Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

Od price da ce biti jedini dizel abarth sa abarth branicima, ispade gedora :D (a najjace sto vec postoji abarth dizel kod nas)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga :D drugari iz Njemacke su tu dosta pomogli kao i moj drug Dino iz Osijeka :) 

 

Vec su se zadali da mi se nadju prosirenja na rubovima i pragovi takodje od Abartha :) bice ovo dobar projekat ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/16/2016 at 2:30 PM, EDO_SA said:

Pronadjen abarthov prednji branik :) jos ostaju prosirenja i pragovi pa da se sve nabaci na GP :) odustajem od Riegera 

 

FB_IMG_1479301938895.jpgFB_IMG_1479301935944.jpg

 

Interesantno da je u zelenoj boji, ne mogu da zamislim kako je izgledao ceo automobil, odnosno mogu ali mi se ne svidja ako je ceo bio u toj boji...

Bilo bi zanimljivo staviti ga na belu boju i dodati mozda jarko zuti zadnji branik i neke ljubicaste felne. Cisto kao stilska vezba, ili mozda rat style...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nhf, ali čini mi se da ni sam ne znaš u kojem smjeru želiš slagati auto. Imam osjećaj kao da slažeš auto zbog poštovanja drugih osoba, a ne zbog sebe.
I da, dobro zavidan i uredan Grande Punto Sport s par detalja i dobrom felgom mi osobno izgleda bolje od Abartha. Pusti europske skupove i "prvi u BiH", koga to još briga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mene vise zanimaju europski skupovi od ovih nasih balkanskih :) znam ja u kojem smjeru slazem auto jer i proslo je bilo primjer mnogima kako treba pametno odigrati po pitanju projekta zvanog Punto mk2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrzavam kad neko odrzava auto kako treba. Podrzavam i kad ulaze u sredjivanje auta po svom ukusu. Ali sredjivanje radi raje mi nije jasno. I to ne podrzavam. Pa makar bila i evropska/svetska raja, scena, zovi je kako hoces.

 

Drugo: svako radi sa svojim novcem i vremenom sta hoce i kako hoce. Mislim da ovde (pa i kod mk2) gubis finansijski smisao. Ulagati hiljade evra u auto koji vredi 3000/4000 je za mene i moje shvatanje glupost koja ne vredi, ne istice se dovoljno, nije uspeh kakv bi trebalo da bude. Mlako. Osrednje. Moje shvatanje je da ili kupis auto koji vredi 3-4x vise od ulaganja ili kupis auto koji vredi 1000-2000€ pa ulozis 10.000 i napravis čudo. Realno, stavis felne od 5000€ na tvoj ili moj auto i??? paaaa nista.....

Stavi ih na peglicu od 300€ iiiiii BUM :D

 

Opet kazem, to je moje misljenje i svako treba sa svojim autom/novcem/vremenom da radi kako misli da treba.

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji sređivanje privatnog auta koje se isplati. Nije izmišljeno. Npr. imaš auto od 100.000 evra, uložiš 20k evra...i...je l može da se proda za 120k evra nakon toga? Ne može. Samim tim, povezivanje vrednosti automobila sa novcem koji se onda ima uložiti u njega smatram da nije optimalno. Naročito ako su ta ulaganja pretežno stvar izgleda automobila.

Uostalom, šta bilo koga od nas briga šta rade ljudi sa svojim parama, nikada se ovde nije gledalo u tuđi novčanik, neće se ni početi gledati... :thumbup: 

 

Vidim da je ranije pominjano oko medija i reklama...

@EDO_SA radi u pik.ba, oni imaju mnooooogo poseta svakog meseca, i naravno da svakoj firmi znači reklama tamo. Pa, i FLCS Forum ima dooosta poseta, pa vidite reklame gore... ;) 

 

Tema se neće zaključavati jer nema potrebe.

