Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

Extra!!!

Baš mi je drago da si konačno uspeo!!!

Čekamo slike kada dođu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct moram se strpiti jbg.... sve je kod mog drugara lakirera tako da nekad pocetkom januara ce biti ofarbano i onda montirano na auto :) a i ne moram slikat :D imaju slike na netu tako da jedva cekam :D

 

 

 

21 hours ago, paun said:

Pratim temu od pocetka,nemam reci.Samo cu reci svaka cast.emoji122.png

 

Hvala Paune :)

big_thumb_de023868296bd63ecd1b48ba92643abd.jpg

Edited by EDO_SA

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, EDO_SA said:

nekad pocetkom januara ce biti ofarbano i onda montirano na auto

 

Ma, montiraj ovako kako je sad, da vidiš kako to sve izgleda... :D

Ih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok mnogi odmaraju, ja nemam mira :) krenulo je sa pripremom za farbanje branika, prosirenja i pragova a uskoro vjerovatno iduce sedmice ulazi i Grande kod lakirera :) farba se krov u klavir crnu kao i poklopci retrovizora, takodje i pragovi i prosirenja :) vjerovatno ce grande ostati kod lakirera nekih 7 dana da se sve to fino uradi, zasarafi i zaljepi :) uglavnom par slika radova :)

 

15871667_1283617815036615_5442708982629625145_n.jpg15894227_1283617881703275_3123997962313417991_n.jpg

15781697_1283617841703279_8291989067657456907_n.jpg15871475_1283617955036601_876229952417909802_n.jpg15826381_1283617978369932_961101857349835098_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra!!!!

Daj da mi njega celog raskupusamo?

Malo uspori sa farbanjem dok i ovo ne dođe pa onda sve zajedno.

Dotle će valjda i ovaj kijamet da prestane!

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Zvezdo said:

Ekstra!!!!

Daj da mi njega celog raskupusamo?

Malo uspori sa farbanjem dok i ovo ne dođe pa onda sve zajedno.

Dotle će valjda i ovaj kijamet da prestane!

 

Ma buraz, mrsko je meni cekat :) uhvatio sam zalet :) tako da ce se u ovih par dana uvuci GP kod lakirera da se sve pocne i na njemu pripremat za farbanje, sto sam ti i rekao da krov ide u klavir crnu, poklopci retrovizora i na braniku dio gdje ide tablica takodje u klavir crnu ;) Felge su pronadjene u Srbiji i cekam da se neke stvari sloze kako treba pa da odem sa drugarovim autom po njih :) Sto se tice ovog spojlera, njega ce vjerovatno poslat na adresu kod Dine u HR pa cu ga prebaciti do Bosne :) mada njega mogu nabaciti i na ljeto jer mi ne igra preveliku ulogu sada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kad stavis to sve na auto opet ce to sve biti fabrika,toliko para,a izgledat ce isto kao punto abarth :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ali sa dizelom pod haubom. 

U svakom slučaju daleko jednostavnije i jeftinije bi bilo uzeti Abartha pa ubaciti dizela u njega ako netko već hoće tako nešto.

Sva ova nadogradnja ima svoje čari! Čovek se veseli svakoj sitnici koju mukotrpno pronađe i ugradi na auto.

Ima mnogo takvih zaljubljenika na forumu. 

Ponavljam lakše je prodati auto pa uzeti neki koji ima sve što želiš ali zadovoljstvo onda jako kratko traje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Zvezdo said:

U svakom slučaju daleko jednostavnije i jeftinije bi bilo uzeti Abartha pa ubaciti dizela u njega ako netko već hoće tako nešto.

 

Takvog odmah na licu mesta utući poluosovinom od tog istog dizela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...