Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo javno da se zahvalim imenjaku Marku jer je hirurski odstranio 4 maligna srafa. Mare brate hvala jos jednom. :unworthy::respect:  :cheers:

 

Uz novu Sparco rucicu menjaca stigle i papucice da bude komplet. :smoke:

 

20151124_162202.jpg

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ali nisu Sparco,njih cu da poklonim nekom clanu foruma ako mu trebaju kad ih skinem. Ove sparko imaju tacke pa ce da se slazu sa tackama na sedistima. :laughing:

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spasao me je muke,sutra mogu da menjam diskove i plocice. :unworthy: Bolji je od majstor Zivote. :laughing:

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam ove plocice,prvi put vidim da Bosch pravi plocice. Nadam se da su dobre obzirom da kostaju 4140 dindzi.

 

20151124_172132_1.jpg

 

Koliko sam uspeo da saznam valjda ide ovo ulje u njega? Tako pise u specifikaciji koju sam nasao na netu.

 

20151124_172757_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludilo kod tebe, skoro kao kod mene kad sam kupio auto, samo menjaš... :D

 

Srećno s njim i da ga vozaš koliko ti hoćeš i kako hoćeš. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam uspeo da saznam valjda ide ovo ulje u njega? Tako pise u specifikaciji koju sam nasao na netu.

 

20151124_172757_1.jpg

 

Fiat Grande Punto

Allestimento : 1.4 T-Jet

Motore : 198A4000

Coppa motore e filtro : Selenia K P.E. - 2,6 L

Impianto raffreddamento motore : Paraflu UP - 5,3 L

Impianto freni : Tutela TOP 4 - 0,5 L

Cambio e differenziale : Tutela Car Technyx - 1,5 L

Selenia K P.E. - SAE 5W-40

Selenia K Pure Energy is the new fully synthetic lubricant for new petrol engines...

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/33480-ulje-i-ostale-te%C4%8Dnosti-fabri%C4%8Dke-specifikacije/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam na slici je Selenia K,a tebi treba Selenia K Pure Energy http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=35781

Mala je razlika,neko bi rekao i da nema razlike osim sto je ovo K P.E. novije.

 

image.png skk.png

 

http://www.pli-petronas.eu/products_list.aspx?brand=SELENIA&idLingua=2

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi trebale papucice za pedale ali cini mi se da su 'stare' koje su u autu bas siroke, a nove su prelepe i uske   :thumbsup:

 

Gde si kupio i koliko kostaju? 

 

 

P.S. a i 'stare' bi voleo da probam ako sam se prvi prijavio   :blushing: 

ako mi ne pasu, dobije ih neko drugi sa foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljene na kupujem-prodajem sajtu,kostaju 20e kao i rucica menjaca. Kad skinem stare izmericu ih pa ako ti odgovara tvoje su,ako ne dobice ih neko drugi.

 

Malopre sam se vratio iz TIM servisa i razocaran sam,prvo nemaju alat za veliki servis za moj motor a onda ne mogu da dignu auto na dizalicu zbog pragova da ih ne polome tako da nisam uspeo da zamenim ni ulje ni diskove i plocice. Sto se mene tice ne idem vise kod njih. :thumbdown:

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videli su koji je auto jer sam licno bio kod njih u ponedeljak,tada su mi rekli da nemaju alat za zupcenje. Pitam ja mogu li da zamenim bar ulje,diskove i plocice? Kaze moze,dodji u sredu u 9h. Ja jutros tamo kad ono trt Milojka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...