Jump to content
FAS Goran
CrackFox

Fiat Nuova Bravo - problem sa klapnom/motorom recirkulacije

Recommended Posts

Da ivici soferke ima neka plasticna lajsna celom duzinom, koja je zalepljena za soferku i u nju uskljocne ta crna plastika, moguce da ta lajsna otpadne sa soferke ili ne drzi celom duzinom, a i tesko ulazi ta plastika. Treba i tu lajsnu i zljeb na crnoj plastici dobro ocistiti i necima malo podmazati da lakse uskljocne, meni kad su menajli soferku to nisu znali da vrate pa sam se ja kuci igrao sa tim... a da ovako je kod stila, verujem da je i na bravu tako.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markobgd

Zabice sam ubo sve, ali nisam (tjst sad mislim da nisam) neke kukice sa donje strane zakacio jer nisam video za sta uopste treba da ih zakacim.

sta mislis da l' mogu da napravim neko biiip ako auto ostane ovakav do sledeceg vikenda? 

 

@Kuvalja

Ja tu lajsnu nemam, tjst, nista se ne nastavlja na ovu plastiku koju sam skinuo sa strane soferke.. Postoji guma koja se navuce ali sa druge strane....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igranka bez ...

Ostade mi da resim jos ovaj motoric. Otelio sam se dok sam ga skinuo iako sam "razvalio celu tablu. Covece, al ga zavukose !

Sad, problem je sto ne znam kako izgleda polugica na ovom motoricu a nema je nigde u okolini.

Ako neko ima neku sliku ili ideju dobro bi dosla.

Tako stoje stvari. Nisam uzeo drugi motoric ili polugicu pa ako ne uradim nista sastavicu ovako sa zaglavljenom klapnom na otvoreno pa cu nekom drugom prilikom sve nanovo. :lol:

Nigde na netu ne nalazim izgled poluge sem ovakve sa Stila...

 

IMG_0937_01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam hteo da ti kazem ako se ne snadjes, da imas set za reparaciju. Mozes da pazaris kod ovlascenih. Pisali smo ranije, cena je bila oko 10 EUR i verovatno ako nemaju na stanju mora da se saceka klasicno do 2 nedelje. Kod Bogunovica imas popust 10% sa karticom, mogu da ti preuzmem ako treba pomoc.

PS: Evo pisanja od ranije:

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan
Može naravno.
Samo koliko vidim u setu se ne nalazi poluga motorića za recirkulaciju. Uh, to je problem u najvi.
No, svakako ću uzeti set.
Šta predlažete uvaženi kolega.
Koja kombinacija?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cujemo se na PM, racunaj da je sredjeno ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otputova set polako put Zrenjanina :) . Ako nekome zatreba info - redovna cena u Bogunovicu je trenutno 2020 din.

 

180520207106.thumb.jpg.d2bb9138c9c1072f3df98ce329b564a8.jpg   180520207108.thumb.jpg.c74a2d0b8e1653470ec632d95bec66c5.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, po ne znam koji put ovaj čovek potvrđuje svoj epitet gurua ovih stranica.
Hvala Vam uvaženi kolega na svesrdnom angažovanju u nabavci i slanju potrebnih delova ali i svakoj edukativnoj reči na forumu.
Pravi ste predstavnik kolegijalnosti koja vlada u ovoj virtuelnoj porodici koja svoju svrhu i potvrđuje ljudima poput Vas!
Nestrpljivo isčekujem vikend da se "bacim" na ponovnu gimnastiku koju ću probati da propratim nekim fotkama.


ad3bf04ed22c06bf1840c09cf204daf5.jpg

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ga napravis kako treba, napisi i kolko bi trazio za ruke da uradis i meni

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj duh koji nam je potreban!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radis li i Stila? Meni radi klapna za recirkulaciju ali ne radi promena smera, samo duva sredina i po malo soferka.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je TS Uzice napravio imperiju na turbinama - i vama se kolega evidentno smesi prosperitetna buducnost. Sa zadovoljstvom cu se pridruziti timu dobavljaca, a mozda osvojim i sopstvenu proizvodnju kao domaci komponentas :D .

PS: Nema na cemu jos jednom, zadovoljstvo mi je da pomognem dugogodisnjim drugarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

vidim da su postovi odavno, ali ako neko slučajno pročita, hitno mi je potreban taj set za reparaciju. Fiat Bravo 2, da li to još uvek ima da se nabavi? Uh ala me smorio Bravo sa ovim...:cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...