Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Što si se obrisao:blink::)

 

Inače, čestitam prodaju. Da nisi hteo ne bi ga ni prodavao tako daaaa. A i teško je naći danas kupca i za "obično" održavano vozilo kamoli za išta što odstupa od standarda tako da je uspeh još veći!:thumbup: 

 

Ne sumnjam da će sledeći biti još bolji kad za njega dođe vreme!

Samo napred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sei se vratio...!!!  Da ga prodam opet    :rofl:

 

Treba mu malo ljubavi ali su motor, menjač, trapovi i dalje top. Dovez'o sam ga iz Rume, radi odlično, menjač 6 brzina, nema luftova... Skoro registrovan, prošao tehnički, vraćen fabrički volan, ima zadnji brisač, sve po PS-u i kako zakon nalaže. 

 

Srediću sve što treba i što mogu, enterijer se vraća na std, gume će biti zimske a cena ide u skladu sa tržištem - 999,- ojra fix.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mališa oprat   :wub:

i prepolirat. Sija ko sijalica  :wub:

 

Danas skidam ove felne, montiram zimske gume, i toliko od mene... Par lepih fotkica i ide u oglase na PA. 

 

IMG-d2a652e64f04318bfb7cbb523430913c-V.jpg   IMG-2bac6290e65076b5bfab7fe0cb8b99a7-V.jpg

 

 

On 1/14/2016 at 10:39 AM, PremieRacing said:

...

Ovo je detalj koji mi se najviše sviđa:

20160112_134755_zpsqrjuruyb.jpg

 

Ovaj detalj je kod prethodnog vlasnika neko nekada davno ukrao i to mi je jako krivo...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/28/2021 at 7:41 AM, PremieRacing said:

Danas skidam ove felne, montiram zimske gume, i toliko od mene...

 

Sei je spreman da uđe u novu godinu kako dolikuje, i spreman je za novog vlasnika  :wub:

 

Hteo sam čeličare da stavim, imam ih u garaži, al' bilo mi skrnavljenje ovakvog auta pa sam za prodaju auta kupio nove felne  :wallbash:

 

Mada verujem da nisam pogrešio  :wub:

 

 

IMG_20211229_192326.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad na tim starijim, jednostavnijim autima, lepo sredjene celicare cak mogu dobro da izgledaju... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tacno tako!

Zeleni :wub:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode ovaj mališa na zatezanje limarije i farbanje... usput redovan mali servis, zamena kočionih paknova pozadi i jednog pancirnog kočionog creva napred koje je puklo na valjcima na tehnčkom pregledu  :rolleyes:  i onda sređivanje sitnica i detaljno pranje enterijera...

 

Tu je da ostane zauvek!    :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/2/2022 at 12:49 PM, horvat said:

Nekad na tim starijim, jednostavnijim autima, lepo sredjene celicare cak mogu dobro da izgledaju... 

 

OVO mi je razmišljanje za 244 

 

Jbmlg da l' ima smisla   :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako, niko više ne zna čiji je  :D

Zato smo sad podelili farbanje na ravne časti, platili po pola i koristiće ga ko kad hoće.

Papirološki ostaje na njegovom imenu (RU table).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...