Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

6 hours ago, Dezurni said:

Da li ti se desi nekada da kad kreneš ujutro na posao da zaboraviš volan?? I onda opet u stan po volan....

:D

Kao onaj blesavi Stefan :lol: Neeeee... jok ja. Volan stoji zakacen pored vrata tako da ga ne zaboravljam.

 

6 hours ago, Zvezdo said:

stvarno, a gde je volan?

 

Tu je volan, skinem ga fazona radi i stavim iza sedista. Ali onom iz obezbedjenja i uputstvo na tri strane na srpskom jeziku da sam dao, ne bi znao da ga montira  :X

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Kao onaj blesavi Stefan :lol: Neeeee... jok ja. Volan stoji zakacen pored vrata tako da ga ne zaboravljam.

 

 

Tu je volan, skinem ga fazona radi i stavim iza sedista. Ali onom iz obezbedjenja i uputstvo na tri strane na srpskom jeziku da sam dao, ne bi znao da ga montira  :X

 

Dobra fora sa volanom,štekaš ga ko Mr Bin :lol:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva roba, kakva robaaaaa :ph34r:

 

Ovo je pravi brembo...a ne domaci...i sad stvarno ima neko ko misli da su grendbo u Srbiji i brembo u nemackoj isti proizvod i isti kvalitet :rofl:

 

12 hours ago, YUgisa said:

Brzo skloni tu crvenu kutiju dok ne vidi Milutin :D

 

Ne bi Borko nikad kupio neku gluposti...takav brembo zeli i Milutin za svog bravca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo dizel, sad BreNbo... Ko si ti i sta si uradio sa Milutinom? :D Ja sam kupio Bilstein u Nemackoj, Madjarskoj i Srbiji i nisam nasao nikakvu ociglednu i merljivu razliku :D Sem sto u Srbiji ima kopija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, YUgisa said:

 Ko si ti i sta si uradio sa Milutinom?

 

Hahahahahahaha :rofl: hahahahaha :rofl::rofl:

7 minutes ago, YUgisa said:

 i nisam nasao nikakvu ociglednu i merljivu razliku

 

Da...tebi kojem (bilo koji) diskovi traju 20.000km :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da! 

 

Razmišljam o tome...  :blushing:

 

edit: btw, diskove sam kupio 'preko' zbog EBC pločica kojih kod nas nema a kod predstavnika u CRO mora da se čeka i cena je za nijansu veća, pa sam sve lepo uzeo kod jednog prodavca koji sve ima na lageru.

Poručena su pancirna creva od "Boban sajle BGD", set za reparaciju kočionih čeljusti i novo ulje, pa čekamo proleće da sve to lepo montiramo. 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da se oglasi, a nisam zeleo u startu, u vezi bremba.... znate da kad sam uzeo auto da sam napred stavio sve brembo, a nazad brembo plocice sa ferodo diskovima.... zadnje plocice otisle za 35000km, kako nije mi jasno, posto celjusti ne blokiraju, a napred posle 50000km plocice potrosene i zamenjene sa ATE, kocile su fenomenalno diskovi svi ravnomerno troseni bez ikakvih riseva i izgledaju kao staklo, kao da su obradjeni. Sad kad imam ate, mogu malo i da uporedim, ate je meksi, tj meksa je pedala aliiiii nisu ni prici brembu, brembo je agresivniji kopa kao lud dok sa ate auto nije bas tako odlucan pri kocenju pogotovo na naglom kocenju i jos ako su kocnice hladne. Toliko o losem brembu, sad posle svega opet bi ih uzeo i ne bi gledao nista drugo.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je Kuvalja kupio ono sto je bilo original, dobrog kvaliteta, a neko ko ima negativna iskustva je mozda naleteo na kopiju losijeg kvaliteta, zato se i iskustva tako razlikuju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutin-NS said:

 

Hahahahahahaha :rofl: hahahahaha :rofl::rofl:

 

Da...tebi kojem (bilo koji) diskovi traju 20.000km :D

 

A vi ne kocite uvek iz sve snage? :D Kako gume, tako kocnice traju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, YUgisa said:

A vi ne kocite uvek iz sve snage?

 

Ne. Čak ni na trkama... Uvek imaš onaj trenutak blagog 'dodavanja' kočnice levom nogom kad malo preteraš a desna je na gasu. Tad nije 'puna' kočnica  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...