Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

Slike sa zadnjeg skupa u nedjelju :D 

 

Ostatak automobila sa nedeljnog skupa u Sarajevu mozete pogledati na linku: https://www.facebook.com/groups/1044487088953388/permalink/1062982650437165/

 

 

Inace, svake nedelje imamo skupljanje u centru grada (napustena fabrika Vaso Miskin Crni) gdje smo dobili na koristenje ovaj prostor od strane vlasnika placa :D bolje nije moglo za zimske dane :D

 

 

 

14714996_10210839344517981_4938001391701520998_o.jpg

14753666_1197894776942253_4075606506715627288_o.jpg

Edited by EDO_SA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su prosle FULL led stopke pravile smetnju odnosno nismo se mogli rijesiti gresaka na tabli, odlucio sam uzeti nove POLULED :D Provjereno ne prave gresku i kostace me oko 210 eura sa dostavom u Sarajevo :)

 

Takodje, u planu za proljece je uzimanje 3SDM ili SCHMIDT TH LINE felgi za sta se vec skupljaju pare :) 

 

Ipak GP ce ici po EU skupovima pa moramo ga jos dovesti u red ;)

s-l1600.jpg

wheel-detail-005.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svjestan si da ne dolaze u 17 i da osim u 16 dolaze samo s 5 rupa s jako malim et-om?

Bolje uzmi neke Alfine 18, rjesi adaptere i sve skupa ce izgledat bolje i izaci ce te jeftinije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas otisao preventivno na provjeru spure prije zime i snijega :) sve ok bilo :D takodje provjerili i da li su gume ispale iz balansa :) 

 

 

14813303_1208319439233120_492271892_o.jpg

14881214_1208319469233117_2007461367_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je spura?

Sent from my LG G4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna novost, upravo uplacen i narucen zadnji spojler za Grandea od Abartha :) izasao me je 120 eura originalni!

 

Izgleda ovako :)

 

 

s-l1600 (1).jpg

s-l1600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta to opet radis? Zastita odozdo?

Nemoj menjati taj auto! ulozio si mnooogo u njega zadrzi ga par godina pa onda gledaj nekog Abartha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne :) zastita nema potrebe, nema trunke hrdje odozdo :) redovno se to pere i odrzava :)

 

Nesto se drugo radilo ;) ustimavanje cijelog prednjeg kraja jer od kako se farbao nisam mogao nikako pravilno da ga ustimam pa je moj majstor uzeo stvar u svoje u ruke ;) sutra ili prekosutra cu ga preuzet :)

 

Na proljece vjerovatno novo farbanje cijelog GP-a :) neka luda boja bi trebala da ide al otom potom :)

14894567_1210491652349232_2106309749_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, beli_Punto said:

Sto ne kupis neki alu set za zimu? Bas ocajno izgleda sa ovim celicnim felnama, kao neki sluzbeni van 

 

Ili bar neke ratkapne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam htio uzimat Alu felge :) ipak zima bi ih sjebala maximalno a celicare su zakon :D barem nisam u ocima murije :D 

 

Takodje, pocelo se pregovarat sa par sponzora oko putovanja na Nurburgring stazu, da mi pokriju troskove goriva i putarina :) vidjecemo sta ce na kraju biti od svega mada do sada sve ide kako treba oko dogovaranja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me podseća na vic sa pecarošem kad mu vežu ruke

I šta kažeš... Neko će da te časti da odeš da se vozaš po ringu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam samo sta ces sa tim autom tamo. Mislim, ja imam isti, tako da nije uvredljivo ka autu. Ali sponzorisati jedan GP da bude tamo, koji je krajnje fabricki po pitanju mehanike, nema smisla. Opruge i buduci remap me racunam. Svaka tebi cast ako nadjes takve sponzore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...