Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kod mene ima jedan tamno sivi, zakucan a voze ga neki bakica i dedica :D Lepo izgleda guma ali je ne bih vozio ni da mi poklone :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pictures or it didn`t happen! :)

 

20151210_101557_zpsr7awzwgz.jpg

 

20151210_101603_zpsgf4a8bhq.jpg

 

i za neverne tome...:

 

20151210_101625_zps6kf21ed7.jpg

 

:unworthy:  Lexus   :unworthy:

 

i nasloni sa prednjih sedista montirani na zadnju klupu

 

20151210_101643_zpsif4jm1tp.jpg

 

 

a ovo je, nadam se 'finishing touch' za zimu i lose vreme:

 

20151210_101809_zpsmgemndsm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, pa sta fali JTD temama :laughing: Kako sam ja gledao po netu, za neko razumno spustanje mogla bi neka kombinacija Hondinih opruga napred (uske sa starijih modela Civic-a), a nazad moze neka kombinacija kao sto sam ja radio na jednoj Pandi da se smota Ficina opruga. I jos ako se proprati sa nekim Bilstein B4 amortizerima  :smoke: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je ispao Seicento!!!!! Felnice ali i sedišta su baš čučnula.  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

Nego, mogu misliti koliko je tek sa tim profilom pneumatika tvrd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blushing:  :blushing:  :blushing:  jbmlg, videcemo na prolece. Kontam i da prodiskutujem sa ljudima ovde na koliko pumpati te gume sa profilom 45, na ovako malom i laganom autu. Ja sam mislio nesto oko 1,5 a sigurno ne vise od 1,7 bara...

 

Do tada je na udobnim 13icama sa profilom 70-80

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing: Ja bih to duvao ko moje, 2.75 bara napred i 2.05 bara nazad :laughing: Ne bih se nikad odlucio za profil koji izlazi iz granica 95-105mm kad se prepracuna, bas zato sto je preterano neudobno a i najcesce nije ni pozitivno za performanse jer je bok pretvrd i ne moze dovoljno guma da se deformise kako bi imala kontakt celom povrsinom u odnosu na geometriju oslanjanja ;) Tj osetljiva je na statican i dinamican nagib tocka i ostale geometrijske zavrzlame oslanjanja ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel urodila plodom ona fora da silikonskim sprejom i brzim uvlacenjem istih ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znas da jeste   :thumbup:


:laughing: Ja bih to duvao ko moje, 2.75 bara napred i 2.05 bara nazad :laughing: Ne bih se nikad odlucio za profil koji izlazi iz granica 95-105mm kad se prepracuna, bas zato sto je preterano neudobno a i najcesce nije ni pozitivno za performanse jer je bok pretvrd i ne moze dovoljno guma da se deformise kako bi imala kontakt celom povrsinom u odnosu na geometriju oslanjanja ;) Tj osetljiva je na statican i dinamican nagib tocka i ostale geometrijske zavrzlame oslanjanja ;)

 

Skroz se slazem, iako te nista ne razumem, osim za duvanje... :laughing:

 

Ove interesantne gume sam dobio kroz neko prebijanje duga, ne bi ni ja to kupio da treba da dam novce. Ali ovako, ajd' da probam pa sta bude. Bar ce Sei prelepo da izgleda dok stoji. Za voznju cemo videti   :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko, da si mene pitao, za taj obim tocka rekao bih da stavis 185/50 R14 :D Ici ce odlicno pravo :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čista gradska vožnja sa kratkim relacijama nije ispod 7 litara. Otvoren put ide i do 4-5 litara. 

 

Ako nekad budeš merio da se nebrineš da sa autom nešto nije u redu.  :D

 

Amin!    :unworthy:

 

'Pogodi' ga u deci   :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas popodne sam se provozao do Rume po odvratnoj magli i klizavom Vencu i uzeo policu gepeka bez rupa   :thumbsup:

 

Sada je moja sa rupama za zvucnike (elipse) u ponudi na KP, pa ako znate nekoga kome treba   :secret: ili   :handy:  :phone:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...