Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Radovi su u toku... malo nas je namucila debela folija, a malo reljefna plastika pa je samo delimicno gotovo:

 

c%20konzola%20u%20radu_zpsrha6kqmz.jpg

 

gotovo izgleda ovako:

 

centralna%20konzola_zpsubcahkw4.jpg

 

a sad idem da montiram   :construction:  work in progress, to be edited   ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da edit-ujem prethodnu poruku... montirano:

 

20151222_214311_zpske7marvg.jpg

 

edit: kako su lose boje zbog blica   :help: , uzivo je mnogo lepse   :blushing:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  Al' ste lošiiiii...   :2guns:

 

 

Ma nije to Milutine tako, moj mali nije trkalica već igračka, a šareno ide na igračke, jel' tako   ;) 

 

Ideja mi je da spolja ostane fabrik, ali unutra moram da razbijem monotoniju i biće tek "šareno za medalju". Onu ćuning-smajling medalju   :harhar:

 

Kupio sam materijal za nebo i A stubove, imitacija crne prevrnute (brušene) kože kao što je na volanu pa je to sledeće čime se bavimo ove duuuge ali blage zime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abarth felna je fabrika, e sad koji je broj - to nije važno   ^_^  Stvarno, neke druge felne mi se više sviđaju i mogao sam za manje para da ih kupim al' reko' da furam taj std look pa kako bude.

 

 

Nego šta mislite za nebo i A stubove u crno...  :help: Ima da je neko to radio? Da vidim pre nego se Z'bem...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš...   :thumbsup:

 

 

:realmad:  :realmad:  :realmad:

 

 

Zamolio sam u temi za stikere ako neko iz NS i okoline hoće da poruči AR znak za ključ, da ipak uzme Abarth a ja ću mu dati 2kom. AR. Mada razmišljam, nema ovde puno vlasnika AR, možda da probam u ARCS da ponudim   :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar kuku da sam dobio, ihaj, prodao bih je u gvozdje i jos zaradio :D stickeri su i meni ok, ali trazio sam neke nalepnice i bolje da ne govorim sta sam dobio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo nalepnicu, hteo tamno sivu nalepnicu, hteo neki natpis, a sta sam dobio...to je vec za neke druge teme. Necemo o tome, mozda sam trebao za svoje pare da reklamiram, ali proslo je dosta sada vec od toga i batalio sam i zaboravio dok nisam sada ovo procitao da je Borko dobio AR stickere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si reklamirao verovatno bi bilo rešeno u tvoju korist naravno.

Desilo se da i meni stignu znakovi sa pogrešnom bojom, zvao - reklamirao (uljudno naravno) i dobio nove kakvi trebaju da budu i još što šta pride na poklon kao neki vid satisfakcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek se prvo treba obratiti onom ko je pogresio, da se utvrdi da li je voljan da reklamira ili ne, ako nije voljan onda se pljuje i podsmeva na sva usta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proslo je dosta, necu sada da kompromitujem bezveze, nisam mislio ni da ce toliko paznje da privuce moj post, ali zaista stvarno...za temu funny photos recimo :) trebao sam, znam da sam trebao, ali sada je gotovo i sada posle toliko vremena - nema veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kukas ko zena, lepo mi je Vule pricao, ma pusti ga, samo kuka :D

Edited by FantomX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...