Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Crvene sam našao kod nas, ima ih sa starih Cinquecenta Sporting, a plave sam viđao ali retko. I ne sećam se dal' je baš bilo na Fiat-u ili Pug-u...

 

AKO naiđem...   :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjaaaajno...mnogo mi se svidja

Gde si ti nasao te crvene? 'Ocu plave, gde ima plavih? :D

Vrhunski izgledaju... i mene plava zanimaju... pa ako nadjete viska javite... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da nisi bio Agrohimu na optici neki dan? Nisam stigao da šmeknem,ali baš jedan dobar Sei je bio.

 

Jesam, proverili smo kako stoji i ispravili smo volan.   :welcome:

Lepo si uklopio patosnice, noričito ovu vozačku!  :D

 

To trenutno je zimski setup, samo da prodje kisa, sneg, blato, led i bice to mnogo lepse...   :whistle:

 

;)

Evo jednih crvenih kome odg.:  http://www.polovniautomobili.com/auto-delovi/6666050/fiat-crveni-pojasevi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update: nemere da se 'uglavi' vozacevo sediste u kombinaciji koza/alcantara sa elektro podesavanjem pa idemo na plan B:

 

U Sei idu sedista iz mog Lex-a (stof sa manuelnim podesavanjem) a u Lex-a ide komplet enterijer koza/alcantara sa elektro podesavanjem.

 

Hteo sam ovu bolju varijantu da sacuvam za sebe i za Sei posto Lex ide na prodaju, ali sada...   :no  Nema veze, bitno je da imam pravog drugara i majstora koji razmislja za mene pa je smislio plan B i plan C u roku od odmah kad smo videli da prva ideja ne pije vodu.    :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacena sedista... Fale mi samo jos 2 srafa, sutra kad se otvore radnje, i da slikam.

 

Lex je dobio komplet koza/alcantara enterijer (prednja/zadnja sedista i tapacire na vratima) a Sei samo prednja sedista. Vozacevo je sa podesavanjem visine u dve zone (napred/nazad)   :unworthy:

 

Ja sam prezadovoljan! Mesta za ulaz na zadnju klupu ima kao i kod fabrickih sedista. Boja i materijal uopste ne odskacu i super se uklopilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci opet spremanje garageta? Mislim da necu biti tu...sluzbeni put...Majdanpek :D

 

A ti si Žika miner iz Majdanpeka! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dežurni ne puštaj iz garaže dok ti ne pomognu u spremanju alata i ostalih potrebština!Kao deca kada razbacaju igračke po sobi,prvo spremanje onda gosti mogu kući! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda će se kolega ljutiti, ali ne mogu da izdržim

Ovo se sprema za proleće. Sada je bila samo proba

81e1c27486f896f0252b47219a430ff4.jpg

721b0be26cf3a9cf52bf48d4a50e742a.jpg

Edited by Dezurni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...