Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Uvek se prvo treba obratiti onom ko je pogresio, da se utvrdi da li je voljan da reklamira ili ne, ako nije voljan onda se pljuje i podsmeva na sva usta...

 

Tačno tako, ja sam odmah i dogovorio sa Perom da zamenimo prvom prilikom.

A s' obzirom da sam dobio tri a da mi je na ključu bila rupa, stavio sam jedan AR sticker i ne smeta mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, napokon je gotovo sve što je moglo da se uradi u 'sticker bomb'... navodno, zato što je hrapava površina i dobrano nauljena raznoraznim proizvodima za održavanje kokpita, nije moglo da bude zalepljeno svuda gde sam hteo i kako sam hteo. 

 

Ali, i ovo izgleda super i jako sam zadovoljan:

 

20160112_134840_zpsokxdio2g.jpg

 

20160112_134800_zpsijym55wv.jpg

 

ovo je km sat izbliza, tema je totalno promašena, tako da će biti ispravki u narednom periodu a razlog za 'japansku' temu je to što me drugari zahebavaju da sada treba ubaciti i motor šestak iz Lexusa da SEI paketić bude kompletan.

 

20160112_134918_zpsvf3ylgfw.jpg

 

Ideja im je sledeća: Seicento, sa SEI brzina, treba mu SEI cilindara da bude Seistak  :unworthy:

 

Ovo je detalj koji mi se najviše sviđa:

20160112_134755_zpsqrjuruyb.jpg

 

 

 

P.S. šteta što svuda ima nekog belila pa se boje ne vide kakve stvarno jesu, i opet sorry za ogromne slike...   :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god da ti je lepio, nije te slagao kad ti je rekao da na hrapavu povrsinu ne hvata lepak kako treba, ma koliko da je i cista :-)

Sve u svemu detalj na retrovizoru je brutal :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  :banned:           :lol:

 

Vidi, ks jurim na trkačkom autu, mada i tamo mi je smanjenje mase mnogo bitnije pošto i za N i za E1 klasu imam prostora za skidanje kg. A ovaj mali gradCki prdonja treba samo da bude lep i prevashodno da se svidi mojoj ćerkici. 

 

 

edit: a za praznike smo obišli 'starijeg brata' koji bi se tebi jako dopao...

 

http://s1255.photobucket.com/user/premieracing/media/20160105_193328_zpssysmzicy.mp4.html?sort=3&o=0

 

Motor, bregasta, chip, znatno povećan usis, izduv, menjač, sinter, ogibljenje, kočnice (4xdisk), itd itb...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, i treba   :harhar:

 

Ali ako krenem sa mehaničkim modifikacijama, njbsm! Zato sam i stao pre nego sam krenuo  :smoke:

 

Juče na parkingu, sasvim slučajno stanem pored bivše gradske zujalice koju je više supruga koristila nego ja, ali je bio naš:

20160113_150221_zpsakxijkdh.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkirani extra, taman neko prodje malo brze i fino vam "opere" auto s ovom vodom pored puta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blushing:  :blushing:  :blushing:

 

pa ja to malo zbog foruma i taaaako...

 

Nego, nasao sam cikicu u NS koji lije gumu i dadoh mu nosac motora da mi sredi, caura letve volana je napravljena od plastike i ceka, nadam se da je garaza spremna da me primi kao sto sam ja spreman da vodim na davno dogovorenu klopu   :)

 

Ovih dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće uskoro druženje. Samo da izbacim onaj traktor napolje. Taman da malo vratim garažu u normalu sa tvojim benzincem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice Borko druzenje kada izbaci traktore iz garaze, a znas kada ce to da bude...nikad. Ovog sada kad resi, pojavice se neki drugi i tako u krug

Rekao sam mu da probije jos jedna vrata napred i onda samo k'o na pokretnoj traci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav Aca Lukas, nas dezurni ima kosu k'o Topalko ili Sapke. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je i Aca kao roker a peva narodnjake. Tako i Dezurni, kao voli benzince al zivi, vozi i uziva sa dizelima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ðavola uživam. Posle dizela smrdim tri dana. Žena me ne pušta u kuću. Spavam u hodniku :D

Kakav Aca Lukas, nas dezurni ima kosu k'o Topalko ili Sapke. :laughing:

Ne bih baš rekao da IMAM kosu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...