tarcina ka Mostaru?

Prosao sam letos dole, Hrvati su sa Dalmatinom dogurali skoro do Capljine, to sve treba da se spoji u A1 koridor koji ce spojiti Madjarsku sa Jadranom.

 

Sto se tice radova, radi se autoput Medjugorje do Pocitelja a takodje su poceli radovi na dionici od Zenice do Doboja :) rade punom parom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozivu, nije iskljuceno ;) .

Lepo je videti da se nesto radi i da funkcionise, uzivao sam letos u voznji (izasao sam na AP u Vogosci, pa sve do Tarcina).

A ovi nasi prckaju Koridor 11 godinama, otvaraju radove na parcicima od par km po 10 puta pred svake izbore i sl. A puta nigde.

Ovo mi je bila ruta letos, prolazio sam ti kroz komsiluk :) :

 

ruta.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozivu, nije iskljuceno ;) .

Lepo je videti da se nesto radi i da funkcionise, uzivao sam letos u voznji (izasao sam na AP u Vogosci, pa sve do Tarcina).

A ovi nasi prckaju koridor 11 godinama, otvaraju radove na parcicima od par km po 10 puta pred svake izbore i sl. A puta nigde.

Ovo mi je bila ruta letos, prolazio sam ti kroz komsiluk :) :

 

ruta.jpg

 

Prolazio a nisi se javio cccc :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izletio mi juce na otpadu originalni Mp3 player za grandea kao nov za 25 eura :D i morao sam uzeti :) pa cu prebaciti sa sadasnjeg prednju plastiku jer su kod mene tipke izlizane nazalost.

 

12400278_989727134425686_136818227_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...