Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa nisam mislio potopis papucicu do patosa :D Nego kocis maksimalno koliko moze tj najkraci predjeni put da bude :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, ivansd said:

za to sam expert :D

 

Nisam uspeo da nađem u tvojim temama o automobilima... ni crni, ni bordo nemaju crveno nebo  :mellow:

 

Da nisi ti prosuo neku farbu u autu pa te Beli proziva  :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ti Kuvalja pre koliko si uzeo auto? Tada jos nije bilo price o "ovom" domacem...

Bese 2013, pa tada ga jos nije bilo bas po prodavnicama, ali se posle mesec-dva pojavio, jedina losa stvar je bila povremeno cviljenje pri kocenju, ali i to je posle par hiljada nestalo, doduse razmontirao sam celjusti i ocistio i podmazao klizace i naneo bakarnu mast na plocice..... ali znam i ljude koji su uzimali posle u euroautu i bili zadovoljni, jedino sam tada primetio da su se kutije malo razlikovale od mojih. Svakako sad sam uzeo ATE iz razloga sto glase za najbolje sto se moze uzeti u radnjama, ali slobodno posle par hiljada sada mogu reci da su bulja u odnosu na brembo koji sam imao na autu, mozda su nekom dobre.....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba uzeti da proizvodjaci imaju najcesce nekoliko klasa plocica i diskova po svacijoj meri tj novcaniku i performansama... Ne moze se porediti samo proizvodjac A i proizvodjac B po jednom iskustvu, pogotovo ako se ne uzme u obzir klasa. I to ne mislim klasa u smislu fals ili ne, nego sam nivo sta pruzaju. Tipa vecina ljudi pljuje Ferodo da nije nista posebno iako su iskustva prakticno vecinom bazirana samo na njihovoj najeftinijoj klasi... Njihova druga klasa je ekspoencijalno bolja u odnosu na njihovu pocetnu, a ta druga klasa je recimo na nivou prve klase ATE, sto se uklapa i sa cenom. Naravno imaju klase i iznad, pa onda jos nekoliko razlicitih klasa za trke itd... Isto tako je i sa proizvodjacima amortizera npr ili sportskih opruga... Razne tehnologije, visine itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, mislio sam na klasu "standard" odnosno na zamenu originalnih delova iz prve ugradnje, znaci ne neke low price ili sport, race.....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Soon...:
 
image-0-02-05-d1547aa799b826ef557eabb1ddc5ca25798a479fe62955fe2085c114cf6727f5-V.jpg

Zaboravih da te pitam gde si uzeo EBC, negde kod nas ili si porucivao?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/28/2016 at 8:51 AM, PremieRacing said:

...diskove sam kupio 'preko' zbog EBC pločica kojih kod nas nema a kod predstavnika u CRO mora da se čeka i cena je za nijansu veća, pa sam sve lepo uzeo kod jednog prodavca koji sve ima na lageru. Poručena su i pancirna creva od "Boban sajle BGD", set za reparaciju kočionih čeljusti i novo ulje, pa čekamo proleće da sve to lepo montiramo. 

 

kupio sve kod http://www.fiat-sportiva.de/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam siguran ni sta sam jeo jutros a kamoli koliko sam pre 3 godine platio kocnice, ali mislim da je to tu negde.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrovan Sei... sa 29 dana zakasnjenja!

 

Hvala istom onom liku iz obezbedjenja posto je setajuci parkingom primetio datum na nalepnici i opomenuo me da mi je registracija istekla 03.11.

Nakon registracije sam ga masno pocastio, zasluzio je  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Dezurni said:

Ma ko bi to kupio osim mene?? :D

Kako si krenuo pokupovaćeš sve fiate koje održavaš, prvo Milutinov sad šmekaš Borkov...... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...