Ljude zanima kako će na kraju auto izgledati... - opet se sada ide ka Abarth izgledu. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites


@neshaoct nisam ja djabe rekao da je marketing cudo na ovom svijetu :)@DinoG dovoljno zna koliko me firmi gura u svemu pa cak i u ovogodisnjem odlasku na skup u Njemackoj ;) Nesho, ipak pojedinci trebaju da se spuste na zemlju i da ne ismijavaju druge a posebno drugacije od sebe kako ne bi ovaj forum postao pustinja bez postova jer takvi ljudi mogu samo otjerati pojedince svojim ophodjenjem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zelim ulaziti u neke privatne odnose izmedju pojedinaca, ali iskreno ne kuzim cemu konstantno podbadanje? Meni ako se ne svidja sta netko radi zaobidjem temu i svi sretni. Sad ako ce netko ofarbat auto u roza i stavit zelene tocke po njemu, njegova stvar. Isplativost svakog projekta je ravna nuli, ali covjeka veseli. Ako Edo zeli imat Abarth optiku, zast ne bi imao ako moze? Ako su mu pomoglu ljudi iz njemackog kluba u cemu je problem? Pa meni je pomogla hrpa ljudi da sastavim auto, pocevsi samo s ovim forumom. Od Zvezde, Vlade, Baneta, Draganceta i mnogih drugih koji su mi pomogli naci sta sam trazio i tim ljudi su uvijek dobrodosli kod mene. Cijeli cilj ovog foruma je da ljudi razmjenjuju savjete i ideje i da si medjusobno pomazu, a ne da se ljude toliko ubije u pojam da odluce otici s foruma

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 11/18/2016 at 9:51 PM, DinoG said:

Ne zelim ulaziti u neke privatne odnose izmedju pojedinaca, ali iskreno ne kuzim cemu konstantno podbadanje? Meni ako se ne svidja sta netko radi zaobidjem temu i svi sretni. Sad ako ce netko ofarbat auto u roza i stavit zelene tocke po njemu, njegova stvar. Isplativost svakog projekta je ravna nuli, ali covjeka veseli. Ako Edo zeli imat Abarth optiku, zast ne bi imao ako moze? Ako su mu pomoglu ljudi iz njemackog kluba u cemu je problem? Pa meni je pomogla hrpa ljudi da sastavim auto, pocevsi samo s ovim forumom. Od Zvezde, Vlade, Baneta, Draganceta i mnogih drugih koji su mi pomogli naci sta sam trazio i tim ljudi su uvijek dobrodosli kod mene. Cijeli cilj ovog foruma je da ljudi razmjenjuju savjete i ideje i da si medjusobno pomazu, a ne da se ljude toliko ubije u pojam da odluce otici s foruma

 

Ja na forum gledam kao na javnu oglasnu ploču. Stavio si slike auta na kojem radiš, izložen si komentarima, dobrim i lošim. Na tebi je kako ćeš reagirati na iste, kao i u stvarnom životu. Osobno me nije briga što tko misli o mom autu, naravno da je svakom ljudskom biću drago kad mu netko pohvali izgled, odijevanje, izbor auta, veličinu kite, itd... Ali na kraju dana, jedino je bitno vlastito mišljenje.

 

On 11/18/2016 at 1:12 PM, kolega.jankovic said:

Podrzavam kad neko odrzava auto kako treba. Podrzavam i kad ulaze u sredjivanje auta po svom ukusu. Ali sredjivanje radi raje mi nije jasno. I to ne podrzavam. Pa makar bila i evropska/svetska raja, scena, zovi je kako hoces.

 

Iz onog što sam imao prilike pročitati, dijelim slično mišljenje, bez ikakvih negativnih konotacija. Toliko se spominju ti europski skupovi, pa ispada da je Hans sa istoka Njemačke koji je oženio rodicu iz drugog koljena i u slobodno vrijeme se ljubaka sa istim spolom živuća legenda i nesuđeni inženjer raketne tehnologije, dok sve jugoistočno od Beča žive divljaci bez ukusa zaostali u 18. stoljeću.

 

Svatko ima svoj gušt, ali nekako je život prekratak da bi razbijao glavu što netko misli o tvom autu.

I onda, vidiš originalnog GP Abartha za cca 6K€ na oglasnicima, zapitaš je li sve toga vrijedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno bespotrebna rasprava i zla krv jer većinu nas spaja ovde ljubav prema automobilima uopšte i Italijanskoj auto industriji, u krajnjem slučaju ja mislim da se većina ljudi zeza i da ne misli ništa loše o tvom autu i tebi lično, a ti to shvataš ozbiljno i previše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DinoG @neshaoct veceras je moja noc :) pronadjena prosirenja abarthova i pragovi, ono sto je jos falilo da se kompletira bodykit od abarth GP :) 430 eura sa dostavom, ujutro uplacujem pare i ako bog da kroz 15-20 dana ce sve stici na moju kucnu adresu kada prijatelj krene za Bosnu :D sreca me prati :D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...