Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

isto kao sto nista ne znaci utucena kolicina novca u auto, isto tako nista ne znaci ni kakvo ti je radno mjesto
u ovom slucaju, bas je bas suprotno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radim i ja za sebe ;) ja sam firmu sa dvojicom prijatelja digao na noge a sad imamo preko 30 uposlenika ;) pozzz

Idi pravi branik od 500 eura ;) okani me se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edo jesi mi drag ali nemoj sebi stavljati u usta. sjecam se kad si govorio da svi s tetovazama i pisinzima itd. su pedercine i da ih treba konknut. ps. da tvoja fima pa gazdama vozas auta po praoni

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, devaST said:

Edo jesi mi drag ali nemoj sebi stavljati u usta. sjecam se kad si govorio da svi s tetovazama i pisinzima itd. su pedercine i da ih treba konknut. ps. da tvoja fima pa gazdama vozas auta po praoni

 

Zato sto ta ista auta vise ja vozim nego oni ;) inace se tek tako daju radnicima vozila od 40.000 eura pa na gore ;)

 

38 minutes ago, Markobgd said:

Da li je realno da si ovo napisao:blink:

 

Realno sam napisao jer radi i on za Kristijana ;) i to sam provjerio na bruku razlicitih strana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markobgd naravno da nije!
ne znam kako te nije sram edo

ja se uopce nisam hvalio nikakvim novcem za razliku od tebe, to je samo bio odgovor na tvoje hvaljenje koliko para si utukao u auto
I meni to ne predstavlja nista, zadovoljstvo mi predstavlja samo branik I jer sam ga  S A M   napravio

4 minutes ago, EDO_SA said:

 

Zato sto ta ista auta vise ja vozim nego oni ;) inace se tek tako daju radnicima vozila od 40.000 eura pa na gore ;)


jesi radnik ili radis za sebe ?

Edited by cvike19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravio isto kao da niko to ne moze uraditi a tek tvoja hvaljenja hashtag prvi na svijetu kao da si izmislio atomsku bombu hahahahahaha

@cvike19 radim za sebe i nemam radno vrijeme dok drugi to imaju ;) desna ruka vlasniku firme ;) pozzzz i ovdje prestaje mohe komentarisanje i objava bilo cega....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahah
e moj edo

pa to je sprdnja na tvoj racun vec duze vrijeme
hahahahahahahaha
strasan si
hesteg prvi na svijetu
hahahahaha
tocno me sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eddoooo pametan si ko pcelica maja :D tek tako daju auto od 40k €? Pa koj si ti ku..c pa tako da pricas? Neka visina? Nesto specijalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahhahaha
pitaj malo ljude sa kojima si "dobar"
Ko sve stavlja "prvi na svijetu" po FB
I od kud je to doslo

ti ne kuzis da se ljudi sprdaju sa tobom I tvojim parama I sta sve radis ?
I to svi ljudi sa kojima si "dobar" I kojima se uvlacis u su*ak
a sa komentarima I tvojim izjavama da ne pricam!
znaci svaka druga recenica "bice prvi na balkanu" pa onda prepirke dal je slovenija Balkan ili nije...ma mislim...

Edited by cvike19

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Buca_Tipo said:

Eddoooo pametan si ko pcelica maja :D tek tako daju auto od 40k €? Pa koj si ti ku..c pa tako da pricas? Neka visina? Nesto specijalno?

 

Pa daju mu Golfove 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moz mu daju i maserati, nista ga nece opere. Ne vidim poentu da se hvali kao da samo on moz da dobije auto od 40k e da vozi. Lupa gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iiiii tako se zavrsilo pisanje u temi...

Covek vrlo lako pokaze pravo lice,dovoljno je samo trenutak besa,samo mala nizbrdica da krene sam!

Ti si Edo SAM pokazao koliki si covek,ili jos bolje da kazem KOLIKO si MALI covek!

Stalno potenciranje na stvarima kao sto su novac,posao,nivo...pa sve to je samo korica.Prava stvar je ono sto covek pokazuje prema drugom coveku.Vredjanje ti sigurno nece doneti prijatelje kojima se tako nasiroko hvalis.Mogu misliti kakvi su prijatelji!

Ako ti je cilj da se drugi dive tome sto ti kupis i SVE ugradi neko drugi,a pritom svima sednes na glavu kako je to skupooo,onda sigurno neces dobiti pohvale.

Pazi kad sam siguran da ovaj auto sredjujes samo da bi drugi pricali o tome kao nekoj jako bitnoj stvari,a ne sopstvenom zadovoljstvu.

Nazalost...

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Markobgd said:

Da li je realno da si ovo napisao:blink:

 

Hahahhaha, pa da li je realno, jbt.
Da li postoji gora sorta ljudi od ovoga?
Da li se moze ici nize?
Koje je tvoje misljenje tek o ljudima koji nemaju posao?
Sram te bilo.

@asterix, bravo svaka rec potpuno tacna.

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, totti said:

jerkoff.gif

 

Hahaha, bio je Beli u pravu kad je rekao da mu je sumnjiv sa onih skupova, a tad svi napali Belog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sa suvlasnicima na gej turneji.
Sad ce biti Nesoooo brisi, zakljucavaj, necete me vise ovde videti, hahahhah.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...