Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

Bio sam u Pegnitzu :D ima moj punto na klipu ;) da ne duzim dobio sam mnogobrojne pohvale za moj rad ;)

 

Pogledajte video ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

o ukusima se ne raspravlja ;) Trebali bi svi doci na ovaj skup i dozivjeti ga ;) naredne godine ponovo idem a takodje idem i u Italiju na prvi najveci medjunarodni skup talijanskih vozila Torino 2017 ;)

 

Ako ima zainteresovanih, neka se jave pa da se na vrijeme mozemo dogovoriti oko svega :) ono sto znam je da idu 3 auta sa balkana (Bosna i Slovenija) te bih volio da se pridruze i hrvati i srbijanci takodje :)

13669319_10208553575411306_6526487123068934627_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno skup u Nišu gledajući po ovim slikama bio mnogo bolji, lokacija, jelo, auta al nije Njemačka to mu jedina mana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam rekao :) o ukusima se ne raspravlja ;)

 

50% automobila na skupu u njemackoj su bili na airride-u ;) da ne pricam o ostalim stvarima poput abarth sjedista koja se krecu od 1200 eura pa na gore ;) itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok za air ride, al cijena necega ne znaci nista ako je ocajno :D vala ne mogu svarit da neko moze vozit svaki dan ovog plavog coupe-a, punta iznad njega, crno bijelu alfu il ovaj sto ima kozu sa displejem iznad motora o.O bice da gleda film dok ceka slep sluzbu :rofl:

Edited by dejanhn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije taj monitor za takve stvari i to sigurno. Problem je što smo mi uboga sirotinja a dorade pojedinih primeraka na tom skupu koštaju nekoliko puta više nego vrednost auta. Kod nas se pod tuningom uglavnom smatra listanje oglasa za nekim povoljnim polovnim felgama i isto takvim gumama, vrhunac je naći i staviti spojlere pronađene na otpadu....(svima ostalima se divim i skidam kapu)

 

Ova ekipa zarađuje 10x više nego mi dakle imaju para pa se u doradama često zanesu što rezultira kreacijama u gedora stilu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok za air ride, al cijena necega ne znaci nista ako je ocajno vala ne mogu svarit da neko moze vozit svaki dan ovog plavog coupe-a, punta iznad njega, crno bijelu alfu il ovaj sto ima kozu sa displejem iznad motora o.O bice da gleda film dok ceka slep sluzbu dark_rofl.gif

Moji favoriti su onaj crno/bež punto i Delta/Thesis gu*zica wannabe Bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zvezdo to sam iz sprdnje napisao, znam da je ulozeno u njega xxxx eura al realno kad pogledas auta od @cvike19 i @DinoG su 5 put ljepsa od njih a ulozeno je dosta manje para, 80% ovih auta po meni su kao iz moje NFS underground igrice sto igrah davnoo :D

@totti zaboravih na brava hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slažem sa tobom!

Kao što rekoh kad imaš puno para lako se zaigraš i često preteraš! NFS je ovde očito mnogima bila inspiracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna bitna stvar koju treba uzeti u obzir je cinjenica da su se vecina tih mk1 Punta, Brava i Coupea slagala dok je nfs i fnf bilo nesto aktualno pa zato i izgledaju tako.

Tocno se vidi koji su auti slagani nedavno a koji prije 10 godina. Alfe na Vossenicama, srebrni Punto GT i takvi su slagani kroz zadnjih par godina.

Taj srebrni Punto GT izgleda kao da nista nije radjeno s njim, a samo njegove felge vrijede ko moj cijeli auto + air ride i hrpa jedva primjetnih detalja, ali je slagan da bude OEM+ i ne bode u oci kao auti slagani prije 10 godina

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dino, komentarisu oni koji nisu otisli ni na jedan strani skup van svoje drzave pa me komentari i ne doticu toliko :) lako je na osnovu slika komentarisati a ne vidjeti uzivo auto ;)

 

Nastavak radova na mom GP-u nastavljen :) uzeli smo danas BOSE zvucnike koje cemo ubaciti u GP-a, cekam jos dva zvucnika i visokotonce pa da sve spojimo i da imam napokon kvalitetan zvuk :)

 

 

13901853_1129839250414473_1162279353_o.jpg

13902121_1129839253747806_1180478242_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad idem u Nemačku imam želju da vidim zamkove u Bavarskoj, a ne ovu seljaniju sa gedorama

Tu tvoj auto ne spada, da me ne razumeš pogrešno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...